پیروزی باورنکردنی مبارز MMA بدون هر دو پا در برابر حریف سالم خود + ویدیو

پیروزی باورنکردنی مبارز MMA بدون هر دو پا در برابر حریف سالم خود + ویدیو

زایون کلارک (Zion Clark)، مبارز MMA که بدون پایین تنه متولد شده است، اولین حریف خود را با قدرت شکست داد. این مبارز ۲۵ ساله اهل اوهایو، اوایل این هفته زمانی که رویای خود برای رسیدن به UFC را به اشتراک گذاشت، به تیتر خبرها تبدیل شد و در حال حاضر شروعی عالی داشته است.

زایون کلارک کیست؟

کلارک شنبه شب در یک مسابقه UFC در کالیفرنیا با یوجین موری روبرو شد و حریف خود را علیرغم اختلاف قد شکست داد. مبارزه سه راند تمام به طول انجامید و سرانجام دست او توسط داور به عنوان پیروز میدان بلند شد.
زایون کلارک کیست؟
کلارک با سندرم رگرسیون دمی به دنیا آمد، یک اختلال جدی که رشد پایین ستون فقرات را مختل می‌کند. با وجود این، او توانسته است در ورزش‌های متعددی شرکت و رقابت کند و اکنون توجه خود را به MMA معطوف کرده است.

زایون کلارک گفت که من استثنایی هستم، زیرا انگیزه دارم و با شعار «بدون بهانه» زندگی می‌کنم و هر روز خودم را به جلو هل می‌دهم. این شروع یک رشته حرفه‌ای دیگر برای من است.

زایون کلارک کیست؟

زندگی پر از سختی‌ این ورزشکار بسیار الهام بخش است. او در پرورشگاه بزرگ شد، اما در دبیرستان خود را به یک کشتی گیر استثنایی تبدیل کرد و امیدوار است که در پارالمپیک ۲۰۲۴ شرکت کند.
او گفت: « چون پا نداشتم، مردم مرا مسخره می‌کردند. بهترین راه برای مقابله با چنین افرادی، این است که از نفرت آنها برای بالا کشیدن خود استفاده کنید. افراد متنفر بزرگترین طرفداران شما هستند، از آن به نفع خود استفاده کنید.»

زایون کلارک کیست؟
زیون می‌گوید: «مدرسه لحظات خوبی برای من نداشت، اما توانستم آن را تغییر دهم و وارد دانشگاه شوم و هر کاری که می‌خواستم انجام دهم.»
وی گفت: «حالا من با افراد توانمند مبارزه می کنم و رقیبان را از سر راهم بر می دارم. به همین سادگی. من یک مبارز هستم.»

زایون کلارک کیست؟
کلارک تلاش خود را در MMA بسیار جدی گرفته است و با ستاره‌های سابق UFC مانند کوئینتون جکسون، مایکل پری و اندرسون سیلوا تمرین می‌کند.

حریف او یوجین موری، یک رکورد بدون برد از چهار مبارزه آخر خود دارد و نتوانست اولین پیروزی خود را در این آخر هفته کسب کند.

بیشتر بخوانید:

بدنساز و مبارز MMA لهستانی با «بزرگ ترین جلو بازوی جهان» مورد جراحی اضطراری قرار گرفت

تمرین حمزه چیمایف با پسران رهبر چچن بعد از مبارزه کمیک با رمضان قدیروف + ویدیو

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود