لیونل مسی رکورد رونالدو و تخم مرغ مشهور در بیشترین لایک اینستاگرام را شکست

لیونل مسی رکورد رونالدو و تخم مرغ مشهور در بیشترین لایک اینستاگرام را شکست

پیروزی پرهیجان‌ آرژانتین در ضربات پنالتی مقابل فرانسه، باعش شد لیونل مسی، یک مدال از دست رفته از مجموعه خود را به دست آورد و نام خود را در کتاب های تاریخ به عنوان بهترین بازیکن فوتبال تاریخ ثبت کند. مسی در اینستاگرام خود ۱۰ تصویر از جشن پیروزی در جام جهانی قطر را منتشر کرد. این پست، ۵۷.۴ میلیون بار لایک شد تا ستاره پاری سن ژرمن، رکورد بیشترین لایک در اینستاگرام را نیز بشکند. پس از پیروزی آرژانتین در فینال جام جهانی این بار مسی، کریس رونالدو و کریس گادفری را با هم پشت سر گذاشت.

ماجرای لایک های پست اینستاگرام لیونل مسی چیست؟

پیش از این، رکورد بیشترین لایک اینستاگرام، متعلق به کریس گادفری بود که در ژانویه ۲۰۱۹ عکسی از یک تخم مرغ آپلود کرد.

عکس تخم مرغ گادفری، در نهایت با ۵۶.۱ میلیون لایک، با هدف پیشی گرفتن از لایک های پست اینستاگرامی تصویری از دختر کایلی جنر که ۱۸.۶ میلیون لایک داشت، به این دستاورد رسیده بود.

مسی این پست را با متنی همراه کرد که در آن نوشته شده بود: «قهرمانان جهان!!!!!!! بارها رویای آن را دیدم، آنقدر آن را می‌خواستم که هنوز از پا نیفتادم، نمی‌توانم آن را باور کنم…. از خانواده‌ام بسیار ممنونم، از تمام کسانی که از من حمایت کردند و همچنین تمام کسانی که به ما ایمان داشتند.»

اسطوره آرژانتینی در ادامه نوشت: «یکبار دیگر ثابت کردیم که ما آرژانتینی‌ها وقتی در کنار هم می‌جنگیم و متحد هستیم، می‌توانیم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم. شایستگی‌های این گروه بالاتر از توانایی‌های فردی است، قدرت جنگیدن برای یک هدف مشترک، که برای تمام آرژانتینی‌ها یکی بود.»

قبل از جام جهانی، رونالدو پستی برای تبلیغ برند لویی ویتون که در آن ستاره پرتغالی و مسی در حال بازی شطرنج دیده می شوند، گذاشت که ۴۱.۹ میلیون بار لایک شده بود.

ماجرای لایک های پست اینستاگرام لیونل مسی چیست؟

رونالدو پرتغالی از نظر دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی، همچنان پیشتاز است و مسی با فاصله مشخصی در رتبه دوم قرار دارد؛ مسی، نزدیک به ۴۰۲ میلیون فاوور در اینستاگرام دارد، ولی رونالدو با ۵۱۹ میلیون فالوور در این پلتفرم، رکورد بیشترین دنبال کننده را حفظ کرده است. ماه گذشته او اولین فردی بود که در شبکه های اجتماعی به ۵۰۰ میلیون فالوور رسید.

مسی و رونالدو، تنها ورزشکارانی هستند که در بین ۱۰ سلبریتی با بیشترین فالوور در اینستاگرام دیده می شوند. کایلی جنر، سلنا گومز، دواین جانسون، آریانا گرانده، کیم کارداشیان، بیانسه، کلوئی کارداشیان و جاستین بیبر بقیه افراد حاضر در این لیست ۱۰ نفره هستند.

ماجرای لایک های پست اینستاگرام لیونل مسی چیست؟

مسی و هم تیمی هایش روز دوشنبه از قطر به آرژانتین برگشتند، جایی که قهرمانی خود در جام جهانی را با هزاران هوادار شاد در بوئنوس آیرس جشن گرفتند. او اکنون به پاری سن ژرمن بازگشته است تا موفقیت های بییشتری کسب کند. وضعیت مسی کاملاً در تضاد با رونالدو است که پس از فسخ قرارداد با منچستریونایتد، بدون باشگاه مانده است.

رونالدو ۳۷ ساله، رویای یافتن یک باشگاه جدید در لیگ قهرمانان اروپا را در سر می پروراند که پیروزی های تیم ملی پرتغال در قطر متوقف شد. شکست این تیم در برابر مراکش و حذف آنها از جام جهانی، باعث گریه رونالدو شد. کریستیانو اکنون پس از رکوردشکنی جدید مسی در اینستاگرام، دلیل دیگری برای گریه دارد.

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی؛ داستان نابغه «سمج» دنیای فوتبال از زمین خاکی‌های روزاریو تا قهرمانی جام جهانی

تمام رکوردهایی که لیونل مسی تاکنون در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به نام خود ثبت کرده است

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود