مادر ۱۰۰ ساله پله از درگذشت پسرش خبر ندارد

مادر ۱۰۰ ساله پله از درگذشت پسرش خبر ندارد

پله در سن ۸۲ سالگی در بیمارستان آلبرت انیشتین سائوپائولو روز پنجشنبه بر اثر نارسایی چند عضو درگیر با سرطان روده بزرگ درگذشت. مادر او ماه گذشته تولد ۱۰۰ سالگی خود را جشن گرفت و پسرش این لحظه خاص را در اینستاگرام ثبت کرد.

او در کنار عکسی از او در حالی که دستانش را دور عزیزش حلقه کرده بود، نوشت: «امروز ما صد سال از زندگی سلسته را جشن می‌گیریم. او از جوانی ارزش عشق و صلح را به من آموخت. بیش از صد دلیل برای شکرگزاری از اینکه پسر او هستم دارم. من این عکس‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارم، با احساسی عالی برای جشن گرفتن این روز. از تو برای هر روزی که در کنارت هستم ممنونم.»

چرا مادر پله از مرگ او خبر ندارد؟

ماریا لوسیا دو ناسیمنتو، خواهر پله از مادرشان سلسته مراقبت می کند و گفته می شود خانه اش در مسیری است که برگزارکنندگان مراسم تشییع جنازه پله، پیش از دفن این ستاره فوتبال در بلندترین قبرستان جهان برنامه ریزی کرده اند تا از آنجا عبور کنند.

معلوم شده است که خواهر پله، هنوز به مادرش نگفته است که پسر معروفش در مبارزه با سرطان روده بزرگ شکست خورده است. او در مصاحبه‌ای در کشورش گفت: «او شرایط را نمی‌داند. او در دنیای خودش است.»

چرا مادر پله از مرگ او خبر ندارد؟

ماریا با اشاره به پله با نام مستعار دوران کودکی او یعنی دیکو، افزود: «وقتی نام او را می‌آورم چشمانش را باز می‌کند و می‌گوید: “ما برای او دعا می‌کنیم”، اما واقعاً متوجه نیست که چه می گویم.»

ظاهرا خانواده پادشاه فوتبال به دلیل نگرانی برای سلامتی مادر ۱۰۰ ساله‌شان، تصمیم گرفته اند او را از خبر مرگ فرزندش دور نگه دارند.

چرا مادر پله از مرگ او خبر ندارد؟

پله قرار است روز سه شنبه پس از سه روز عزای رسمی در قبرستانی ۱۴ طبقه در مرکز سانتوس، جایی که بیشتر عمر فوتبال خود را در آن بازی کرد، به خاک سپرده شود. جسد او از بیمارستانی که در آن درگذشت به استادیوم ویلا بلمیرو در سانتوس منتقل می شود، جایی که مردم می توانند آخرین ادای احترام خود را انجام دهند.

چرا مادر پله از مرگ او خبر ندارد؟

به گفته رسانه‌های محلی، تابوت او، ۲۴ ساعت روی دایره مرکزی زمین باقی می‌ماند تا اینکه او را در خیابان‌های شهر زادگاهش ببرند تا برای مدت کوتاهی بیرون از خانه مادرش که در تخت است توقف کند. پس از آن، او را به محل استراحت ابدی خود در Memorial Necropole Ecumenica که نامش به عنوان بلندترین گورستان جهان در رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است، برده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

پله در قبرستان عمودی ۱۴ طبقه ای با ۱۴,۰۰۰ مقبره، آبشار و موزه ماشین دفن می شود

زندگی خصوصی رنگارنگ پله؛ از روابط عاشقانه گوناگون تا میزان ثروت و ۷ فرزند

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود