سردار عباسعلی محمدیان رئیس جدید پلیس تهران بزرگ کیست؟

سردار عباسعلی محمدیان رئیس جدید پلیس تهران بزرگ کیست؟

همزمان با انتشار اخبار مربوط به حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران، خبر دیگری که در روز جمعه توجه ها را به خود جلب کرد، انتصاب سردار عباسعلی محمدیان با حکم احمدرضا رادان فرماندهی کل انتظامی کشور، به عنوان فرمانده جدید انتظامی تهران بزرگ بود. سردار حسین رحیمی که پیش از این فرماندهی انتظامی تهران بزرگ را به عهده داشت، به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب شد.

سردار عباسعلی محمدیان کیست؟

سردار عباسعلی محمدیان، پیش از این فرمانده انتظامی استان البرز و رئیس پیشین پلیس آگاهی تهران بوده است. محمدیان از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۶ به مدت ۱۰ سال رئیس پلیس آگاهی تهران بوده است. سردار محمدیان در مراسم خداحافظی با مجموعه پلیس آگاهی در سال ۹۶ بر زمین‌گیر کردن باندهای تبهکاری در دوران خدمتش اشاره کرد.

سردار عباسعلی محمدیان کیست؟

سردار محمدیان بعد از حضور ۱۰ ساله در مجموعه پلیس آگاهی اعلام کرد که توانسته با باندهای تبهکاری مقابله کند و آمار جرم و جنایات مربوط به این حوزه را کاهش داده است.

وی در بخشی از سخنان پایانی‌اش در این مراسم گفته بود: «این تغییرات شروع شد و اکنون احساس می‌کنیم بعد از دو سال، اشراف نسبی بر روی جرم و مجرمان پیدا شده و بهره‌ آن هم به پلیس رسید و هم کمک‌حال دستگاه قضا شده است.»

سردار عباسعلی محمدیان کیست؟

با بازگشت دوباره سردار محمدیان به مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بسیاری انتظار دارند در زمینه سرقت‌های به عنف، جرائم خشن، برخورد با اراذل و اوباش و همچنین کاهش جرایم خرد، تغییراتی مشاهده شود.

بیشتر بخوانید:

علیرضا اکبری که به اتهام جاسوسی اعدام شد که بود؟ + ویدئو

ماجرای حقوق نجومی دختر ۲۱ ساله عضو شورای شهر تهران چیست؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود