شکایت بازیگر سریال بازی تاج و تخت از مرلین منسون به اتهام تجاوز جنسی فیصله یافت

شکایت بازیگر سریال بازی تاج و تخت از مرلین منسون به اتهام تجاوز جنسی فیصله یافت

مرلین منسون (با نام حقیقی برایان وارنر) خواننده و بازیگری است که بیشتر به خاطر گریم سنگین و شخصیت عجیبش شناخته می‌شود. نام هنری او ترکیبی از مرلین مونرو و چارلز منسون است. اسمه بیانکو یکی از چهار زنی است که شکایت مدنی علیه او طرح کرده است. در این شکایت خاص، که در آوریل ۲۰۲۱ ارائه شد، بیانکو مدعی بود در سال ۲۰۰۹، منسون او را به لس‌آنجلس کشانده تا به او یک نقش در موزیک ویدیو خود بدهد. اما منسون او را از خواب و غذا محروم کرده است، و در آن مدت با حبس‌کردن او در اتاق، به بیانکو الکل و مواد مخدر داده است. شلاق‌زدن، شوک الکتریکی و تجاوز برخی دیگر از موارد اتهام منسون بود.

شکایت اسمه بیانکو از مرلین منسون

طبق ادعای بیانکو در طی آن دوران، منسون اجازه نمی‌داد که بدون اجازه از خانه خارج شود. او را با تبر در اطراف خانه تعقیب می‌کرد. با چاقو بدنش را بریده و از زخم‌ها عکس گرفته و بدون رضایت در اینترنت منتشر کرده است.

شکایت اسمه بیانکو از مرلین منسون

حالا ظاهرا دادخواست بیانکو علیه منسون، به یک توافق اصولی برای حل و فصل اتهامات رسیده است. وکیل بیانکو گفت که این حرکت به منظور ادامه زندگی و حرفه اش انجام شده است. به گفته وکیل منسون، بیانکو با حل و فصل ادعاهای خود موافقت کرده است. البته مرلین منسون هنوز با اتهامات متعدد دیگری روبروست.

شکایت اسمه بیانکو از مرلین منسون
اگرچه ممکن است ادعاهای بیانکو حل شده باشد، منسون هنوز در میانه چندین پرونده قضایی مشابه از چندین زن دیگر است. او همچنان با اتهامات تجاوز جنسی از سوی حداقل سه زن دیگر، از جمله شریک زندگی سابقش اشلی مورگان اسمیت لاین و نامزد سابقش، ستاره Westworld، ایوان ریچل وود، مواجه است.

وود در ابتدا یک پست اینستاگرامی را در ۱ فوریه ۲۰۲۱ به اشتراک گذاشت و اتهاماتی را علیه این خواننده مطرح کرد که شامل سوء استفاده و یهودی ستیزی بود که با پست های چهار زن دیگر با اتهامات مشابه همراه بود و منجر به طرح این شکایت ها شد.

شکایت اسمه بیانکو از مرلین منسون
منسون این ادعاها را رد کرد و از وود و اشلی، به دلیل افترا شکایت کرد. این خواننده توسط شرکت ضبط لوما ویستا و آژانس او CAA و از بازی در چند فیلم کنار گذاشته شده است.

با توجه به اینکه چند پرونده به طور همزمان در حال اجرا هستند، شکایت های ادامه دار علیه مرلین منسون احتمالاً مدت زیادی طول می کشد تا به پایان برسد. همچنین مدتی طول می کشد تا پرونده کاملی از شواهد در تحقیقات این اتهامات تهیه شود.

بیشتر بخوانید:

آیا مرلین مونرو توسط جان اف کندی مورد تجاوز قرار گرفته بود؟

فیصله دادگاه امبر هرد و جانی دپ؛ بیمه امبر هرد یک میلیون دلار غرامت دپ را می‌پردازد

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود