پاسخ سام اصغری به شایعاتی که او را متهم به کنترل زندگی بریتنی اسپیرز می‌کند

پاسخ سام اصغری به شایعاتی که او را متهم به کنترل زندگی بریتنی اسپیرز می‌کند

سام اصغری ۲۸ ساله، ۶ ماه پیش با بریتنی ۴۰ ساله ازدواج کرد؛ این زوج سرانجام پس از اینکه بریتنی اسپیرز کنترل زندگی خود را در نوامبر سال گذشته به دست گرفت توانستند با هم ازدواج کنند. با این حال، برخی از طرفداران شایعاتی را به راه انداخته اند و معتقدند از زمانی که قیومیت پدر بریتنی بر زندگی اش به پایان رسیده است، سام اصغری زندگی او را کنترل می کند و برخی بر این باورند که او همه پست های رسانه های اجتماعی این خواننده پاپ را مدیریت می کند.

آیا سام اصغری زندگی بریتنی اسپیرز را کنترل می کند؟

Tmz با سام تماس گرفته و از او سوال کرده که آیا او تصمیم می گیرد که همسرش چه کاری را می تواند انجام دهد یا نه؟ و او با خنده و شانه بالا انداختن به خبرنگار این سایت گفت: «نه، من حتی بر روی اینکه شام چه بخوریم هم کنترلی ندارم.»

روزنامه‌نگاری از سام پرسیده که نظرش در مورد شایعاتی که برخی از طرفداران بریتنی منتشر می‌کنند چیست و او گفته که از این بابت عصبانی نیست و تصریح کرده است: «در گذشته، چیزهای زیادی در جریان بوده است، بنابراین من می‌دانم این طرز فکر هواداران از کجا نشات می گیرد. آنها فقط می خواهند از او محافظت کنند. در هر صورت، آنها طرفداران خوبی هستند.»

آیا سام اصغری زندگی بریتنی اسپیرز را کنترل می کند؟

اوایل این ماه، بریتنی به طور موقت صفحه اینستاگرام خود را غیرفعال کرد و در طی ناپدید شدن کوتاه مدتش از فضای مجازی، سام یک پست مرموز را به اشتراک گذاشت که توجه طرفدارانش را به خود جلب کرد.

او در فضای مجازی نوشت: «گاهی اوقات خوب است که استراحت کنیم. او صدای خود را دارد و یک زن آزاد است. من برای حریم خصوصی او احترام قائل هستم و همیشه از آن محافظت می کنم. از همه طرفداران محافظ او تشکر می کنم.»

آیا سام اصغری زندگی بریتنی اسپیرز را کنترل می کند؟
سام قبلاً از بریتنی در برابر سوء استفاده های آنلاین دفاع کرده بود. او منتقدان بریتنی را به شدت مورد انتقاد قرار داده و گفت: «من شخصاً ترجیح می‌دهم او هرگز این پست‌ها را نگذارد، اما من کی هستم تا کسی را که بیشتر عمرش زیر ذره بین و تحت کنترل بوده را کنترل کنم.»

آیا سام اصغری زندگی بریتنی اسپیرز را کنترل می کند؟
در حالی که طرفداران نسبت به برخی از تصاویر و ویدیوهایی که بریتنی به اشتراک گذاشته ابراز نگرانی کرده اند، نگرانی های جدیدی در مورد پست های اخیر او به دلایل بسیار متفاوتی ایجاد شده است. طرفداران متوجه شده‌اند که او قابلیت نظر دادن فالوورها روی پست خود را غیرفعال کرده است و متن های او بسیار کوتاه‌تر از پیام‌های طولانی‌تری است که قبلاً برای طرفدارانش می‌نوشت.

بیشتر بخوانید:

پدر بریتنی اسپیرز مدعی است که با قیومیت جان دخترش را نجات داده است

جنجال تازه بریتنی اسپیرز؛‌ ناسزاگویی به یک «شخص باکلاس معروف» 

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود