این سلبریتی های هالیوودی بعد از عمل های زیبایی ناموفق به ظاهر طبیعی روی آوردند

این سلبریتی های هالیوودی بعد از عمل های زیبایی ناموفق به ظاهر طبیعی روی آوردند

بسیاری از ما تصور می کنیم عیب و نقص هایی در ظاهرمان وجود دارد یا دل مان می خواهد جلوی پیر شدن مان را بگیریم. در چنین مواردی شاید به عمل های زیبایی روی آوریم. اما هیچ تضمینی نیست که نتیجه ی این عمل ها دلخواه مان باشد. بعضی سلبریتی ها هم با این مشکل مواجه شده و اذعان کرده اند که از رفتن زیر تیغ جراحی پشیمان هستند و ترجیح می دهند دیگر مرتکب این اشتباه نشوند.

سایمون کاول

سایمون کاول، داور مسابقات استعدادیابی مشهور و محبوب، سال گذشته اذعان کرد: «یک زمانی شاید کمی زیاده روی کردم. یک بار عکسی قدیمی از خودم دیدم که در نگاه اول خودم را نشناختم.»

بعد از آن کاول به خود قول داد که دیگر هرگز از بوتاکس استفاده نکند و حالا سعی دارد به چهره ی طبیعی خود بازگردد.

کاول همچنین اذعان کرده در تزریق بوتاکس زیاده روی کرده بود و حالا رسیدگی های ساده به پوست را ترجیح می دهد.

کامرون دیاز

کامرون دیاز یکی دیگر از هالیوودی هایی است از استفاده از بوتاکس پشیمان هستند. او در اینباره گفته: «چهره ام را به قدری عجیب کرد که با خودم گفتم: “نه دلم نمی خواهد اینطوری باشم.” ترجیح می دهم صورتم پیر شود تا اینکه اصلاً به خودم تعلق نداشته باشد.»

دیاز از آن زمان به طور کامل پذیرای روند طبیعی پیری بوده، به ویژه در خصوص خطوط خنده اش که به گفته ی خودش، ثابت می کنند زندگی اش با خنده سپری شده است.

جیمی لی کرتیس

جیمی لی کرتیس پس از اظهارنظرهای متعدد دیگران درباره ی پف چشمانش تصمیم گرفت زیر تیغ جراحی رود و چهره ی خود را تغییر دهد. او بوتاکس را هم امتحان کرد، اما از نتیجه ی هر دو مورد ناراضی بود. او حالا از حامیان بزرگ پیری طبیعی است و در اینباره گفته: «چرا می خواهید در ۷۰ سالگی ۱۷ ساله به نظر برسید؟ من دلم می خواهد در ۷۰ سالگی ۷۰ ساله به نظر برسم.»

جین فوندا

جین فوندا درباره ی تجربه ی لیفت صورت خود به صراحت صحبت کرده اما تأکید داشته به آن افتخار نمی کند. او همچنین تصمیم گرفته دیگر دست به عمل زیبایی نزند چرا که می ترسد چهره اش از شکل بیافتد. او حالا ترجیح می دهد به روش های ساده تر و طبیعی تری از خود مراقبت کند. فوندا در اینباره گفته: «پول زیادی خرج کرم های صورت یا چیزهای شبیه آن نمی کنم، ولی همیشه از مرطوب کننده استفاده می کنم، می خوابم، ورزش می کنم، از نور خورشید دوری می کنم و دوستان خوبی دارم که مرا می خندانند.»

بلا حدید

بلا حدید سال گذشته با اذعان به انجام عمل زیبایی بینی در ۱۴ سالگی بالاخره به شایعات دیرینه در اینباره پاسخ داد. او اذعان کرد که در نوجوانی اعتماد به نفس بسیار پایینی درمورد ظاهرش داشت و بودن خواهر کوچک تر جیجی حدید این موضوع را تشدید کرده بود. با این حال، او حالا فکر می کند که می توانست یاد بگیرد که بینی طبیعی اش را دوست داشته باشد و از تغییر آن پشیمان است.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود