۱۰ اپلیکیشن برتر و مفیدی که به خواب شما کمک می کند

۱۰ اپلیکیشن برتر و مفیدی که به خواب شما کمک می کند

یافتن راه های جدید برای خواب با کیفیت تر یا یافتن راه هایی برای راحت تر به خواب رفتن برای بسیاری مسئله ای حل نشدنی است. بسیاری از اپلیکیشن ها می توانند به کسانی که با بی خوابی دست و پنجه نرم می کنند کمک کنند سریعتر به خواب بروند.

بسیاری از این برنامه ها دارای نسخه پریمیوم هستند که نیاز به پرداخت یکباره یا اشتراک دارند، اما استفاده از بسیاری از آنها کاملا رایگان است و تجربه کاربری با کیفیتی مشابه برنامه های پولی دارند.

۱. Relax Melodies: Sleep Sounds  (رایگان)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

اپلیکیشن Relax Melodies بر روی صداها و نحوه تأثیر آنها بر مغز در حالت های مختلف خواب تمرکز می کند و به کاربران کمک می کند تا به حالت خواب دقیقی که برای شب نیاز دارند برسند.

۲. Calm (69.99 دلار در سال)

بهترین اپلیکیشن برای خواب
Calm یکی از شناخته‌شده‌ترین اپلیکیشن‌های آرامش‌بخش با طیف وسیعی از روش‌ها برای افرادی است که به دنبال به خواب رفتن سریع هستند. این برنامه یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه را ارائه می دهد، بنابراین کاربران می توانند قبل از خرید اشتراک طولانی تر تصمیم بگیرند که آیا برای آنها مناسب است یا خیر.

این برنامه دارای داستان های اصلی خواب است که با صداهای آرام خوانده می شود، تمرینات آرام بخش روزانه، مدیتیشن هدایت شده و موسیقی است تا به کاربران کمک کند تا صداهای خواب کامل خود را پیدا کنند.

۳. Endel (59.99 دلار در سال)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

اپلیکیشن Endel یک برنامه نوآورانه است که محیطی را در داخل اتاق خواب ایجاد می کند که با محیط بیرون مطابقت دارد تا خوابی مطلوب در طول سال ایجاد کند. این برنامه همچنین دارای گزینه هایی برای پخش مداوم صداها در طول روز است که به بهره وری و تمرکز کمک می کند.

۴. Sleep Cycle (رایگان)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

Sleep Cycle یکی از بهترین اپلیکیشن‌های کمتر شناخته‌شده آیفون است که به کاربران کمک می‌کند بهترین خواب را داشته باشند، تشخیص دهند که چه زمانی خوابشان مختل شده است و سعی می‌کند راه‌حل‌هایی برای این مشکل بیابند.

۵. Stellar Sleep (رایگان)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

Stellar Sleep بر روی اثرات نخوابیدن و چگونگی بهبود زندگی روزمره با کیفیت بهتر تمرکز دارد.
این برنامه، بر عوامل بیرونی تمرکز نمی کند، بلکه روی ذهن کار می کند و سعی می کند ناامیدی ناشی از استراحت را کاهش دهد.

۶. Headspace (69.99 دلار در سال)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

Headspace به کاربران اجازه می‌دهد تا اعلان‌هایی را تنظیم کنند که به آنها یادآوری می‌کند قبل از خواب تلفن خود را کنار بگذارند تا به تکنیک‌های خواب و تنفس بهتری دست یابند که به افراد کمک می‌کند به خواب بروند.

۷. Pillow (رایگان)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

Pillow یک ردیاب خودکار خواب است که برای کاربران اپل واچ و کسانی که نیاز دارند هر از گاهی با چرت زدن دوباره شارژ شوند عالی است. نسخه اپل واچ این برنامه به طور خودکار خواب را ردیابی می کند و به کاربران می گوید که چه زمانی بی قرار هستند و چگونه می توانند خواب را بهبود بخشند. پس از چند شب خواب، برنامه کیفیت خواب کاربران و نحوه خواب آنها را گزارش می دهد. همچنین بهترین زمان خواب و بیدار شدن را برای کاربران پیشنهاد می‌کند.

۸. SleepScore (59.99 دلار در سال)

بهترین اپلیکیشن برای خواب
SleepScore تجزیه و تحلیل دقیق خواب را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانند در عادات خواب خود اعمال کنند و کیفیت خواب خود را در طول زمان بهبود بخشند.

۹. Pzizz (69.00 دلار در سال)

بهترین اپلیکیشن برای خواب

Pzizz دارای قابلیت‌های آفلاین است تا کاربران بتوانند خواب باکیفیتی داشته باشند حتی در هنگام سفر با هواپیما یا مناطقی که ممکن است به وای‌فای یا اینترنت دسترسی نداشته باشند. این برنامه دارای تایمر است، بنابراین اگر کاربران پس از خواب نیاز به سکوت داشته باشند، برنامه به طور خودکار آن را خاموش می کند.

۱۰. Noisli (رایگان)

بهترین اپلیکیشن برای خواب
Noisli از نویز برای خواباندن شنوندگان با مجموعه‌ای از صداها استفاده می‌کند. اما این برنامه فقط از صدا استفاده نمی کند، بلکه از نوری استفاده می‌کند که با نور آبی مقابله می‌کند، که معمولاً افراد را بیدار نگه می‌دارد و تجربه آرامش‌بخش‌تری ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید:

چرا نباید زمان خواب را به تاخیر بیندازیم و چرا دیر خوابیدن این‌قدر برای سلامتی ضرر دارد؟

چرا بعد از یک خواب کامل همچنان احساس خستگی می کنیم؟

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود