۹ سلبریتی هالیوودی که جذابیت استثنایی خود را مدیون داشتن والدینی دو رگه هستند

۹ سلبریتی هالیوودی که جذابیت استثنایی خود را مدیون داشتن والدینی دو رگه هستند

ژنتیک رفتار اسرارآمیزی دارد. گاهی فرزندان بیشتر به یکی از والدین شان یا حتی یکی از اقوام خود مثل پدربزرگ یا مادربزرگ، عمو و یا خاله شبیه می شوند.

در ادامه از سلبریتی های چند رگه ای خواهیم گفت که جذابیت منحصر به فرد خود را از همین ترکیب نژادی متنوع شان دارد.

ماریا کری

ماریا کری دختر ۲ شهروند آمریکایی، آلفرد و پاتریشیا است. گرچه پدر و مادر او هر دو متولد آمریکا هستند اما پدرش اصلیتی آفریقایی-آمریکایی و ونزوئلایی- آمریکایی دارد و مادرش نیز اصالتاً ایرلندی است.

چارلز ملتون

چارلز ملتون متولد ایالت آلاسکا در آمریکا است. با این حال، او در رگ های خود خون اروپایی و آسیایی هم دارد. پدر او اصالتاً انگلیسی است و مادرش نیز اصلیتی کره ای دارد.

جیسون موموآ

جیسون موموآ ترکیب نژادی ویژه ای دارد. در حالی که اصلیت پدرش به بومیان هاوایی بازمی گردد، مادرش اصالتاً آلمانی-ایرلندی است. علاوه بر این ها، او در مصاحبه های خود گفته اصلیت مادرش به یکی از قبایل بومی آمریکا هم بازمی گردد، بنابراین علاقه ی زیاد او به جامعه ی بومیان و فعالیت هایش در حمایت از آن ها از همین موضوع ناشی می شود.

زندایا

زندایا اصلیتی آفریقایی-آمریکایی دارد، با ریشه های نیجریه ای از سمت پدرش و ریشه های آلمانی و اسکاتلندی از سمت مادرش. از آنجایی که او فعالیت در عرصه ی بازیگری را از سن کم آغاز کرد و از همان زمان در مراسم های سینمایی شرکت می کرد، عجیب نبود که پدر و مادرش هر دو یا یکی از آن ها در این مراسم ها او را همراهی می کردند. جالب است که او به طور خاص شبیه یکی از والدینش نیست اما ترکیب بی عیب و نقصی از هر دوی آن ها است.

کریسی تیگن

کرسی تیگن علاوه بر اینکه مدل پرطرفداری است، اینفلوئنسر و کارآفرین نیز هست. او به لطف ترکیب نژادی اش از زیبایی زیادی برخوردار شده است. پدر او مردی آمریکایی با اصالتی نروژی است و مادرش متولد تایلند.

دواین جانسون

دواین جانسون فعالیت خود را به عنوان یک کشتی گیر آغاز کرد، امری که بعدها زمینه ی ورود او به سینمای اکشن را فراهم کرد. او علاقه به کشتی را هم از خانواده ی خود به ارث برده است. پدر جانسون که مردی آفریقایی-کانادایی با اصالتی ایرلندی است، نه تنها یک کشتی گیر، بلکه اولین قهرمان رنگین پوست جهان در رشته کشتی تیمی بود. این ورزش در خانواده ی مادری ساموآیی جانسون هم از جایگاه ویژه ای برخوردار بود؛ هم مادربزرگ و هم پدربزرگ او حضور پررنگی در دنیای کشتی داشتند.

ونسا هاجنز

ونسا هاجنز از سمت پدری ایرلندی و فرانسوی است و اصالتش به بومیان آمریکا نیز بازمی گردد. از سمت مادری نیز اصلیتی آسیایی دارد. مادر هاجنز متولد فیلیپین است.

مگان مارکل

مگان مارکل هم از ترکیب نژادی ویژه ای برخوردار است. پدر او مردی آمریکایی با اصلیتی آلمانی، انگلیسی و ایرلندی است و مادرش زنی آفریقایی-آمریکایی با اصالتی نیجریه ای.

هلی بری

هلی بری یکی دیگر از سلبریتی های چند رگه ی هالیوود است. والدینش در بیمارستانی که در آن مشغول به کار بودند با یکدیگر آشنا شدند. پدر بری دستیار و مادرش پرستار بود. او از سمت پدری اصلیتی آفریقایی-آمریکایی دارد و از سمت مادری اصالتاً انگلیسی و قفقازی است.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • 5 داری دی ۱۹, ۱۴۰۱

  اطرافیام هرکی با یه جای دیگه عروسی کرده بچه هاشون خوشگل شدن. یکی با شمالی عروسی کرده. یکی دیگه با یه دختر کرمان. یکی دیگه شوهرش اهوازیه. یکی شوهرش تبریزیه. حتی یکی از پسرای عموهام با یه دختر خانوم افغانستانی عروسی کرده. و بلااستثنا همه ی اینا بچه هاشون خوشگل تر از بقیه شدن. به نظر خودم پسر عموم بچه هاش خوشگلتر از بقیه شدن. بچه هاش تقریبا ۱۰ سالهو ۱۲ ساله هستن هیکلشون رو فرمه نه تپلن نه لاغر. خیلی جذاب شدن

 • ناگور دی ۱۹, ۱۴۰۱

  پدر جیسون موموا رو اشتباه زدین این پدریه که داخل نقش اکوامن داشته و بازیگرش تمورا موریسون هست پدر جیسون کس دیگریست

 • احمد دی ۲۰, ۱۴۰۱

  یه مارهم باجوجه تیغی ازدواج کردبچه اش شدسیم خاردار خیخیخیخیخ

 • احمد دی ۲۰, ۱۴۰۱

  یه مارهم باجوجه تیغی ازدواج کردبچه اش شدسیم خاردار خیخیخیخیخ