رابطه عاشقانه جدید سلنا گومز پس از ۵ سال تنهایی با موزیسین ۳۳ ساله آمریکایی

رابطه عاشقانه جدید سلنا گومز پس از ۵ سال تنهایی با موزیسین ۳۳ ساله آمریکایی

گفته می‌شود که سلنا گومز با درو تاگارت، ستاره گروه The Chainsmokers، با هم وقت می گذرانند و ظاهراً ترسی از نشان دادن رابطه خود ندارند. یک منبع مطلع، ادعا می کند که آنها در مراحل اولیه رابطه عاشقانه خود هستند و می گوید که بسیار عادی پیش می روند. با این حال، از سینما رفتن و بولینگ با هم لذت می برند تا با یکدیگر بیشتر آشنا شوند.

درو تاگارت که با سلنا گومز وارد رابطه شده کیست؟

The Chainsmokers، گروه دی‌جی دونفره آمریکایی است که اعضای آن اندرو تاگارت و الکساندر پال هستند که نام هنریشان به اختصار اسامی کوچکشان، درو تاگارت و الکس پال است. این دو در سال ۲۰۱۴ با تک‌آهنگ «#سلفی» به موفقیتی جهانی دست پیدا کردند. آهنگی که در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد رتبه ۱۶ و در جدول تک‌آهنگ‌های بریتانیا رتبه ۱۱ را بدست آورد.

درو تاگارت که با سلنا گومز وارد رابطه شده کیست؟

این خبر پس از آن منتشر شد که سلنا در پاسخ به افرادی که پس از حضور او بر فرش قرمز جوایز گلدن گلوب امسال، سعی داشتند او را به خاطر اضافه وزنش شرمنده کنند، اعتراف کرد که در حال حاضر چاق شده است.
او برای سریال «فقط قتل‌های داخل ساختمان» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن تلویزیونی سریال موزیکال-کمدی شده بود، اما در نهایت کوئینتا برانسون، برنده این جایزه شد.

درو تاگارت که با سلنا گومز وارد رابطه شده کیست؟

او همچنین در یک لایو اینستاگرام با خواهر ۹ ساله اش گفت: «من در حال حاضر کمی وزن اضافه کرده ام، زیرا از تعطیلاتم لذت می بردم.» سپس از خواهرش بپرسید: «درسته؟» بعد از اینکه خواهرش گریسی به نظر می‌رسید که سرش را به نشانه موافقت تکان می‌دهد، سلنا ادامه داد: «اما ما اهمیتی نمی‌دهیم» و هر دو خندیدند.

درو تاگارت که با سلنا گومز وارد رابطه شده کیست؟

سلنا گومز که نزدیک به پنج سال است، به طور رسمی با کسی رابطه عاشقانه نگذاشته است، خبر قرارهای عاشقانه اش با درو تاگارت، نظرها را جلب کرد. تاگارت، چهار ماه پیش با دختر استیو جابز، ایو جابز، وارد رابطه شده بود. گفته می شد که این خواننده ۳۳ ساله با این مدل ۲۴ ساله رابطه کوتاه مدتی داشتند. جدایی آنها دوستانه بود و آنها رابطه دوستی خود را حفظ کرده اند و هر دو بسیار بالغانه برخورد می کنند.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از رابطه عاشقانه جدید برد پیت ۵۸ ساله با اینس دی رامون ۲۹ ساله

ویکتوریا لاماس ۲۳ ساله؛‌ معشوقه جدید لئوناردو دی کاپریو کیست؟

منبع: mirror
بدون نظر

ورود