۸ مرد سلبریتی که برای خوشحال کردن فرزند خود هر کاری انجام می دهند

۸ مرد سلبریتی که برای خوشحال کردن فرزند خود هر کاری انجام می دهند

دیدن پدری که برای فرزند کوچک خود سنگ تمام می گذارد یکی از دلپذیرترین چیزهای دنیا است. و وقتی هم که ترسی از مضحک به نظر رسیدن برای آوردن لبخند به لبان فرزندان خود نداشته باشند، جذابیت دیگری به نقش پدری بخشیده می شود.

در ادامه از ۸ مرد سلبریتی خواهیم گفت که تلاش دارند هم الگوی فرزندان خود باشند و هم همبازی آن ها.

دواین جانسون

این ستاره ی تنومند و سرسخت هالیوودی در کنار دختران خود هیچ شباهتی به نقش هایش ندارد. او برای آن ها هر کاری می کند و حتی ابایی از آرایش کردن، خاله بازی و خنده دار شدن ظاهرش ندارد، اگر این چیزی باشد که دخترانش را خوشحال می کند.

چنینگ تیتوم

یکی از جذاب ترین ستاره های هالیوود از پدر بودن خود بسیار لذت می برد. تیتوم با کمال میل با دختر کوچکش خاله بازی می کند و اجازه می دهد او را آرایش کند. از قرار معلوم پدر بودن فرصتی برای تیتوم فراهم کرده تا استعدادهای دیگر خود، مثل نویسندگی را کشف کند، چرا که به تازگی یک کتاب تصویری برای کودکان به نام Sparkella نوشته است.

جیسون موموآ

جیسون موموآ به مهربانی مشهور است و این موضوع در مورد فرزندانش هم صدق می کند. او برای برآورده کردن آرزوهای آن ها سنگ تمام می گذارد و با خوشحالی آن ها را با خود به مراسم های مختلف می برد تا در آنجا بتوانند سلبریتی های مورد علاقه ی خود را از نزدیک ببینند.

جی زی

جی زی گرچه فرزندانش را از کانون توجه عمومی دور نگه می دارد اما هر زمان که با آن ها در انظار عمومی ظاهر می شود، پدری بسیار بامحبت به نظر می رسد. او اذعان کرده پدر شدن از او فرد بهتری ساخت و از لحظه لحظه ی این تجربه لذت می برد.

کریس همسورث

کریس همسورث نه تنها الگوی فرزندانش است، بلکه برای آن ها یک ابرقهرمان هم هست. همسورث دختر خود را با کمال میل به سر صحنه ی فیلم هایش می برد و با خوشحالی عکسی از پسران دوقلویش با لباس شخصیت «ثور» منتشر کرد.

دیوید بکهام

دیوید بکهام برای دیدن شادی فرزندانش به هر کاری دست می زند، از پوشیدن لباس های ابرقهرمانی و بردن فرزندانش به مسابقات فوتبال و کنسرت گرفته تا حتی دوختن لباس عروسک برای تنها دخترش. او به وضوح نهایت لذت را از پدر بودن خود می برد.

مارک والبرگ

مارک والبرگ به عنوان پدر ۴ فرزند می داند آن ها را چطور سرگرم نگه دارد. او اذعان کرده تربیت فرزندانش او را وادار ساخته میان سختگیر بودن و در عین حال، بامحبت بودن و عشق ورزیدن تعادل ایجاد کند.

ایتن هاک

ایتن هاک که ۴ فرزند دارد، چه در حال وقت گذرانی با دختر و پسر بزرگش باشد و چه مشغول سرگرم کردن دختران کوچکش، به نظر می رسد از لحظه لحظه ی پدر بودن خود لذت می برد.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۱ نظر

ورود

 • Amin بهمن ۷, ۱۴۰۱

  پول اخلاق نمیاره ولی منم اگه اونقدر پولدار بودم سعی میکردم بیشتر کنار بچه هام باشم و باهاشون بازی کنم ولی در حال حاضر به زور زنده هستم و بچه ساختن بماند تو زن گرفتنش هم موندم .

 • علی بهمن ۸, ۱۴۰۱

  وقتی همه چی داشته باشی هیچ مشغله فکری نداشته باشی باید هم به بچه هات برسی نه مثل ماها که واسه در اوردن خرج شکمشون باید اونقدر سگ دو بزنیم که غروب عصبی برسیم خونه هرچی دق دلی داریم سرشون خالی میکنیم

  • . اسفند ۱۹, ۱۴۰۱

   اگه خسته ای نباید با بچه هات می سگ رفتار کنی

 • Zari بهمن ۸, ۱۴۰۱

  درد و بلای سلبریتی های خارجی بخوره تو سره فرخ نژاد

  • نیلوفر بهمن ۸, ۱۴۰۱

   یاوه گویی نکن
   امثال شما فرومایه ها کشور رو به این روز کشوندید
   کنون کسانی مانند فرخ نژاد که از مردم حمایت می کنند این را می گویید

  • اشکان بهمن ۸, ۱۴۰۱

   چرا چرت و پرت میگی

  • Sara بهمن ۹, ۱۴۰۱

   چ فشاری ?

 • اشکان بهمن ۸, ۱۴۰۱

  تازه میگ میگ هم برای بچه هاشون تموم کردن

 • مرتضی بهمن ۹, ۱۴۰۱

  ما هم برای خوشحالی بچه هامون کاری میکنیم که هیچ وقت تو این دنیا متولد نشن.

 • FAFA بهمن ۱۲, ۱۴۰۱

  پدر من بهترینه شاید با من وقت نگذرونه ولی تو این اوضاع خیلی بد جامعه همه تلاششو میکنه تا ما راحت باشیم …