۹ راز مراقبت از پوست که هر سوپر مدلی می داند

۹ راز مراقبت از پوست که هر سوپر مدلی می داند

پوست مدل ها هنوز هم وقتی بدون آرایش هستند، به نوعی حتی در پشت صحنه نیز شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. مطمئناً، برخی ویژگی ها به ژنتیک مربوط می‌شود، اما این زنان همچنین به طور منظم به بهترین متخصصان زیبایی در جهان دسترسی دارند و در نتیجه پشت صحنه نمایش های مد، صندوقی از اسرار مراقبت از پوست است.

۱. استفاده از چند ماسک، نجات دهنده پوست است.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟

تعادل برای شفاف نگه داشتن پوست کلیدی است. شما نمی توانید بدون دادن تمام مواد مغذی مورد نیاز پوست خود، چربی را از بین ببرید. هدر مدندورپ، سوپر مدل آمریکایی از ماسک زغال سیاه استفاده می کند تا به پاک کردن منافذ پوست کمک کند و سپس با ماسک خیار ادامه می دهد تا رطوبت مورد نیاز پوستش را جبران کند.

۲. آرایش را با مرطوب کننده جایگزین کنید.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟

اگر همیشه آرایش می کنید، پوست شما حتما کم آب می شود. حتی اگر پوست چرب دارید، صورت شما باید هیدراته بماند. بلا هریس می‌گوید: «بعد از هر برنامه، حتماً با یک دستمال مرطوب آرایشی فورا آرایشم را پاک می کنم و مهمترین چیز این است که پوست خود را مرطوب نگه دارید.»

۳. جوش ها را با روغن درخت چای پاک کنید.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟

اگر پوست شما مستعد جوش زدن است، روغن درخت چای که آنتی‌باکتریال است، واقعا می‌تواند آنها را پاک کند. مگان پولری دوست دارد از یک اسکراب ملایم و سپس از تونر روغن درخت چای استفاده کند.

۴. بخار می تواند به باز کردن منافذ پوست کمک کند.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟
اولیویا هانتر پس از هفته ها برنامه، در زمان استراحت خود آرایش نمی کند. روزهای طولانی با آرایش‌های سنگین می‌تواند در منافذ شما گیر کند، بنابراین او با یک بخار خانگی صورت خود را عمیقا تمیز می‌کند. او می گوید: «یک کاسه آب داغ با مقداری چای نعناع آماده کنید و در حالی که صورتتان بالای کاسه است، حوله ای روی سرتان بیاندازید. به نظر می رسد همه چیز کاملاً پاک می شود.»

۵. برای جوش ها از خمیر دندان استفاده کنید.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟
بلا حدید می‌گوید: «خواهرم همیشه به من می‌گفت ترفند خمیر دندان روی جوش را انجام دهم و وقتی انجام دادم واقعا از نتیجه راضی بودم». با این حال مراقب باشید، خمیر دندان می تواند پوست شما را خشک کرده و آن را بیشتر تحریک کند، بنابراین در مصرف آن زیاده روی نکنید.

۶. داشتن یک روتین مراقبت از پوست بسیار کلیدی است.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟
با توجه به اتفاقات زیاد در طول روز برای مدل ها و تغییرات آرایش، اکثر مدل ها یک رژیم شبانه ثابت دارند تا پوستشان آرام شود. اولین قدم نیکول آتینو این است که آرایش خود را با یک دستمال مرطوب پاک کند، سپس صورت خود را با یک کرم پاک کننده آبرسان بشویید. پس از آن، اگر احساس کند که قبل از استفاده از مرطوب کننده به آن نیاز دارد، ممکن است از یک اسکراب یا ماسک در ناحیه T خود استفاده کند.

۷. مراقبت با محصولات طبیعی در خانه می تواند چهره را جذاب تر کند.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟

جِی رایت پس از روزهای طولانی استفاده از انواع محصولات، جی رایت سعی می کند این آسیب را با مراقبت های طبیعی در خانه برطرف کند. بعد از یک برنامه، او دوست دارد ماسکی با آووکادو و عسل درست کند تا پوستش مرطوب و روشن بماند.

۸. روغن ها فقط برای صورت و موهای شما نیستند.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟
نیکول آتینو همیشه با موادی مانند روغن نارگیل و روغن زیتون از پاهایش به ویژه پاشنه ها مراقبت می کند.
۹. یخ می تواند به سفت شدن پوست شما کمک کند.

راز زیبایی پوست مدل ها چیست؟
یخ گذاشتن روی صورت خوشایندترین راه برای درمان پوست نیست، اما مدل ویکتوریا سیکرت یاسمین توکس به آن ایمان دارد. او معمولاً شب ها روی صورتش یخ می گذارد تا پوستش سفت شود و به گردش خون در صورتش کمک کند. فقط مقداری یخ را در پارچه ای بپیچید یا مقداری آب یخ روی صورت خود بپاشید تا پف ها به سرعت برطرف شوند.

بیشتر بخوانید:

۸ ترفند زیبایی از سلبریتی های زن هالیوود برای درخشیدن بر فرش قرمز

۷ ترفند زیبایی طبیعی از سلبریتی های هالیوود که می توانید از آنها استفاده کنید

منبع: glamour
بدون نظر

ورود