استقبال عجیب مادری از پسر ۳۰ ساله‌اش با کمربند پس از آزادی از زندان + ویدیو

استقبال عجیب مادری از پسر ۳۰ ساله‌اش با کمربند پس از آزادی از زندان + ویدیو

ویدیویی پر بازدید در تیک تاک لحظه خروج مرد ۳۰ ساله ای را نشان می دهد که به خاطر مستی در بازداشت بود. جوان که با لبخند به سمت مادرش می رفت که به استقبال او رفته بود انتظار تنبیه شدن با کمربند در دست مادرش را نداشت.

مرد برای در آغوش گرفتن به مادرش نزدیک می شود، اما مادرش چند بار با کمربند او را می زند تا احساسش را در مورد دستگیری پسرش به وضوح نشان دهد. زن دیگری که از لحظه آزادی مرد جوان و مراسم خوش آمد گویی او پس از گذراندن یک شب در سلول فیلمبرداری می کرد، گویا می دانست چه چیزی انتظار مرد را می کشد و قهقهه ای می زند و می گوید: «کاپیتان آزاد شده است».
مادر شرمسار در حالی که پلیس و اطرافیان می خندیدند، با کمربند دو بار به پای پسرش و دو بار دیگر به بازویش زد.مادری که پسرش را پس از آزادی از زندان با کمربند تنبیه کرد

از خارج تصویر و در پس زمینه، صداهایی در حالی که سعی می کنند خنده‌شان را مهار کنند شنیده می شود که زن را تشویق می کنند و می گویند: «محکم تر، محکم تر».

مادری که پسرش را پس از آزادی از زندان با کمربند تنبیه کرد
این ویدیو توسط کاربر @valesaldiarraga18 در تیک تاک به اشتراک گذاشته شده است و از زمانی که او در ماه جولای آن را در حساب خود پست کرده، بیش از ۳.۸ میلیون بار دیده شده است.

مادری که پسرش را پس از آزادی از زندان با کمربند تنبیه کرد

یکی از کاربران این پلتفرم، این مادر اهل پرو را به خاطر تنبیه پسرش با کمربند تشویق کرد. این فرد نوشت: «اینها مادرانی هستند که دلمان برای دیدنشان در خیابان تنگ شده است.»
کاربر دیگری نیز با این اقدام مادر موافقت کرد و نوشت: «هیچ وقت برای اصلاح پسر دیر نیست».

یک کاربر دیگر هم تاکید کرد: «در پایان از آزاد شدنش پشیمان شد.»

بیشتر بخوانید:

ویدیویی خنده دار که لحظه برخورد یک کبوتر به صورت یکی از سرنشینان ترن هوایی را نشان می دهد [تماشا کنید]

لحظه ای که رهبر یک باند مواد مخدر برای فرار از زندان لباس زنانه می پوشد+ ویدیو

منبع: dailymai
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود