۲۴ ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه که در سال ۲۰۲۳ ترند می شوند + تصاویر

۲۴ ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه که در سال ۲۰۲۳ ترند می شوند + تصاویر

ترندهای آشپزخانه در سال ۲۰۲۳ بسیار خلاقانه و چشمگیر هستند. مجموع ایده هایی که می توانند، ظاهر آشپزخانه شما را به بهترین های روز نزدیک کنند. در اینجا به بررسی ایده هایی برای آشپزخانه که در سال ۲۰۲۳ ترند می شوند می پردازیم.

محبوب ترین ترندهای آشپزخانه ۲۰۲۳
ترندهای آشپزخانه 2023
ترندها و مدها تغییر می کنند، اما برخی از طرح‌های نوآورانه برای مدتی، اگر نه برای همیشه، باقی می‌مانند. علاوه بر این، در میان برترین ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۳، سبک‌های جاودانه ای هستند که در هر محیطی کار می‌شوند.

۱. بگذار نور وجود داشته باشد
ترندهای آشپزخانه 2023
همه ترندهای آشپزخانه در سال ۲۰۲۳ به سمت فضاهای روشن تر حرکت می کنند. بنابراین، طراحی یا ظاهر نهایی هر چه باشد، اتاق پر از نور خورشید خواهد بود.

۲. به هود آشپزخانه فکر کنید
ترندهای آشپزخانه 2023
چه مینیمالیست و چه سنتی، هود اجاق گاز به چشم می آید. ایده های بازسازی آشپزخانه برای سال ۲۰۲۳ نیز به سبک های مینیمال و یکپارچه گرایش دارند. هودها بخصوص در طراحی‌های آشپزخانه سنتی و آنلاین آینده‌نگر از دید خارج می شوند.

۳. مرکزیت خانواده
ترندهای آشپزخانه 2023
فضاهای راحت و دنج با صندلی های کافی برای خانواده در طراحی های مسکونی اولویت دارند. با این حال، تعادل راحتی و سبک برای فضاهای خانواده پسند آینده حیاتی است. جزیره‌های آشپزخانه بهبودیافته با جایگاهی مخصوص برای تغذیه‌ حیوانات خانگی ساخته شده‌اند.

۴. استفاده از جزئیات کوچک لاکچری

ترندهای آشپزخانه 2023

انتخاب یک کمد با ظاهری لوکس و متفاوت که به فضای آشپزخانه اضافه شود، تغییر چشمگیری ایجاد می کند. مخصوصا که این کار برای افرادی که مستاجر هستند همیشه کارایی دارد.

۵. طراحی اکوسنتریک
ترندهای آشپزخانه 2023
انتظار می رود شاهد افزایش در طراحی سبز ارگانیک و سازگار با محیط زیست باشیم. پلاستیک، مگر قابل بازیافت حذف می شود و مواد طبیعی با منابع پایدار به کار می روند.

غنی سازی فضای آشپزخانه 

ترندهای آشپزخانه 2023

آشپزخانه تاثیر تعیین کننده ای بر خرید خانه دارد. در واقع، خریداران بالقوه اگر از آشپزخانه خوششان نیاید، ممکن است خانه ای هرچند مناسب را نخرند. تغییر در آشپزخانه، علاوه بر افزایش ارزش ملک، یک فضای داخلی به روز شده نیز در طول استفاده روزانه برای لذت بردن در اختیار شما می گذارد.

۶. تنوع متریال

ترندهای آشپزخانه 2023
آشپزخانه های دو رنگ محبوبیت دارند، اما بیشتر، کنتراست آنهاست که جذابشان می کند. آشپزخانه ها در سال ۲۰۲۳ بیشتر ترکیبی از چوب، سنگ و سرامیک در کنار متریال جدید خواهند بود.

۷. آشپزخانه های کم جا

ترندهای آشپزخانه 2023
در سال ۲۰۲۳، آشپزخانه ها از فضای داخلی فشرده نهایت استفاده را می برد. کلانشهرهای پرجمعیت همیشه به طراحی هایی که فضای کمی بگیرد نیاز دارند. این بدان معناست که یک اتاق می تواند بیش از یک عملکرد داشته باشد. یک کرکره چوبی، مانند اتاق بالا، می تواند یک تخت را در روز بپوشاند و در شب روی آشپزخانه بچرخد.

۸. زنده کردن گذشته

ترندهای آشپزخانه 2023

از آنچه که دارید نهایت استفاده را کنید. بازسازی لزوما به معنای تغییر همه چیز نیست. برخی از سبک های قدیمی، دوباره ترند می شوند و می توانید به سادگی برخی جزئیات را مدرن کنید.

۹. از آشپزخانه از پیش ساخته شده استفاده کنید

ترندهای آشپزخانه 2023
در سال ۲۰۲۳ خرید آشپزخانه نمایشگاهی امکان پذیر می شود. شما می توانید یک آشپزخانه کامل را خریداری کنید که بر اساس مد روز باشد. به این ترتیب، هزینه ها را پایین نگه می دارید. این یک گزینه خوب از نظر مالی و سازگار با محیط زیست است.

کانتر آشپزخانه 

ترندهای آشپزخانه 2023
سطوح مختلف، برای محیط آشپزخانه ضروری هستند. کانترها از سنگ های طبیعی، مرمر، چوب و فلزات متفاوت ساخته می شوند. بسیاری از این گزینه ها در کنار ترندهای برتر سخت افزار آشپزخانه در سال ۲۰۲۳ عالی به نظر می رسند.

۱۰. کانتر با رگه های بزرگ

ترندهای آشپزخانه 2023
ترندهای آشپزخانه در سال ۲۰۲۳، به سمت هویتی خاص سوق پیدا می کند. اگر رنگ کابینت یا دیوار قابل تغییر نباشد، سطوح می توانند به فضای داخلی شخصیت ببخشند. به نظر می‌رسد دنیای طراحی به سمت طرح‌های خنثی و آرامش‌بخش حرکت می‌کند، اما یک کانتر با رگه های بزرگ می تواند همان چیزی باشد که فضای آشپزخانه شما به آن نیاز دارد.

۱۱. کف‌پوش

ترندهای آشپزخانه 2023

کف پوش، ظاهری منحصر به فرد به فضای داخلی می بخشد. کف پوش هایی در مقیاس بزرگ در دسترس هستند که می توانند دقیقاً ظاهری را که می خواهید به خود بگیرد.

۱۲. استیل جدید

ترندهای آشپزخانه 2023
کابینت‌های آشپزخانه از جنس استنلس استیل مینیمال و زیباست و برخی از جذاب‌ترین ترندهای سال ۲۰۲۳ را تشکیل می‌دهند. نه تنها پیشخوان، بلکه کل آشپزخانه است که می‌تواند یک پوشش تمام فلزی داشته باشد.

رنگ‌های آشپزخانه در سال ۲۰۲۳ 

ترندهای آشپزخانه 2023
حتی کوچکترین بازسازی آشپزخانه می تواند از رنگ های سال ۲۰۲۳ بهره مند شود. علاوه بر این، یک پوشش رنگی تازه می تواند احساس کامل داخلی را تغییر دهد. می تواند یک فضای آرام را به فضایی تبدیل کند که انرژی بخش باشد.

۱۳. آشپزخانه مشکی مات

ترندهای آشپزخانه 2023

مشکی بیش از یک پایه متضاد عمیق یا سایه برجسته است. با تنوع پوشش‌ها و متریال‌ها در تیره‌ترین رنگ، می‌توانید یک فضای داخلی چند لایه تنها با استفاده از رنگ مشکی ایجاد کنید.

۱۴. آشپزخانه سبز زیتونی

ترندهای آشپزخانه 2023
رنگ ملایم زیتونی جایگزینی لذت بخش برای دوستداران فضای داخلی خواهد بود که سبز خنثی تری را در خانه های خود ترجیح می دهند. سبز زیتونی به عنوان یکی از رنگ‌های خاکی آشپزخانه در سال ۲۰۲۳، به طیف گرم‌تر متمایل است و در عین حال به خوبی با سفید یا سیاه هماهنگ می‌شود.

۱۵. رنگ های گرم وانیلی

ترندهای آشپزخانه 2023
رنگ شیری یا رنگ‌های وانیلی تند طراحی را سیال می کند. این رنگ ها مطمئناً به فضای داخلی درخششی با طراوت و در عین حال گرم می دهند. به علاوه، رنگ خنثی برای استفاده حداکثری از ترندهای دیوار بین کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۳ عالی است.

ایده‌های دکوراسیون 

ترندهای آشپزخانه 2023
کارهای پایانی مهم است. ایده های دکوراسیون آشپزخانه برای سال ۲۰۲۳ به گونه ای طراحی شده است که فضا را بدون غلبه بر ظاهر و احساس کلی، با سلیقه افزایش دهند.

۱۶. آثار هنری

ترندهای آشپزخانه 2023
عناصر تزئینی معدود اما جسورانه، مواد مخفی آشپزخانه های آینده هستند. به زودی انتظار داشته باشید که آثار هنری بزرگ یا مجسمه‌های برجسته در این فضاهای داخلی ظاهر شوند. ترکیب هنر نه تنها با ایده های بازسازی آشپزخانه آسان است، بلکه با ترندهای برتر رنگ کابینت در سال ۲۰۲۳ نیز به خوبی کار می کند.

۱۷. استفاده از چیزهای عجیب و غریب و سرگرم کننده

ترندهای آشپزخانه 2023
استفاده از چیزهایی خاص می تواند آشپزخانه شما را متفاوت کند. استفاده از المان های به شکل مجموعه ای از درختان بونسای شیک، مجسمه یک دایناسور اسباب بازی یا یک صخره بزرگ اما زیبا. هر چیزی که لبخند را بر لبان شما بیاورد می تواند امتیاز آشپزخانه شما داشته باشد.

۱۸. دیوار بین کابینت

ترندهای آشپزخانه 2023
طراحان در سال ۲۰۲۳ به استفاده از دیوار بین کابینت ها بازمی‌گردند. تمرکز آنها بیشتر بر طرح‌هایی به سبک آرت دکو و همچنین کاغذ دیواری مقاوم در برابر حرارت و رطوبت است.

۱۹. یک عنصر چشمگیر

ترندهای آشپزخانه 2023
فلزات باید به فضای داخلی گرما اضافه کنند. مس، برنز و طلا از جمله موارد مورد علاقه برای تکمیل دکوراسیون در سال های آینده هستند. گلدان های براق، کاسه ها، سایه های روشن می توانند طراحی شما را جذاب کنند.

نورپردازی آشپزخانه 

ترندهای آشپزخانه 2023

بر کسی پوشیده نیست که نور عمیقاً بر ظاهر و احساس نمای بیرونی، تأثیر می گذارد. نور یک عنصر حیاتی است که می تواند تفاوت ایجاد کند. علاوه بر این، طراحی نور مناسب از آشپزخانه نهایت استفاده را می کند.

۲۰. نورپردازی نامتقارن 

ترندهای آشپزخانه 2023
گرایش های روشنایی آشپزخانه راهگشای فضاهای خیره کننده در سال ۲۰۲۳ است. طرح های آویز نامتقارن ویژگی های جذابی را در فضای داخلی ایجاد می کند.

۲۱. ایده های نورپردازی جدید

ترندهای آشپزخانه 2023

ایده های نوآورانه اشکال و فرم های جدید و غیرمنتظره را به وجود می آورند. معنای این امر برای فضاهای داخلی این است که ما می‌توانیم مقیاس و جزئیات نورپردازی، از چراغ‌های کف تا سقف و همه چیز را بررسی کنیم. لوسترهای خطی مینیمالیستی و آویزهای بزرگ مطمئناً با ترندهای شیک لوازم آشپزخانه ۲۰۲۳ نیز مطابقت دارند.

۲۳. ترکیبی از ایده های مدرن با عناصر سنتی

ترندهای آشپزخانه 2023

در سال ۲۰۲۳، انتظار آویزهای گرد با شِیدهای متنوعی شبیه کلاه های حصیری را داشته باشید. این روندهای نورپردازی با احیای فضای داخلی به سبک کلبه مطابقت دارد.

۲۴. تب حباب

ترندهای آشپزخانه 2023
نورهای حبابی در سال‌های گذشته نیز مورد توجه بودند. بنابراین انتظار داشته باشید که حباب های معلق بیشتری در سال های آینده در آشپزخانه ها ببینید.

بیشتر بخوانید:

اشتباهات رایج در طراحی داخلی اتاق نشیمن و راهکارهای برطرف کردن آنها

۱۰ ایده جدید برای طراحی دکوراسیون داخلی مُد سال ۲۰۲۳

منبع: decorilla
دیجیاتو
بدون نظر

ورود