رونمایی از رابطه عاشقانه جدید برد پیت ۵۸ ساله با اینس دی رامون ۲۹ ساله

رونمایی از رابطه عاشقانه جدید برد پیت ۵۸ ساله با اینس دی رامون ۲۹ ساله

براد پیت و عشق جدیدش، اینس دی رامون در حال آماده شدن برای مهمانی فیلم «بابیلون» در لس آنجلس دیده شدند. گفته می‌شود که این زوج چند ماه است که با هم در ارتباط هستند. منبعی نزدیک به این زوج گفت: «برد واقعاً عاشق اینس است. آنها از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند. او خیلی مهربان است.»

براد پیت و اینس دی رامون
برد و اینس هنگام ورود به کنسرت بونو در لس آنجلس در ۱۳ نوامبر نیز دیده شده بودند. در حالی که این زوج، خارج از سالن تئاتر اورفئوم با دوستانشان، سیندی کرافورد و همسرش رانده گربر، شان پن و ویوی نِوو صحبت می‌کردند، برد، اینس را نزدیک خود نگه داشته بود.

براد پیت و اینس دی رامون

برد از زمان طلاق پر سر و صدایش از آنجلینا جولی، با چندین زن در ارتباط بوده است، اما معمولاً در انظار عمومی ظاهر نمی شدند.

براد پیت و اینس دی رامون

پل وسلی و اینس دی رامون در یک مراسم آرام در سال ۲۰۱۹، با هم ازدواج کردند. یکی از نمایندگان این زوج در سپتامبر تایید کرد که آنها از هم جدا شدند و چندین ماه است که جدا از هم زندگی می کنند. تصمیم برای جدایی دوجانبه بوده و پنج ماه پیش رخ داده است.

براد پیت و اینس دی رامون
اینس اهل نیوجرسی است و در سال ۲۰۱۳ از دانشگاه ژنو با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شد. او از سال ۲۰۲۰، رئیس فروش جواهرات Anita Ko است که مشتریان مشهوری از جمله کورتنی کارداشیان و هایلی بیبر دارد.

در ماه سپتامبر، شایعاتی در مورد رابطه عاشقانه برد و مدل معروف، امیلی راتایکوفسکی به گوش رسید. یک منبع آگاه در آن زمان به مردم گفت: «آنها زمان زیادی را با هم می گذرانند ولی مطمئن نیستند که رابطه‌شان جدی است یا نه. به نظر نمی رسد که آنها به طور رسمی رابطه ای داشته باشند». اما از آن زمان به بعد، راتایکوفسکی با پیت دیویدسون دیده شده است.

براد پیت و اینس دی رامون

پیت پیش از آن با نیکول پوتورالسکی در مهمانی جشنواره فیلم برلین ۲۰۱۹ برای فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» دیده شد، اما دو ماه بعد گزارش‌ها ادعا کردند که رابطه آنها جدی نبوده است.

تحولات جدید در زندگی عاشقانه برد به این معنی است که رویاهای طرفدارانش درباره احیای رابطه او و جنیفر آنیستون درهم شکسته می شود.

براد پیت و اینس دی رامون

برد و آنجلینا جولی در سال ۲۰۰۵ در صحنه فیلمبرداری سریال «آقا و خانم اسمیت» با یکدیگر آشنا شدند. پیت در آن زمان با جنیفر آنیستون ازدواج کرد. سرانجام برد و انجی در سال ۲۰۱۴، با هم ازدواج کردند و صاحب شش فرزند شدند که اکنون بین ۱۴ تا ۲۱ سال سن دارند. آن دو در سال ۲۰۱۹ به طور قانونی جدا شدند، اما تا به امروز همچنان در حال رسیدگی به امور مالی پیچیده و ترتیبات حضانت هستند.

بیشتر بخوانید:

ادامه دعوای حقوقی آنجلینا جولی و برد پیت بر سر فروش سهم جولی در شرکت مشترکشان

ایمیل لو رفته آنجلینا جولی به برد پیت که در آن به سوء مصرف الکل این بازیگر اشاره دارد

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود