لحظه دراماتیک اصابت پهپاد کامیکازه اوکراینی به یک تانک روسی در میان حیرت سربازان + ویدیو

لحظه دراماتیک اصابت پهپاد کامیکازه اوکراینی به یک تانک روسی در میان حیرت سربازان + ویدیو

ویدیویی لحظه برخورد یک پهپاد کامیکازه اوکراینی با یک خودروی زرهی روسیه و تلاش نا فرجام سربازان روس برای بازداشتن آن را نشان می دهد. آخرین ویدیو از حملات مداوم به روسیه نشان می دهد که این پهپاد به سرعت در حال نزدیک شدن به یک تانک روسی است که در امتداد جاده ای روستایی در حال حرکت است.

اصابت یک پهپاد کامیکازه اوکراینی با یک تانک روسی

دو سرباز از دریچه تانک بیرون آمده اند که پهپاد به آنها نزدیک می شود و یکی از آنها سعی می کند با اسلحه خود، پهپاد را ساقط کند. با نزدیک شدن به لحظه برخورد، سربازان روس پاهای خود را بالا می برند تا شاید از نقطه اصابت پهپاد کامیکازه اوکراینی دور شوند. پس از برخورد، هنگامی که فیلم قطع می شود، معلوم نیست چه اتفاقی برای سربازان روس می افتد.

اصابت یک پهپاد کامیکازه اوکراینی با یک تانک روسی

استفاده از پهپادهای کامیکازه به عنوان یک سلاح موثر برای سربازان اوکراینی در برابر خودروهای زرهی روسیه ثابت شده است. بسیاری از تانک ها و ماشین های جنگی که توسط پوتین در جنگ جاری به کار گرفته شده بود با استفاده از این سلاح ها از بین رفته اند.

پوتین در حال حاضر با انهدام بیش از ۳,۰۰۰ تانک، ۵,۹۸۱ خودروی زرهی و ۱۹۷۸ سیستم توپخانه، مقدار قابل توجی تجهیزات نظامی خود را از دست داده است.

اصابت یک پهپاد کامیکازه اوکراینی با یک تانک روسی
ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین اعلام کرد که تعداد کشته‌شدگان کنونی روسیه از ۱۰,۰۰۰ نفر فراتر رفته است و این کشور مناطقی را که قبلاً تصرف شده بود در جنگ ده ماهه از دست داده است.

این حادثه پس از آخرین حمله هواپیمای بدون سرنشین کامیکازه اوکراینی در ۲۶ دسامبر رخ داد که در آن اوکراین، برای دومین بار در ماه جاری به پایگاه هوایی انگلس-۲، مقر بمب‌افکن‌های استراتژیک روسیه در نزدیکی ساراتوف حمله کرد. صدای انفجارهای شدیدی در این پایگاه شنیده شد که برای هواپیماهای حامل موشک های هسته ای Tu-95 و Tu-160 ولادیمیر پوتین استفاده می شود.

اصابت یک پهپاد کامیکازه اوکراینی با یک تانک روسی

دیمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین، گفت که اوکراین برای پیروزی در جنگ در سال ۲۰۲۳ هر کاری که بتواند انجام خواهد داد. وی پیشنهاد کرد که نشست احتمالی صلح با آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل به عنوان میانجی مذاکرات در سازمان ملل برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

لحظه تکان دهنده پرتاب ۳ نارنجک توسط پهپاد اوکراینی روی سرباز روسی + ویدیو

لحظه دراماتیک بمباران نیروهای روسی توسط پهپاد اوکراینی با دوربین مادون قرمز + ویدیو

منبع: dailymail
۴ نظر

ورود

 • حسین دی ۸, ۱۴۰۱

  این پهپاد ها که نمیتونن تانک بزنن، تهش یک نفر رو زخمی کنند

 • HH دی ۸, ۱۴۰۱

  جنگ سخت با طرفداری شما از اوکراین و مظلوم نمایی های گاه و بی گاهتون وضعش تغییری نمیکنه. چه دوست داشته باشسم چه بدمون بیاد روسیه ابعاد زیادی از این جنگ رو برده.
  خوش خیالی هست اگر فکر کنید اوکراین داره برنده میشه یا برگ برنده دستشه.
  هرچقدر از کارهای اوکراین و صدماتی که به روسیه زده بذارید بدونید روسیه قبلش ده برابرشو به اوکراین ضربه زده.
  جنگ تلخیه. منم از جنگ متنفرم طرفدار هیچ کدومشون هم نیستم چون هر دو طرف اشتباهاتی کردن که نباید میکردن ولی الان واقع گرا باید بود.

  • . دی ۸, ۱۴۰۱

   سایبری لاو ساندیس؟

  • ……. دی ۹, ۱۴۰۱

   نوشته شما گویاست، برخلاف ادعاتون، نه تنها ازجنگ متنفر نیستید، که از جنگ و جهاد لذت هم میبرید، و اینکه به شدت طرفدار پوتین و جنگ افروزیش هستید.
   تاکید چندباره تون به اینکه اکراین ضربه خورده و کاری از پیش نبرده هم نشونه خشم و دلسردی تون از عدم پیروزی پوتین هست .اونطور که خودش و طرفدارانش انتظار داشتن پیش نرفت.
   این روسیه بود که به اکراین حمله کرد، ظاهرا فراموش کردید! پس طبیعیه وقتی کشوری با وسعت نظامی روسیه و بمب های اتمی و تبلیغات مخوف دوران شوروی، به اکراین ضعیف حمله میکنه، اکثریت ملتها حق رو به اکراین بدن، پس مظلوم نمایی که شما ازش میگید، باطله!
   اینکه روسیه زیرساختهای آب و برق رو هدف قرار میده تا مردم بیدفاع روزگارشون بد و بدتر بشه، نشانه شکست روسیه در رسیدن به اهداف نظامیش هست.
   پوتین با این اشتباه، حیثیت روسیه رو تا چند دهه پایین آورد، اکراین رو سریعتر به اروپای غربی و ناتو نزدیک کرد، چند سال دیگه بلاروس هم خواهان نزدیکی به غرب خواهد بود. و در آخر اینکه پوتین و روسیه، حکومت ایران رو نجات نخواهند داد.