آجی بادم؛ بهترین مقصد برای درمان سرطان 

آجی بادم؛ بهترین مقصد برای درمان سرطان 

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه گروه مراقبت‌های بهداشتی آجی بادم با ارائه بالاترین کیفیت خدمات با استفاده از فناوری های پیشرفته و تیم های متخصص مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت مانند Joint Commission International (یا JCI) و گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه بالینی ISO 15189، یک برند جهانی در گردشگری پزشکی است. سالانه بیماران زیادی از نقاط مختلف دنیا برای درمان به ترکیه سفر می کنند و آجی بادم را ترجیح می دهند. به منظور ایجاد آسایش، اعتماد و ثبات، آجی بادم طیف گسترده ای از خدمات از جمله مشاوره، روش های تشخیصی، قبول بیمه، ترتیبات سفر و اقامت و خدمات ترجمه را به بیماران بین المللی ارائه می دهد. مرکز بین‌المللی خدمات بیماران آجی‌بادم به‌عنوان «مرکز یک‌پارچه » طراحی شده است و خدمات مراقبت‌های بهداشتی را از روز اول تا زمان بازگشت بیمار به کشور خود به ۲۰ زبان مختلف ارائه می‌کند.

برای دریافت نظر پزشکی رایگان از پزشکان ما به سایت www.acibadem.ir مراجعه کنید.

رویکرد جامع به بیماران انکولوژی

مراکز انکولوژی Acıbadem به طور خاص برای نیازهای بیماران تحت درمان های انکولوژی طراحی شده است. این مرکز توسط تیمی از متخصصان با تجربه و با استفاده از رویکرد چند رشته ای خدمات درمانی را ارائه میدهد.

همانند بانوان که باید سالی یک بار معاینه معمول زنان و زایمان را انجام دهند، مردان نیز باید بعد از ۴۰ سالگی به متخصص اورولوژی مراجعه کنند. سرطان های دستگاه تناسلی مردان را می توان در مراحل اولیه شناسایی کرد و با حداکثر شانس درمان درمان کرد. برخی از توصیه های پروفسور دکتر جان اوبک، عضو تیم اورولوژی در بیمارستان تکسیم آجی بادم به صورت زیر می‌باشند.

آقایان باید در مورد غده پروستات اطلاعات کافی داشته باشند

پروستات اندام ترشحی دستگاه تناسلی مردانه است که مسئول تولید بخشی از اسپرم است. غده پروستات در جلوی مثانه قرار می گیرد و مجرای ادراری (مجرای خروجی ادرار) را احاطه می کند. با افزایش سن، اندازه غده پروستات معمولاً افزایش می‌یابد و ممکن است مجرای ادرار را فشرده کند و در دفع ادرار مشکلاتی ایجاد کند. احساس تخلیه ناقص ادرار، تکرر ادرار و بیدار شدن در نیمه شب برای ادرار کردن از علائم شایع سالمندان است که با بروز پروستات خوش خیم همراه است. اگر علائم آزاردهنده باشد و کیفیت زندگی را کاهش دهد، متخصصان ممکن است درمان دارویی یا جراحی را توصیه کنند.

چگونه می توان سرطان پروستات را تشخیص داد؟

تحقیقات نشان داده است که اگر سرطان پروستات در مراحل اولیه تشخیص داده شود، می توان با موفقیت درمان کرد. برای این منظور، توصیه متخصصان اورولوژی برای هر مردی این است که بعد از ۴۰ سالگی معاینه اورولوژیک انجام شود. پس از معاینه، پزشک ممکن است آزمایش خون به نام PSA (آنتی ژن اختصاصی پروستات) را توصیه کند. نتیجه آزمایش توسط اورولوژیست ارزیابی می شود و در صورت لزوم آزمایشات بعدی توصیه می شود. مطالعات ثابت کرده اند که نیمی از بیماران مبتلا به سرطان پروستات فقط باید تحت نظر باشند، زیرا این بیماری علائمی ندارد و تهدیدی جدی برای سلامتی نیست. اگر متخصصان متوجه شوند که سرطان پروستات به مراحل پر خطر رسیده ، می توانند تصمیم بگیرند که از گزینه‌های درمانی استفاده کنند.

علائم سرطان مثانه چیست؟

مثانه عضوی است که مسئول ذخیره و تخلیه ادرار است و ممکن است تحت تأثیر رفتار های پرخطر مانند استعمال دخانیات به سرطان دچار شود. شایع ترین علامت سرطان مثانه وجود خون در ادرار است. معمولا این پدیده دردناک نیست و ممکن است با لخته شدن خون همراه باشد. اگر فردی با چنین علائم بالینی مواجه شود، مراجعه به متخصص اورولوژی اجباری می باشد. سرطان مثانه نیز در صورت شناسایی در مراحل اولیه، شانس خوبی برای درمان دارد.

سرطان بیضه چه زمانی رخ می دهد؟

سرطان بیضه شایع ترین نوع سرطانی است که در جوانان و مردان بین ۱۵ تا ۳۵ سال تشخیص داده می شود، اگرچه ممکن است در برخی از سنین دیگر نیز رخ دهد. هنگامی که یک مرد جوان متوجه وجود تورم در ناحیه بیضه می شود، این پدیده باید بسیار جدی گرفته شود و صرف نظر از اینکه همراه با درد باشد، به متخصص اورولوژی گزارش شود. بیضه های نزول نکرده همراه با وراثت ژنتیکی می توانند از عوامل خطر برای بروز سرطان بیضه باشند. این بیماری بدخیم را در صورت تشخیص زود هنگام و انجام درمان مناسب  می توان با موفقیت درمان کرد.

برای دریافت نظر پزشکی رایگان از پزشکان ما به سایت www.acibadem.ir مراجعه کنید.

بدون نظر

ورود