آیا آنجلینا جولی و ستاره ۲۶ ساله سریال «مردم عادی» با هم قرار عاشقانه گذاشته اند؟

آیا آنجلینا جولی و ستاره ۲۶ ساله سریال «مردم عادی» با هم قرار عاشقانه گذاشته اند؟

آنجلینا جولی پس از دیدن بازی پل مسکال ستاره ۲۶ ساله سریال «مردم عادی» در نمایش «اتوبوسی به نام هوس» که نقش استنلی را در تئاتر آلمدیا (Almeida Theatre) لندن بازی می کند در کافه این تئاتر با پل قهوه نوشید.

ماجرای قرار پل مسکال و آنجلینا جولی چیست؟

شیلو، دختر ۱۶ ساله آنجلینا به آنها که مشغول گپ زدند بودند، پیوست. این ملاقات پس از گمانه زنی هایی مبنی بر جدایی پل از  فیبی بریجرز، خواننده آمریکایی انجام شد. البته پیش از این، شایعاتی درباره نامزدی این زوج وجود داشت.

یکی از طرفداران عکسی از این سه نفر در اینستاگرام گرفت و نوشت: «آنجلینا جولی دیروز و بعد از اینکه “اتوبوسی به نام هوس» را دید در کافه تئاتر قهوه خوردند! دخترش هم آنجا بود.»

ماجرای قرار پل مسکال و آنجلینا جولی چیست؟

پل مسکال اخیراً پس از جدایی از فیبی بریجرز ۲۸ ساله، سوژه شایعات مطبوعات شده است. این زوج برای اولین بار زمانی که فیبی خود را به عنوان یکی از طرفداران سرسخت سریال «مردم عادی» که پل را تبدیل به یک ستاره کرد اظهار نظر کرده بود، با هم ارتباط برقرار کردند.
فیبی در مصاحبه ای در سال ۲۰۲۰، احساسات خود را نسبت به این بازیگر ایرلندی به وضوح بیان کرد و از او به عنوان «پسر ناز» یاد کرد.

ماجرای قرار پل مسکال و آنجلینا جولی چیست؟

آنها اولین حضور خود را به عنوان یک زوج در مت گالا در ایالت لس آنجلس در سال ۲۰۲۱ انجام دادند و هفته‌ها بعد رابطه خود را در اینستاگرام رسما اعلام کردند.

اخباری مبنی بر اینکه فیبی و پل سال گذشته هنگام مراسم کواچلا نامزدی خود را جشن گرفتند، شایعات نامزدی آنها پر رنگ تر کرد.
پس از اخبار تایید نشده مبنی بر جدایی آنها، فیبی در قراری با بو برنهام، کمدین آمریکایی دیده شده است.

ماجرای قرار پل مسکال و آنجلینا جولی چیست؟

فیبی و بو، که از سال ۲۰۲۱ با هم دوست هستند، ماه گذشته در یک برنامه کمدی به کارگردانی برنهام، کنار یکدیگر در بین تماشاچیان نشسته بودند، که شایعه رابطه عاشقانه آنها را پر رنگ تر کرد.

گفته می‌شود که بو ۳۲ ساله که این نمایش را کارگردانی می‌کرد، پس از رفتن روی صحنه برای کمک به برخی مشکلات فنی، قصد داشت تا توجه فیبی را به خود جلب کند.

بیشتر بخوانید:

لئوناردو دی کاپریو و جیجی حدید در حال سپری کردن یک قرار عاشقانه شام با هم دیده شدند

جدایی کیتی هولمز و بابی ووتن پس از تنها ۸ ماه رابطه عاشقانه

منبع: mirror
دیجیاتو
بدون نظر

ورود