شکیرا و پسرانش برای تعطیلات کریسمس به دبی رفتند

شکیرا و پسرانش برای تعطیلات کریسمس به دبی رفتند

شکیرا، خواننده پرآوازه کلمبیایی که سال پر فراز و نشیبی داشت کریسمس را با پسرانش میلان ۹ ساله و ساشا ۷ ساله در اقامتگاهی در دبی می گذراند. فرزندان او، کریسمس را برای اولین بار دور از پدر ستاره فوتبالشان می گذراندند و انتظار می رود سال نو را با او جشن بگیرند.

شکیرا برای تعطیلات کریسمس به دبی رفت

این ستاره پاپ عکس زیبایی را در اینستاگرام منتشر کرد که او را در حالی که شاهینی بر دستش نشسته در کنار دو پسرش که همگی لباس هایی سفید پوشیده اند، نشان می دهد. این خواننده در توضیح این عکس نوشته است: «به دنبال کسب آرامش در این کریسمس.»

شکیرا روز چهارشنبه وارد امارات شد و انتظار می‌رود تا ۳۰ دسامبر در دبی بماند تا بچه‌ها را به پدرشان تحویل دهد.

شکیرا برای تعطیلات کریسمس به دبی رفت
شکیرا و پیکه آخرین اختلاف خود را بر سر حضانت دو پسر با سپردن آنها به مادرشان فیصله دادند و آنها قرار است در ۵ ژانویه به میامی نقل مکان کنند. ظاهراً پیکه مایل است این انتقال را به تعویق بیندازد و مشتاق است با فرزندانش به رژه سه پادشاه در بارسلونا برود.

شکیرا در پست قبلی خود از طرفدارانش تشکر کرد و آرزوهای خود را برای سال جدید به اشتراک گذاشت. او نوشت: «از همه محبت و حمایتی که به من و بچه‌هایم در طول این سال داشتید متشکرم. تعطیلات شیرینی را برای شما آرزو می کنم. سال ۲۰۲۳ پر از صلح و امید از راه رسید.»

شکیرا برای تعطیلات کریسمس به دبی رفت

این در حالی است که اوایل امسال، این ستاره در مصاحبه ای، روزهایی را که سپری می کرد را تاریک ترین زمان زندگی خود توصیف کرده بود.

شکیرا و شریک زندگی سابقش این ماه پس یک جلسه طاقت فرسای۱۲ ساعته با وکلا به توافقی برای حضانت دو پسرشان دست یافتند. آن دو پس از جدایی، با فروش ملک پنج طبقه خود در بارسلون که در آن زندگی می کردند نیز موافقت کردند.

شکیرا برای تعطیلات کریسمس به دبی رفت

مرحله بعدی طلاق آنها تکرار این مسیر در ایالات متحده است. البته شکیرا باید برای دادگاه تقلب مالیاتی ۱۲ میلیون پوندی خود به بارسلونا بازگردد. او به شش فقره کلاهبرداری مالیاتی متهم شده است و به او هشدار داده شده است که در صورت مجرم شناخته شدن، ممکن است به هشت سال زندان محکوم شود.

این خواننده، چندی پیش در خصوص شایعاتی که درباره روابط عاشقانه جدید اوست به رسانه ها گفت: «به احترام فرزندانم و لحظات آسیب پذیری که آنها می گذرانند، از رسانه ها می خواهم که از گمانه زنی ها جلوگیری کنند. من هیچ شریک یا علاقه ای جز این ندارم که خودم را به طور کامل به فرزندانم اختصاص دهم.»

شکیرا برای تعطیلات کریسمس به دبی رفت

پیکه در حال حاضر در یک آپارتمان پنت هاوس با شریک زندگی جدیدش، کلارا چیا ۲۳ ساله زندگی می کند. رابطه این ستاره فوتبال با کلارا چیا، مدت کوتاهی پس از اینکه او و شکیرا تایید کردند که دیگر با هم نیستند، آشکار شد.

بیشتر بخوانید:

اولین اعترافات شکیرا بعد از جدایی از پیکه: «جدایی فوق‌العاده سخت و تکان‌دهنده است»

دعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است

منبع: the sun
بدون نظر

ورود