کن بلاک اسطوره دنیای اتومبیلرانی در حادثه ای با خودرو برفی خود کشته شد

کن بلاک اسطوره دنیای اتومبیلرانی در حادثه ای با خودرو برفی خود کشته شد

کِن بلاک (Kenneth Paul Block) راننده مشهور آمریکایی در سانحه ای با خودروی برفی درگذشت.  کلانتر ایالت یوتا در فیس بوک نوشت که مرکز تماس ۹۱۱ حدود ساعت ۲ بعد از ظهر تماسی دریافت کرد. که یک تصادف خودرو برفی رخ داده است و گروه های جستجو و نجات، پرسنل کلانتر، پارک های ایالتی یوتا و خدمات جنگلی ایالات متحده همگی در محل حاضر شدند. در این پست آمده است: «راننده، کِنِت بلاک، مرد ۵۵ ساله ای که در شهر پارک سیتی یوتا، در حال راندن خودرو برفی در شیب تند بود، پس از واژگون شدن خودرو برفی، روی او فرود آمد. او به خاطر جراحات وارده در محل حادثه فوت کرده است. در این حادثه آقای بلاک با گروهی همراه بود، اما در زمان وقوع حادثه تنها بود.»

کن بلاک کیست؟

در پستی که امشب در حساب کاربری تیم هونگن رالی کن بلاک به اشتراک گذاشته شد، این سازمان نوشت: «با عمیق‌ترین تأسف می‌توانیم تأیید کنیم که کن بلاک امروز (دوم ژانویه ۲۰۲۳) در یک تصادف با خودرو برفی درگذشت. کن یک پیشگام و نماد بود. و از همه مهمتر پدر و شوهر بود. لطفاً در این زمان در حالی که خانواده او در غم هستند به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید.»

کِن بلاک کیست؟

کن بلاک کیست؟

کِن پس از تاسیس شرکت کفش اسکیت موفق DC Shoes، تصمیم گرفت مسابقه رالی را با الهام از دوستش تراویس پاسترانا امتحان کند. او در آن زمان تقریباً ۴۰ سال داشت و ظرف یک سال توانست در بین ۱۰ نفر برتر کلاس خود قرار بگیرد. کِن با شراکت با الکس جلسومینو، مدال‌آوری در ایکس گیمز و شرکت در پنج سری مسابقات رالی مختلف طی دو دهه، زندگی خود را با سرعت پیش می برد. همان زمان، او در برنامه های تلویزیونی مانند Top Gear و Stunt Junkies ظاهر می شد و در رویدادهایی مانند One Lap of America شرکت می کرد.

کن بلاک کیست؟

شاید بیشترین تغییر زندگی، برای بلاک شروع مجموعه ویدیویی جیم‌کانا (Gymkhana) بود که به عنوان یک تمرین بازاریابی برای DC آغاز شد. بلاک تنها کسی نبود که مرزهای بین رشته‌های مختلف مسابقه‌ای و فرهنگ‌های خودروسازی را جابجا کرد، اما هیچ‌کس این کار را با این حجم از مخاطبان انجام نداده بود. ویدیوهای جیم‌کانا فرهنگ اتومبیلرانی را ارتقا داد.

کن بلاک کیست؟

کنترل باورنکردنی اتومبیل توسط بلاک مخاطب را جذب می کرد، اما چیزی که باعث شد مخاطبانش به او علاقه داشته باشند، عشق و لذت آشکار او بود، نه فقط به ماشین‌ها و مهارت‌های خودش، بلکه به همه رانندگان و افرادی که پشت دوربین‌ها تصاویر را ثبت می کردند. شادی او مسری بود و معلوم بود که می خواهد آن را تقسیم کند.

کن بلاک کیست؟

کن بلاک بدون محدودیت زندگی کرد. او اسکیت بُرد را با ماشین های رالی ادغام کرد و بدون کاستی نقش های زندگیش را از غول بازاریابی و رقیب جدی تا مرد خانه و خانواده به بهترین شکل اجرا می کرد.

کن بلاک کیست؟

از بلاک، همسرش، لوسی بلاک و سه فرزندشان به یادگار مانده است.

بیشتر بخوانید:

جزییات جدید از جراحات وارده به جرمی رنر بعد از اینکه ماشین برف روبش او را زیر گرفت

نگاهی به مجموعه خودروهای چند میلیون دلاری مایکل شوماخر + ویدیو

منبع: caranddriver
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود