۵ ازدواج و ۴ طلاق؛ تلاش خستگی ناپذیر نیکلاس کیج برای یافتن همسر دلخواه خود

۵ ازدواج و ۴ طلاق؛ تلاش خستگی ناپذیر نیکلاس کیج برای یافتن همسر دلخواه خود

نیکلاس کیج همچون بسیاری از ما موفقیت ها و چالش هایی در روابط عاشقانه ی خود داشته است. با همه ی این دشواری ها او دست از تلاش برای رسیدن به رابطه ای رضایتبخش و بادوام برنداشته است. نیکلاس که حالا وارد پنجمین ازدواج خود شده، امیدوار است این بار زندگی مشترک موفقی داشته باشد.

پاتریشیا آرکت

ازدواج نیکلاس کیج

نیکلاس با پاتریشیا آرکت مواجهه ای تصادفی در یک رستوران داشت. در این ملاقات نیکلاس از پاتریشیا خواستگاری کرد. پاتریشیا درخواست ازدواج نیکلاس را نپذیرفت، اما قبول کرد با او وارد رابطه عاشقانه شود.

این رابطه اما پس از مدتی به پایان رسید، چون پاتریشیا کماکان آمادگی جدی تر شدن رابطه شان را نداشت. با این حال، چند سال بعد پاتریشیا خود به سراغ نیکلاس رفت و آمادگی خود را برای ازدواج ابراز کرد. نیکلاس و پاتریشیا در سال ۱۹۹۵ با یکدیگر ازدواج کردند، اما زندگی مشترک شان دوامی نداشت و در سال ۲۰۰۱ طلاق خود را نهایی کردند.

لیزا ماری پریسلی

ازدواج نیکلاس کیج

در سال ۲۰۰۰ در یک مهمانی فرصت آشنایی با لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی به نیکلاس دست داد. به گفته ی خودش، او فوراً مجذوب لیزا ماری و چشمان زیبا و پر احساسش شد.

علیرغم فراز و نشیب های رابطه عاشقانه ی این دو که با قهر و آشتی های مکرر همراه بود، نیکلاس و لیزا ماری در نهایت در سال ۲۰۰۲ تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتند. با این حال، بعد از تنها چند ماه تقاضای طلاق دادند و در سال ۲۰۰۴ جدایی خود را نهایی کردند.

آلیس کیم

ازدواج نیکلاس کیج

نیکلاس در سال ۲۰۰۴ زمانی که ۴۰ سال داشت، ۲ ماه بعد از آشنایی اش با آلیس کیم ۱۹ ساله تصمیم به ازدواج با او گرفت.

در ابتدا مادر کیم به دلیل اختلاف سنی او و نیکلاس مخالف ازدواج شان بود اما به مرور زمان نیکلاس توانست رضایت او را جلب کند.

این زوج یک سال پس از ازدواج شان صاحب پسری به نام کال- اِل شدند.

زندگی مشترک نیکلاس و کیم بعد از ۱۲ سال، در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید و نیکلاس در ۵۴ سالگی بار دیگر مجرد شد.

رابطه ی نیکلاس و کیم علیرغم جدایی شان با یکدیگر دوستانه باقی ماند و کیم حتی در مراسم ازدواج پنجم نیکلاس شرکت کرد.

اریکا کویکه

ازدواج نیکلاس کیج

نیکلاس و اریکا کویکه که یک میکاپ آرتیست بود، پیش از ازدواج شان در سال ۲۰۱۹ یک سالی با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند. با این حال، بعد از مراسم ازدواج طولی نکشید که نیکلاس پی برد دچار اشتباه شده و تنها ۴ روز بعد از ازدواج شان تقاضای طلاق داد.

ریکو شیباتا

ازدواج نیکلاس کیج

نیکلاس با همسر پنجم خود، ریکو شیباتا از طریق دوستان مشترک شان در زمان حضور در ژاپن برای بازی در یکی از فیلم هایش آشنا شد. بعداً نیکلاس وقتی ریکو در ژاپن بود از طریق تماس تصویری از او خواستگاری کرد. ریکو نیز پذیرفت و آن ها در سال ۲۰۲۱ با یکدیگر ازدواج کردند.

نیکلاس در مصاحبه ی جدیدی از ازدواج فعلی خود ابراز رضایت کرده و گفته همسرش یکی از چیزهای مورد علاقه ی او در این دنیا است. او همچنین پذیرفت که ۵ ازدواج تعداد زیادی است اما به گفته ی خودش، معتقد است این بار تصمیم درستی گرفته است.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سارا بهمن ۲۲, ۱۴۰۱

    میخوای بیا با منم ازدواج کن شاید بهم بخوریم ??