خنده دارترین حرکات رزمی در یک نزاع خیابانی که تا به حال دیده‌اید + ویدیو

خنده دارترین حرکات رزمی در یک نزاع خیابانی که تا به حال دیده‌اید + ویدیو

فیلمی از خیابانی در استرالیا، دو راننده خشمگین در یک نزاع خیابانی را نشان می دهد که با حرکاتشان، باعث می شوند فردی که فیلم می گیرد از خنده منفجر شود. آنها که ظاهرا سعی می کنند از حرکات کونگ فو مانند استفاده کنند، نه تنها ضربه ای واقعی به فرد مقابل نمی زنند، بلکه واکنش های عجیبشان بیشتر منجر به خنده تماشاچیان می شود.

راننده یک تویوتا کمری سفید رنگ از ماشینش پیاده شده و به یک وانت هولدن UTE نزدیک می شود. پس از یک گفتگوی کوتاه، راننده وانت چیزی را از پنجره به بیرون پرتاب می کند که راننده تویوتا آن را برمی دارد و به سمت شیشه جلوی خودرو پرتاب می کند. راننده وانت با فریاد سعی می کند در ماشین خود را باز کند که به سرعت توسط راننده تویوتا با لگد بسته می شود.

نزاع خیابانی خنده دار دو راننده در استرالیا
این دو راننده که درگیر نزاع می شوند، به طور مداوم سعی می کنند از فاصله ای دور به یکدیگر لگد بزنند در حالی که فیلمبردار و سایر تماشاچیان به طور هیستریک می خندند.

با ادامه نزاع، راننده تویوتا به زمین می‌افتد و قبل از اینکه در وسط جاده اصلی شلوغ با هم درگیر شوند، چند کلمه تند رد و بدل می‌کنند.

ویدئو این نزاع خیابانی توسط کاربری در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و در شرح آن نوشته بود: «این بدترین نمونه از هنرهای رزمی است که تا به حال دیده اید. هیچ کدام موفق به زدن حتی یک ضربه هم نمی شوند.»

یکی از افرادی که این ویدیو را در اینستاگرام دیده بود نوشت: «سرگرم کننده بود. لگد چرخشی او به پشت با یک کودک ۵ ساله برابری می کرد».

بیشتر بخوانید:

استقبال عجیب مادری از پسر ۳۰ ساله‌اش با کمربند پس از آزادی از زندان + ویدیو

لورل و هاردی برزیلی؛ فیلم خنده‌دار دوربین مداربسته یک گاراژ میلیون ها بار دیده شد + ویدیو

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود