تمرینات سنگین مارتین فورد در آستانه اولین مبارزه بازیگر و ورزشکار بریتانیایی در قفس + ویدیو

تمرینات سنگین مارتین فورد در آستانه اولین مبارزه بازیگر و ورزشکار بریتانیایی در قفس + ویدیو

تام زنتی (Tom Zanetti) که برای اولین مبارزه خود آماده می‌شود ویدیویی از تمرینات خود به همراه مارتین فورد به اشتراک گذاشته که در آن ضربات سنگینی از سوی فورد دریافت می‌کند.

این رپر و دی جی بریتانیایی پیش از این بارها به اولین بازی بوکس خود نزدیک شد اما مبارزه ای صورت نگرفت. اما گویا بالاخره قرار است ماه آینده با اسلیم آلباهر (Slim Albaher) ستاره یوتیوب رویارو شود.

زنتی پیش از اولین رقابت رسمی بوکس خود در ماه آینده، چندین ضربه قدرتمند از مارتین فورد دریافت کرد.

مشت های سنگین مارتین فورد بر بدن تام زنتی پیش از اولین مبارزه اش

او قرار بود در اولین بازی بوکس خود با جیدن کینگ روبرو شود، اما حریف او پس از نزاع وحشیانه در کنفرانس مطبوعاتی از مسابقه کنار رفت. این خواننده رپ مشتاق بود تا اولین بازی خود را در بهترین موقعیت سال انجام دهد و در نهایت قرار است در مقابل ستاره یوتیوب اسلیم آلباهر که پنج بار بدون شکست مبارزه کرده است، قرار بگیرد.

این خواننده با فورد، مرد قدرتمند بریتانیایی که پیش‌تر برای اولین بازی لغو شده بوکس خود تمرین کرده بود، تمرین کرده و این زوج فیلم های تمرینی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. در یک ویدیوی جدید، فورد را می‌توان دید که شلیک‌های رعدآسایی به بدن زانتی می‌زند در حالی که زانتی سعی می‌کند قدرت ضربه‌ها را بگیرد.

فورد همچنان با قدرتی ویرانگر به کوبیدن به بالاتنه زنتی ادامه می‌دهد، در حالی که خواننده رپ شدیدا تلاش می‌کند تا بر درد غلبه کند.

مبارزه در برابر آلباهر، کسی که چندین برد چشمگیر را در مقابل بازیکنانی مانند رایان تیلور و فازه تمپر ثبت کرده است، مسلما برای زنتی چالش برانگیز خواهد بود.

با این حال، او برای فرصتی که بالاخره به دست آورده هیجان زده است و این‌طور توییت کرده است: «پنج مبارزه و پنج ناک اوت. سه حریف آخر من ترسیدند و کنار کشیدند. این مرد کنار نمی‌کشد. او کمربندهای این بازی یوتیوب را در دست دارد. در حال حاضر، به او احترام می‌گذارم، اما بالاخره پیروزی خودم را خواهم داشت. بیایید به جنگ برویم.»

مشت های سنگین مارتین فورد بر بدن تام زنتی پیش از اولین مبارزه اش

او بعدا در جریان رویارویی با رقیب آینده خود آلباهر اضافه کرد: «برادر، من خیلی هیجان‌زده‌ام. من مرد عملم و با قدرت کامل می‌آیم. قدرت مشتم زیاد است. حریفم بسیار نرم است و به راحتی حرکت می‌کند، و صادقانه بگویم، تمام احترامی را که شایسته‌اش هست برایش قائلم. خوشحالم که در این مبارزه هستم.»

فورد ۴۰ ساله مشهور به ترسناک ترین مرد جهان نیز قرار بود اوایل سال جاری اولین بازی بوکس خود را مقابل سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی انجام دهد، اما پس از ابراز نگرانی این مبارز بریتانیایی از سلامت روانی حریف خود، این مبارزه متوقف شد.

بیشتر بخوانید:

طناب کشی مارتین فورد با یک حیوان هیبریدی در قفس در دُبی جنجال آفرین شد + ویدیو

یک نظر

ورود

  • شیر کاکائو آذر ۲۱, ۱۴۰۱

    خدا لعنتت کنه سجاد غریبی. اشغال که ابرو نزاشتی برا ایران و ایرانی.
    با گوریل قزاق مبارزه کرد گفت طرف قزاقی مشت میزنه.