۱۰ حقیقت عجیب و غریب درباره سلبریتی های محبوب هالیوود

۱۰ حقیقت عجیب و غریب درباره سلبریتی های محبوب هالیوود

ما آدم ها از انجام کارهای عجیب و داشتن عادت های خاص لذت می بریم. این موضوع درباره ی سلبریتی های محبوب مان هم صدق می کند.

۱- نام تک حرفی گرایمز

گرایمز که نام واقعی او کلر بوشه است، به این نتیجه رسیده بود که نام هنری اش نباید آنقدر طولانی باشد. به همین دلیل در سال ۲۰۱۸ نام خود را به «c» تغییر داد. کوچک بودن و کج بودن حرف عمدی و به تصمیم خود او بوده است.

۲- عادتی که دنیل رادکلیف نتوانست آن را ترک کند

دنیل رادکلیف طی ساخت فیلم های «هری پاتر» بیشتر از ۷۰ تا از چوبدستی های جادویش را شکسته بود. او همچنین اذعان کرده بیشتر از ۱۲۰ بار عینکش تعویض شده بود.

۳- کلکسیون ویژه ی کیتی پری از دوستانش

کیتی پری از قرار معلوم زبان متفاوتی برای نشان دادن محبت و علاقه ی خود به دوستانش دارد، چرا که موهای آن ها را در کیف دستی اش نگه می دارد. او در اینباره گفته: «یکی از اولین دفعاتی که به گرمی رفته بودم، اتاق تعویض لباسم با مایلی سایرس و تیلور سوئیفت مشترک بود. از آن ها خواستم یک دسته از موهایشان را به من دهند که ترسناک ولی شگفت انگیز بود.»

۴- شغل پیش از شهرت هیو جکمن

هیو جکمن پیش از تبدیل شدن به یکی از بازیگران مشهور هالیوود، ثابت کرده بود یک همه فن حریف تمام عیار است. او یک بار تصویری قدیمی از خود در اینستاگرامش منتشر کرد که نشان می داد پیش از ورود به هالیوود به عنوان دلقک مشغول کار بود.

۵- خانه ی پاریس هیلتون برای سگ هایش

در زندگی پاریس هیلتون هیچ چیز ساده و معمولی نیست. وارث هتل های زنجیره ای هیلتون یک بار در توییتی تصاویری از عمارت ۲ طبقه ی سگ هایش منتشر کرد که به سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایش، اثاثیه ی برند و لوستر مجهز بود.

۶- رقابت نیکلاس کیج و لئوناردو دیکاپریو بر سر یک دایناسور

مزایده ی یک جمجمه ی دایناسور ۲۷۶ هزار دلاری در سال ۲۰۰۷ به رقابتی میان ۲ ستاره ی مشهور هالیوود، نیکلاس کیج و لئوناردو دیکاپریو بدل شد که اولی برنده ی آن بود. نیکلاس کیج به علاقه اش به جمع آوری چیزهای عجیب و گران قیمت مشهور است. گرچه وقتی معلوم شد جمجمه دایناسور توسط یک تاجر به طور غیرقانونی از مغولستان خریداری شده بود، کیج مجبور به بازگرداندن آن به دولت مغولستان شد.

۷- علاقه ی ناتالی پورتمن به علم و دانش

ناتالی پورتمن گرچه بازیگری را از سن کم آغاز کرد اما علاقه به علم و دانش نیز همواره با او بوده است. او در دوران دبیرستان مقاله ای با عنوان «روشی ساده برای نمایش تولید آنزیماتیک هیدروژن از قند» نوشت که در نشریه دانشگاهی معتبر «آموزش شیمی» (Journal of Chemical Education) منتشر شد. او همچنین زمانی که در دانشگاه هاروارد در رشته ی روانشناسی مشغول به تحصیل بود در تألیف یک مقاله همکاری کرد. هر دو مقاله با نام اصلی او، ناتالی هرشلاگ منتشر شدند.

۸- محصولات پوستی خاص مدونا

مدونا وقتی برند محصولات پوستی خود به نام MDNA Skin را به راه انداخت، یکی از محصولات آن یک ماسک خاک رس ۶۰۰ دلاری بود که به همراه یک دسته ی آهنربایی برای برداشتن ماسک از روی پوست ارائه می شد.

۹- هزینه ی سنگین اعتقاد لیدی گاگا به ارواح

لیدی گاگا یک بار یک دستگاه تشخیص میدان الکترومغناطیسی برای شناسایی روحی به نام رایان خریده بود که به گفته ی خودش در طول برگزاری تور کنسرت هایش به دنبال او بود. خرید این دستگاه ۳۱ هزار دلار روی دستش خرج گذاشت.

۱۰- خنده ی مگاواتی جولیا رابرتس

خنده ی مگاواتی جولیا رابرتس زیبایی بخش همه ی فیلم هایی بوده که او تاکنون در آن ها نقش آفرینی کرده است. به همین دلیل عجیب نیست که او تصمیم به بیمه کردن این موهبت آن هم به مبلغ نجومی ۳۰ میلیون دلار گرفت. البته او تنها نیست و سلبریتی های دیگری هم بوده اند که بخش خاصی از بدن خود را بیمه کرده باشند.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود