۱۲ بازیگر جوان که نمی دانستید فرزند ستاره های مشهور هالیوود هستند

۱۲ بازیگر جوان که نمی دانستید فرزند ستاره های مشهور هالیوود هستند

بعضی فرزندان تصمیم می گیرند و پا جای پای والدین خود بگذارند و راه آن ها را در ادامه دهند. این موضوع در مورد فرزندان سلبریتی های هالیوود هم صدق می کند که در ادامه با تعدادی از آن ها آشنا خواهیم شد.

گایا وایز، دختر اِما تامپسون

گایا وایز که به تازگی در سریال «شاهد خاموش» (Silent Witness) حضور پیدا کرده، سابقه ی بازی در فیلم های سینمایی «پیاده روی در جنگل» (A Walk in the Woods) و «آخرین شانس هاروی» (Last Chance Harvey) را دارد که در هر دو با مادر خود همبازی بود.

ایو هیوسن، دختر بونو

دختر بونو، خواننده ی مشهور ایرلندی، در سریال «خواهران ناسازگار» (Bad Sisters) حضور دارد. ایو پیش از این هم در چندین فیلم و سریال نقش آفرینی کرده، از جمله فیلم های سینمایی «پل جاسوس ها» (Bridge of Spies)، «پاپیون» (Papillon) و «تسلا» (Tesla) و سریال های تلویزیونی «پرفروغ ها» (The Luminaries) و «پشت چشم هایش» (Behind Her Eyes).

نیکو پارکر، دختر تندی نیوتون

نیکو پارکر تاکنون در ۲ فیلم «دامبو» (Dumbo) و «خاطره پردازی» (Reminiscence)  و سریال «روز سوم» (The Third Day) نقش آفرینی کرده و قرار است در سال ۲۰۲۳ نیز در سریال پرطرفدار «آخرین ما» (The Last of Us) حضور یابد.

مایلو گیبسون، پسر مل گیبسون

«غرب آشکار» (Manifest West)، «پاسگاه» (The Outpost) و «همه مردان شیطان» (All the Devil’s Men) از جمله فیلم هایی هستند که مایلو گیبسون در آن ها حضور داشته است.

اور اندرسون، دختر میلا یوویچ

دختر ۱۵ ساله ی میلا یوویچ اولین بار در سن ۹ سالگی با فیلم «رزیدنت ایول: قسمت پایانی» (Resident Evil: The Final Chapter) بازیگری را تجربه کرد. او در این فیلم با مادر خود همبازی بود. پس از آن اور با فیلم «بیوه سیاه» (Black Widow) جلوی دوربین رفت. او ۲ پروژه ی «Peter Pan & Wendy» (پیتر پن و وندی) و Helvellyn Edge را هم در دست انجام دارد که سال آینده به نمایش درخواهند آمد.

میا تریپلتون، دختر کیت وینسلت

میا تریپلتون که این روزها سریال «روابط خطرناک» (Dangerous Liaisons) از او در حال نمایش است، سابقه ی بازی در فیلم های «هرج و مرج کوچک» (A Little Chaos) و «سایه ها» (Shadows) را دارد. او در سریالی هم به نام «من روت هستم» (I Am Ruth) بازی کرده که در آن با مادر خود همبازی بوده است . پخش این سریال به زودی آغاز خواهد شد.

مایا هاک، دختر اوما تورمن و ایتن هاک

مایا هاک، بازیگر و مدل، سابقه ی نقش آفرینی در چندین فیلم و سریال را دارد اما اولین تجربه ی جدی بازیگری او در سریال «چیزهای عجیب تر» (Stranger Things) بود. او در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon A Time in…Hollywood) کوئنتین تارانتینو هم حضور کوتاهی داشت. مادرش، اوما تورمن هم با تارانتینو در فیلم های «بیل را بکش» (Kill Bill) و «داستان عامه پسند» همکاری داشته است.

مارگارت کوالی، دختر اندی مک داول

مارگارت مک کوالی، بازیگر نقش اصلی سریال «خدمتکار» (Maid) در فیلم «روزی روزگاری هالیوود» تارانتیتو هم حضور داشته است. او در چندین فیلم و سریال دیگر هم بازی کرده، از جمله «سال سلینجری من» (My Salinger Year) و «مخفیگاه» (Sanctuary) و سریال «بازماندگان» (The Leftovers).

لوییزا جیکوبسن، گریس و میمی گامر، دختران مریل استریپ

لوییزا جیکوبسن، کوچک ترین دختر مریل استریپ در سریال «عصر طلایی» (The Gilded Age) نقش آفرینی کرده است. دختر دیگر او، گریس گامر در فیلم ها و سریال های زیادی، از جمله سریال «آقای ربات» (Mr. Robot) حضور داشته است. بزرگ ترین دختر استریپ، میمی گامر نیز با نقشش در سریال های «دکتر امیلی اونز» (Emily Owens, MD)، «همسر خوب» (The Good Wife) و «مبارزه خوب» (The Good Fight) شناخته می شود. میمی در فیلم های «غروب» (Evening) و «ریکی و فلش» (Ricki and the Flash) با مادر خود همبازی بود که در اولی نقش جوانی او را برعهده داشت.

جان دیوید واشینگتن، پسر دنزل واشینگتن

جان دیوید واشینگتن از یک بازیکن فوتبال آمریکایی به بازیگری تحسین شده بدل شد. «بلکککلنزمن» (BlacKkKlansman)، «انگاشته» (Tenet) و «مالکوم و ماری» (Malcolm & Marie) از جمله فیلم هایی هستند که جان دیوید در آن ها حضور داشته است. او در فیلم مشهور پدر خود «مالکوم ایکس» (Malcolm X) هم با او همبازی بود.

دامنل گلیسون، پسر برندن گلیسون

هم گلیسون پدر و هم گلیسون پسر در مجموعه فیلم «هری پاتر» (Harry Potter) حضور داشتند.

برندن در ۳ فیلم «هری پاتر» نقش پروفسور مد آی مودی را داشت که استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه بود. دامنل هم در ۲ فیلم این فرانشایز، نقش بزرگ ترین برادر ویزلی یعنی بیل را برعهده داشت.

اسکات ایستوود، پسر کلینت ایستوود

چندین فرزند کلینت ایستوود رو به بازیگری آورده اند که معروف ترین آن ها اسکات ایستوود است. اسکات که شباهت زیادی به جوانی پدرش دارد، در فیلم های زیادی، از جمله «جوخه انتحار» (Suicide Squad) نقش آفرینی کرده است. این پدر و پسر در فیلم های «پرچم های پدران ما» (Flags of Our Fathers)، «مشکل منحنی» (Trouble with the Curve)، «شکست ناپذیر» (Invictus) و «گرن تورینو» (Gran Torino) با یکدیگر همکاری داشته اند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود