زنی که قلب سوپرمن را تسخیر کرد؛ ناتالی ویسکیوسو شریک زندگی هنری کویل کیست؟

زنی که قلب سوپرمن را تسخیر کرد؛ ناتالی ویسکیوسو شریک زندگی هنری کویل کیست؟

هِنری کویل نه تنها بارها جذاب ترین مرد دنیا لقب گرفته، بلکه برای بسیاری از زنان دنیا تجسم مردی کامل و بی عیب و نقص است. شوربختانه برای طرفدارانش و خوشبختانه برای خودش، هِنری ۳۹ ساله از سال ۲۰۲۱ وارد رابطه عاشقانه شده است. او دلش را به ناتالی ویسکیوسوی ۳۲ ساله باخته، یکی از تهیه کنندگان هالیوود که در بسیاری از فیلم های هِنری کویل با او همکاری داشته است.

هِنری و ناتالی یکدیگر را به چالش می کشند

هِنری کویل بهترین روش را برای معرفی زن زندگی اش به دنیا انتخاب کرد؛ ستودن هوش و زیبایی او در حالی که با نگاهی سرشار از عشق به ناتالی خیره شده بود.

او عکسی از خود و ناتالی در حال بازی شطرنج در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «این من هستم با نگاهی کاملاً مطمئن کمی پیش از اینکه عشق زیبا و باهوشم، ناتالی در شطرنج با خاک یکسانم کند.»

هر مردی حاضر به اذعان به برتری زن زندگی اش نیست و این رفتار هِنری شایسته ی تشویق است.

ناتالی سعی می کند در هر کاری، به ویژه سرگرمی های ورزشی هِنری با او همراهی کند. هنری در چالش های ورزشی مختلفی شرکت می کند و ناتالی را هم تشویق می کند تا در صورت امکان به او بپیوندد.

ناتالی بزرگ ترین حامی هِنری است

هیچ رابطه عاطفی ای بدون وجود کسانی که بزرگ ترین طرفدار یکدیگر باشند، کامل نمی شود، و ناتالی هم ثابت کرده همیشه حامی هِنری است.

چندی قبل، نشریه هالیوود ریپورتر به انتشار مطلبی به تمجید از هِنری پرداخت و ناتالی آنچنان تحت تأثیر قرار گرفته بود که بلافاصله پستی در اینستاگرامش منتشر کرد تا نشان دهد تا چه حد به او افتخار می کند.

ناتالی نوشت: «واقعاً بهترین مردی هستی که تا به حال شناخته ام… خیلی به تو افتخار می کنم و به معنای واقعی کلمه اشکم درآمده.»

علائق یکسانی دارد

ار آنجایی که ناتالی یکی از تهیه کنندگان هالیوود است و هِنری هم یک بازیگر که علاقه ی زیادی به کارش دارد، این زوج به ایده ای عالی برای علاقه ی مشترک شان رسیدند. هِنری و ناتالی به همراه یکدیگر در حال کار بر روی ساخت سریالی با اقتباس از بازی کامپیوتری «وارهمر» (Warhammer هستند.

هِنری در پستی اینستاگرامی اینگونه از این همکاری خبر داد: «حالا بعد از ۲۲ سال تجربه در این صنعت، بالاخره احساس می کنم توانایی و تجربه ی هدایت یک دنیای سینمایی از “وارهمر” را دارم. همکاری با ناتالی ویسکیوسو موهبتی بوده که توصیف آن در کلمات نمی گنجد و بدون او کار با آمازون میسر نمی شد.»

هر دو بسیار سگ دوست هستند

هنری علاقه ی زیادی به سگ ها دارد. او هر زمان که به خاطر شغلش مجبور به سفر باشد، سگ خانگی اش کال را به همراه خود می برد و او را بهترین دوست خود می داند. هِنری در اینباره گفته: «کال واقعاً بهترین دوست من است. همه جا با هم می رویم و بسیاری از اوقات سلامت روانی و عاطفی ام را حفظ کرده.»

از قضا ناتالی هم بسیار سگ دوست است و ۱۴ سال است که سگی خانگی ای به نام میت دارد. او هم مانند هِنری بسیاری از اوقات تصاویری از خود در کنار میت در اینستاگرامش منتشر می کند و آن ها جدایی ناپذیر به نظر می رسند.

با این حساب، حتماً حالا کال و میت هم به دوستان خوب یکدیگر بدل شده اند.

هِنری بسیار مراقب ناتالی است

هِنری و ناتالی در ابتدای رابطه ی خود با انتقادات زیادی از سوی برخی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شدند. این وضعیت تا جایی پیش رفت که هِنری مجبور شد شخصاً به این مسأله ورود کند و یک برای همیشه آن را خاتمه دهد.

او در اینستاگرامش نوشت: «گمانه زنی های زیادی درباره ی زندگی شخصی و همکاری های حرفه ای من صورت گرفته… می دانم که این گمانه زنی ها و شایعه پراکنی ها می تواند سرگرم کننده باشد اما این اشتیاق شما در جهت نادرستی قرار گرفته و به کسانی که اهمیت زیادی برای من دارند، صدمه می زند. من هم در رابطه عاشقانه ام و هم در زندگی ام بسیار احساس شادی و رضایت می کنم. بسیار ممنون می شوم اگر شما هم با من در این شادی همراه باشید.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود