ترفندی هوشمندانه برای فهمیدن اینکه آیا همسر آینده شما خیانت خواهد کرد یا نه! + ویدیو

ترفندی هوشمندانه برای فهمیدن اینکه آیا همسر آینده شما خیانت خواهد کرد یا نه! + ویدیو

کیرا آرلانو ۱۹ ساله، یک تکنسین بهداشت رفتاری از لاس وگاس، اخیراً پس از ادعای کشف ترفندی برای فهمیدن اینکه آیا کسی به شما خیانت می‌کند یا برای آن برنامه ای دارد ویدیویی در تیک تاک منتشر کرد.

بند خیانت در شروط پیش از ازدواج چه فایده ای دارد؟

کیرا پس از گذشت ۴ ماه رابطه عاشقانه‌ با شریک زندگی سابقش، متوجه شد وقتی که نوزادش را باردار بوده، نامزدش به اوخیانت کرده است. او تصمیم گرفت که بچه دار نشود، اما او را بخشید و تنها سه روز بعد درخواست ازدواج او را پذیرفت.

در تلاشی برای تأمین مالی و رفاه عاطفی خود، کیرا بلافاصله یک قرارداد پیش از ازدواج را پیشنهاد کرد که شامل بندی بود مبنی بر اینکه اگر هر یک از آنها خیانت کند، طرف مقابل موظف می شود برای جبران خسارت عاطفی، غرامت پرداخت کند.

بند خیانت در شروط پیش از ازدواج چه فایده ای دارد؟
کیرا گفت: «به محض اینکه این بند خیانت را برای قرارداد قبل از ازدواج مطرح کردم، نامزدم خیلی ناراحت شد. در نهایت، او با اکراه موافقت کرد، اگرچه بعد از آن تمایل کمتری به ازدواج نشان داد. آن هم زمانی که حدود سه ماه از نامزدی ما گذشته بود و تا آن لحظه، او برای ازدواج و بچه دار شدن بسیار مصمم بود.»

بند خیانت در شروط پیش از ازدواج چه فایده ای دارد؟

آرلانو گفت که پس از آن گفتگو، همه چیز متوقف شد. مشاجرات مکرر با نامزدش، باعث شد کیرا متوجه شود که نمی تواند او را تغییر دهد و خیلی زود از هم جدا شدند.

آرلانو در ویدیوی وایرال شده خود در تیک تاک از تجربه خود صحبت کرد. او گفت: «این یک راه ۱۰۰ درصدی برای فهمیدن این است که آیا مردی که قصد ازدواج با او را دارید در آینده به شما خیانت خواهد کرد یا خیر. یک کلمه: شرط قبل از ازدواج.»

بند خیانت در شروط پیش از ازدواج چه فایده ای دارد؟

آرلانو توضیح داد با اینکه نامزد سابقش زمانی که فرزندش را باردار بود به او خیانت کرد، اما او احمقانه تصمیم گرفت به مردش فرصت دیگری بدهد. پس از نامزدی، او شروع به کار بر روی قرارداد پیش از ازدواجشان کرد و به نامزدش پیشنهاد داد که یک بند خیانت در نظر بگیرند.

آرلانو تعریف کرد: «او به من طوری نگاه می کرد که انگار دیوانه هستم. یک بحث کلی شروع شد. من فقط آرام آنجا نشسته بودم و به این فکر می کردم که مشکل چیست. فقط باید بپذیرد که خیانت نکند.»

بند خیانت در شروط پیش از ازدواج چه فایده ای دارد؟

آرلانو سرانجام متوجه شد که موضوع اصلی چیست؛ او در پایان گفت: «همه آن حرف ها به این دلیل بود که او قصد داشت دوباره این کار را انجام دهد.»

بسیاری از افرادی که این ویدیو را دیده بودند، موافق بودند که داشتن یک قرارداد پیش از ازدواج با بندی در خصوص خیانت، راهی مطمئن برای محافظت از خود و اطمینان از متعهد بودن شریک زندگی است.

بیشتر بخوانید:

سیل انتقادها از مردی که با روش های عجیب خود زنان خیانتکار را رسوا می‌کند

خیانت در روابط؛ زنان بیشتر خیانت می کنند یا مردان؟

منبع: dailymail
۴ نظر

ورود

 • امیرمسعود دی ۲۹, ۱۴۰۱

  اینجا این رو قانون کنند پسرا حسابی پولدار میشن

  • Hamed دی ۳۰, ۱۴۰۱

   آره جان خودت، چه رویی داریم ما

 • Mehrdaad0727 دی ۳۰, ۱۴۰۱

  حالا نمیشد تصمیم بگیرند خیانت در برابر خیانت به رسمیت شناخته بشه یعنی پسره وقتی خیانت کرد باهم توافق کنند یا جریمشو بپردازه یا زن هم بتونه یه بار خیانت کنه! این فک کنم مفید و عالی بوده باشه ?

  • Hamed دی ۳۰, ۱۴۰۱

   خب اکثر زنان نمیخوان خیانت کنن مثلا راه پیشنهاد دادی؟