یک بوکسور نابینای بریتانیایی برای مبارزه با حریفی کاملاً بینا وارد رینگ می شود

یک بوکسور نابینای بریتانیایی برای مبارزه با حریفی کاملاً بینا وارد رینگ می شود

یک بوکسور آماتور که نابیناست، در حال آماده شدن برای اولین مبارزه اش با یک حریف کاملاً بینا است. توماس سرس ۲۳ ساله به خاطر بیماری مادرزادی آب سیاه شدید تنها تا حدود یک متری خود را می تواند ببیند. اما طرفدار فیلم های راکی ماه بعد در یک نبرد با اهداف خیریه حضور خواهد یافت.

بوکسور نابینایی که می خواهد با یک حریف بینا مبارزه کند

هشتمین پیروزی پیاپی نیکو علی والش؛ نوه محمد علی کلی همچنان بدون شکست + ویدیو

توماس که با عصا راه می رود، در این باره می گوید: «باختن از گزینه ها نیست. همیشه می خواستم بوکس را تجربه کنم اما فکر می کردم که امکان پذیر نیست تا اینکه به یک باشگاه بوکس پیوستم. در این مبارزه نهایت سعیم را کردم، ببرم، ببازم یا مساوی کنم. بوکس یک ورزش بسیار نزدیک است که به نفع من خواهد بود اما در دیدن برخی مشت هایی که به سمتم پرتاب می شود با چالش مواجه خواهم شد».

بوکسور نابینایی که می خواهد با یک حریف بینا مبارزه کند

۱۰ مسابقه پولساز و پربیننده تاریخ ورزش بوکس؛ از «دوران- شوگر ری» تا «تایسون- هالیفیلد»

توماس اهل بارنزلی است که گواهینامه درجه ۲ بوکس دارد، در ادامه می گوید: «امیدوارم که به خاطر نابینا بودن به من آسان نگیرد. اگر این کار را بکند بهایش را خواهد پرداخت. من مشت های ناک اوت کننده ای دارم». توماس در حال حاضر هفته ای سه روز تمرین می کند و در روزهای دیگر برای اینکه به اندازه کافی قدرتمند باشد با وزنه کار می کند. او برای جمع آوری کمک های مالی به منظور تحقیق در مورد بیماری سرطان در بریتانیا در این مسابقه شرکت می کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود