۱۲ حقیقت جالب و خواندنی درباره پدرو پاسکال ستاره سریال «آخرین بازمانده از ما»

۱۲ حقیقت جالب و خواندنی درباره پدرو پاسکال ستاره سریال «آخرین بازمانده از ما»

پدرو پاسکال ۴۷ ساله طی دوران فعالیت خود در عرصه ی بازیگری از سال ۱۹۹۹ تاکنون، در آثار زیادی نقش آفرینی کرده است. با این حال، او طی سال های اخیر با حضور در سریال های موفق و محبوبی همچون «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)، «ماندالورین» (The Mandalorian) و «آخرین بازمانده از ما» (The Last of Us) به اوج شهرت و محبوبیت دست یافته است.

با چند حقیقت خواندنی درباره ی این بازیگر همراه باشید.

۱- والدینش از هواداران سالوادور آلنده بودند

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

پدرو پاسکال در سال ۱۹۷۵ در کشور شیلی متولد شد. مادرش روانشناس کودک و پدرش متخصص نازایی بود. او ۲ خواهر و یک برادر نیز دارد.

والدین پدرو نسبت دوری با سالوادور آلنده، رئیس جمهور شیلی داشتند که در سال ۱۹۷۳ طی کودتای ژنرال پینوشه، دیکتاتور آینده ی شیلی کشته شد. آن ها از هواداران وفادار آلنده نیز بودند و در دوران دیکتاتوری پینوشه در گروه های مقاومت شیلی علیه او فعالیت می کردند. به همین دلیل، چند ماه بعد از تولد پدرو، خانواده اش به سفارت ونزوئلا در شیلی پناهنده شدند و سپس پناهندگی سیاسی دانمارک را دریافت کردند. آن ها در نهایت به آمریکا مهاجرت کردند و پدرو در آنجا بزرگ شد.

۲- زمانی یک شناگر رقابتی بود

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

پدرو در کودکی شناگر نسبتاً ماهری بود. او وقتی ۱۱ سال داشت در مسابقات شنای ایالت تگزاس شرکت کرد.

با این حال، در دوران نوجوانی به دلیل شرکت در کلاس های بازیگری، این ورزش را کنار گذاشت.

وقتی در مصاحبه ای از او سؤال شد ممکن است یک روز دوباره در مسابقات شنا شرکت کند، در پاسخ گفت که «تنبل تر از این ها است».

۳- زمانی که از راه پیشخدمتی امرار معاش می کرد، بارها از کارش اخراج شد

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

زمانی که پدرو هنوز برای ورود به عرصه ی بازیگری تلاش می کرد، برای تأمین هزینه های خود پیشخدمتی می کرد. با این حال، به اذعان خودش اصلاً پیشخدمت خوبی نبود.

او در اینباره گفته: «به دلایل زیادی پیشخدمت خوبی نبودم. اگر از مشتری خوشم می آمد رفتار خوبی داشتم و اگر خوشم نمی آمد، نه. و با خیلی از مشتری ها وضع خوب پیش نمی رفت. برای همین زیاد اخراج می شدم، شاید نزدیک به ۱۰ بار.»

۴- برای ادای احترام به مادرش، نام هنری خود را به نام خانوادگی او تغییر داد

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

وقتی پدرو برای ورود به عرصه ی بازیگری در نیویورک زندگی می کرد، مادرش بر اثر خودکشی جان خود را از دست داد.

پدرو که او را مادری بسیار حمایتگر توصیف کرده است، پس از این اتفاق تصمیم گرفت برای ادای احترام به مادرش، نام هنری خود را از نام خانوادگی پدرش، بالماسدا به نام خانوادگی مادرش، پاسکال تغییر دهد.

۵- یکی از خواهرانش نیز بازیگر است

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

لاکس، خواهر پدرو در مدرسه تئاتر درس بازیگری خوانده و در چند تئاتر نیز نقش آفرینی کرده است.

به گفته ی پدرو خواهر هنرمندش نقش مهمی در فعالیت بازیگری او داشته و در این مسیر همواره راهنمای او بوده است.

۶- هنوز مجرد است

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

پدرو تا به حال ازدواج نکرده است. گرچه خود هرگز درباره ی روابط عاشقانه اش صحبت نکرده اما طی سالیان شایعاتی درباره ی ارتباط او با چند بازیگر زن مطرح بوده که البته هیچ یک از سوی خودش تأیید نشده است. این بازیگران زن، لنا هیدی، ماریا دیزیا و رابین تانی هستند که در برخی آثار پدرو با او همبازی بودند.

۷- دوستی دیرینه ای با اسکار آیزاک دارد

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

پدرو و اسکار آیزاک در سال ۲۰۰۵ در جریان بازی در یک تئاتر با یکدیگر آشنا شدند، زمانی که هفته ای تنها ۵۰۰ دلار دستمزد می گرفتند و به گفته ی خودشان برای تأمین هزینه های خود با مشکل رو به رو بودند.

حالا اما هر دوی آن ها در اوج شهرت و محبوبیت قرار دارند و آثار موفق زیادی در کارنامه ی بازیگری خود دارند.

۸- یکی از صفحات طرفداری اش در اینستاگرام را مرتب چک می کند

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

به گفته ی پدرو، وقت هایی که سرحال نیست یکی از صفحات طرفداری اش در اینستاگرام (@pedropascalfanaccount) که بیش از ۳۴ هزار دنبال کننده دارد را چک می کند.

صفحه اینستاگرام پدرو نیز حالا بیش از ۳/۶ میلیون دنبال کننده دارد اما به گفته ی خودش، آدرس آن @pascalispunk حاصل یک اشتباه تایپی بود.

او در اینباره گفته: «آن اول که صفحه اینستاگرامم را درست کردم، می خواستم بنویسم pascalisapunk و فکر می کردم تا آخر عمر ۱۲ نفر بیشتر دنبالم نکنند. نمی دانستم قرار است چه اتفاقات بزرگی بیافتد، برای همین هیچوقت آدرسش را تغییر ندادم. حالا هم حوصله ی عوض کردنش را ندارم.»

۹- قبل از فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» هم در سریالی مربوط به این فرانشایز حضور داشت

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

نقش شرور پدرو در فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» (محصول ۲۰۲۰) اولین حضور او در فرانشایز «زن شگفت انگیز» نبود.

او در سال ۲۰۱۱ هم در قسمت آزمایشی سریال «زن شگفت انگیز» در نقش یک کاراگاه حضور داشت.

با وجود هیجان زیادی که از سوی مخاطبان برای انتشار این سریال وجود داشت، اما شبکه NBC به دلیل ضعف های قسمت آزمایشی سریال، با ساخت ادامه ی آن موافقت نکرد.

۱۰- در یکی از قسمت های سریال «ماندالورین» بدلکارها نقش او را بازی کردند

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

گرچه استفاده از بدلکار در سریال های تلویزیونی امر متداولی است، اما به ندرت پیش می آید برای یک قسمت کامل به جای بازیگر از بدلکار استفاده شود.

اما به گفته ی کارگردان سریال «ماندالورین»، برایس دالاس هاوارد، قسمت چهارم فصل اول این سریال بدون حضور پدرو فیلمبرداری شد.

پدرو آن زمان مشغول بازی در نمایشی در تئاتر برادوی بود و برای همین در تمام آن قسمت به جای او از بدلکار استفاده شد.

۱۱- نیکلاس کیج را در مسیر بازیگری اش بسیار تأثیرگذار می داند

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

وقتی در مصاحبه ای از پدرو سؤال شد که چه کسی بزرگ ترین تأثیر را بر روی او به عنوان یک بازیگر داشته، پاسخش نیکلاس کیج بود.

او در اینباره گفت: «یکی از طرفدارهای پر و پاقرصش هستم. از سن کم می دانستم که می خواهم بازیگر شوم. این علاقه از آنجا به وجود آمد که خانواده ی من زیاد به سینما می رفتند. آن زمان بازیگرهایی مثل نیکلاس کیج بودند که خیلی رویم تأثیر گذاشتند.»

پدرو و نیکلاس کیج در سال ۲۰۲۰ در فیلم کمدی «سنگینی تحمل‌ ناپذیر یک استعداد عظیم» (The Unbearable Weight of Massive Talent) با یکدیگر همبازی شدند.

۱۲- برای سریال «آخرین بازمانده از ما» علیرغم توصیه ها بازی ویدئویی آن را امتحان کرد

12 حقیقت جالب در مورد پدرو پاسکال

گرچه سریال «آخرین بازمانده از ما» اقتباسی وفادار از یک بازی ویدئویی محبوب به همین نام است اما گفته می شود کارگردان سریال، کریگ مزین از بازیگران خواسته بود از امتحان کردن این بازی قبل از ساخت سریال خودداری کنند.

با این حال، پدرو در یکی از مصاحبه های اخیر خود اذعان کرد این بازی را امتحان کرده بود، گرچه موفق نشد یکی از مراحل آن به پایان برساند.

او  در اینباره گفت: «موقع بازی برادرزاده ها و خواهر زاده هایم داشتند تماشایم می کردند و وقتی دیدند نمی توانم یکی از مراحل بازی را تمام کنم، خسته شدند و دسته ی بازی را از من گرفتند.»

او همچنین گفت که گرچه هرگز گیمر نبوده اما حاضر است خود را بازنشسته کند و گیمر شود و فکر می کند دیگر از خانه بیرون نخواهد آمد.

منبع: insider
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • Hooman بهمن ۱۸, ۱۴۰۱

    من میگم اینو جایی دیده بودم😂این همون نیست که یه میم واسش ساخته بودن میخندید یدفه زد زیر گریه