سلبریتی های هالیوودی که در سال ۲۰۲۳ صاحب فرزند خواهند شد

سلبریتی های هالیوودی که در سال ۲۰۲۳ صاحب فرزند خواهند شد

گرچه سال جدید میلادی به تازگی آغاز شده اما از حالا می دانیم که طی ماه های آینده چه انتظاری از سلبریتی های محبوب مان خواهیم داشت. اینطور که به نظر می رسد ۲۰۲۳ سالی مملوء از خبرهای تولد فرزندان سلبریتی ها خواهد بود. بعضی از آن ها برای اولین بار طعم پدر و مادر شدن را خواهند چشید و بعضی هم صاحب چندمین فرزند خود خواهند شد.

بلیک لایولی و رایان رینولدز

بلیک لایولی و همسرش رایان رینولدز که در حال حاضر ۳ فرزند دارند، سپتامبر سال گذشته ی میلادی به روشی غیر منتظره اعلام کردند فرزند چهارم خود را در راه دارند. در حقیقت بارداری لایولی زمانی معلوم شد که او با شکمی برآمده در یک مراسم شرکت کرد.

کریسی تیگن و جان لجند

کریسی تیگن اوت ۲۰۲۲ با انتشار چند سلفی در اینستاگرامش از بارداری سوم خود خبر داد. او و همسرش جان لجند در حال حاضر ۲ فرزند دارند، اما بعد از سقط جنین تلخ تیگن در سال ۲۰۲۰، بار دیگر برای بچه دار شدن تلاش کردند.

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک که حالا ۴۸ سال دارد، برای نخستین بار مادر شدن را تجربه خواهد کرد. سوانک و همسرش فیلیپ اشنایدر در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند، اما تصمیمی برای بچه دار شدن نداشتند و می خواستند این کار را در زمان مناسبش انجام دهند.

سوانک اکتبر ۲۰۲۲ در مصاحبه ای اعلام کرد ۲ قلو باردار شده است.

نیکی رید و ایان سامرهالدر

نیکی رید و همسرش ایان سامرهالدر اولین بار در سال ۲۰۱۷ صاحب فرزند شدند. ژانویه ی امسال این زوج مشهور با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود اعلام کردند فرزند دوم خود را در راه دارند.

جسی جی.

جسی جی. که سال گذشته سقط جنین تلخی را تجربه کرده بود، ژانویه ی امسال در اینستاگرامش اعلام کرد بار دیگر از شریک زندگی اش، شانن سفیر کلمن، صاحب فرزند شده است.

کلر دینز

کلر دینز و همسرش هیو دنسی سومین فرزند خود را در راه دارند. این خبر ژانویه ی امسال، چند روز پیش از حضور او در مراسم گلدن گلوب منتشر شد که در آن برای بازی خود در فیلم «فلیشمن به دردسر افتاده» نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده بود.

دینز که در این مراسم برآمدگی شکم خود را به رخ کشید، در مصاحبه ای اذعان کرد که این بارداری برنامه ریزی شده نبود اما او و همسرش هیجان زیادی برای آن دارند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود