تلاش دیوانه وار ۷ طرفدار برای شبیه شدن به سلبریتی مورد علاقه خود

تلاش دیوانه وار ۷ طرفدار برای شبیه شدن به سلبریتی مورد علاقه خود

همه ی ما سلبریتی یا شخصیت خیالی مورد علاقه مان را داریم و گاهی دوست داریم خود را به شکل آن ها درآوریم. اما در حالی که بیشتر مردم برای این کار به تقلید استایل اکتفا می کنند، اما برخی هم هستند که پا را فراتر می گذارند و با صرف هزینه ای هنگفت تلاش می کنند با دست بردن در چهره و بدن شان خود را به تصویر مورد نظرشان نزدیک کنند. در ادامه با برخی از این افراد آشنا خواهیم شد.

پیکسی فاکس

این مدل با انجام ۱۵ عمل جراحی و صرف ۱۲۰ هزار دلار تلاش کرده خود را به شکل جسیکا ربیت، شخصیت کارتونی معروف درآورد.

پیکسی فاکس برای دستیابی به کمر بسیار باریک جسیکا ربیت، مجبور شد ۶ تا از دنده های خود را بردارد تا اندازه ی دور کمرش را به ۳۵/۵ سانتیمتر برساند.

جردن جیمز پارک

جردن جیمز پارک از طرفداران پر و پاقرص کیم کارداشیان است. او تا به حال بیش از ۵۰ عمل زیبایی برای تبدیل کردن خود به سلبریتی مورد علاقه اش انجام داده که حدود ۱۵۰ هزار دلار برایش خرج برداشته است.

او درباره ی کیم کارداشیان می گوید: «همه چیزش را دوست دارم. او زیباترین زن تاریخ است. پوستش، موهایش و همه چیزش بی عیب و نقص است.»

و با نگاهی به عکس های قدیمی جردن می توان متوجه شد که او تغییرات عظیمی در چهره ی خود داده است. او از بوتاکس و فیلر لب و گونه استفاده کرده، ابروهایش را تتو و موهای صورتش را هم لیزر کرده است.

بسیاری از مردم معتقدند او چهره ای غیر طبیعی پیدا کرده است اما جردن به آن ها می خندند. او دراینباره می گوید: «آن ها فکر می کنند من دنبال یک چهره ی طبیعی بودم؟ اگر اینطور بود که هر پولی برای جراحی های زیبایی داده بودم را پس می گرفتم.»

رودریگو آلوز

رودریگو آلوز برای داشتن ظاهری به زعم خودش بی عیب و نقص، بیشتر از ۳۷۳ پوند صرف جراحی های زیبایی کرده است. او بیش از ۵۷ عمل جراحی انجام داده است.

با این حال او کماکان قصد دارد نام خود را به عنوان دارنده ی بیشترین جراحی زیبایی در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت برساند. آلوز به عروسک کن زنده (همسر عروسک باربی) مشهور است.

جک جانسون

جک جانسون هنوز یک نوجوان بود که شروع به تغییر ظاهر خود برای شباهت یافتن به دیوید بکهام کرد و برای این منظور تاکنون ۲۰ هزار پوند صرف کرده است. او از بوتاکس، برنزه کننده های تزریقی (برای تیره کردن پوست) و فیلر لب و دندان استفاده کرده است.

جک حالا قصد دارد با انجام عمل جراحی حلقه گذاری معده، خود را بیشتر به دیوید بکهام شبیه کند. او معتقد است در حال حاضر تنها اضافه وزنش مانع آن است که به طور کامل شبیه سلبریتی مورد علاقه اش شود.

توبی شلدون

توبی شلدون ۵ سال و نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار برای شبیه شدن به جاستین بیبر صرف کرده است. او که خود نیز به عنوان آهنگساز در عرصه ی موسیقی فعالیت دارد، برای تبدیل کردن چهره اش به این خواننده ی مشهور از فیلر صورت استفاده کرده و بر روی چانه و پلک هایش جراحی زیبایی انجام داده است.

او دراینباره می گوید: «وقتی جاستین بیبر معروف شد خیلی به قیافه ی خوبش حسودی ام می شد! یک چهره ی بچگانه داشت که واقعاً از آن خوشم می آمد. بعد از معروف شدنش، چهره اش دیگر همه جا بود و هر وقت عکس هایش را می دیدم به تنها چیزی که فکر می کردم این بود که دلم می خواهد شکل او باشم.»

هربرت چاوز

کلارک کنت بازیگر نقش سوپرمن به راحتی به این شخصیت خیالی تبدیل شده بود. این کار اما برای هربرت چاوز ۱۶ سال به طول انجامید و حدود ۴،۴۰۰ پوند خرج برداشت.

چند جراحی بینی، روشن کردن پوست، لیپوساکشن لب ها، کاشت شکم و سینه و جراحی فک، از جمله کارهایی است که هربرت برای تبدیل شدن به یک ابرقهرمان زنده کرده است.

جاستین جدلیکا

جاستین جدلیکا که بسیاری او را به عروسک کن تشبیه می کنند، ۱۵ هزار دلار برای پر کردن و پایین آوردن خط رویش موهای خود و تغییر ابروها و خط ریش هایش صرف کرده است. وقتی اولین جراحی بینی اش را انجام داد تنها ۱۸ سال داشت و از آن زمان بیش از ۶۳۰ جراحی زیبایی دیگر  نیز انجام داده است.

او برای تغییر بینی، گونه ها، چانه، فک، پیشانی، کتف ها، پشت، عضلات شکم، بازو و باسن خود، ۶۲۵ هزار دلار صرف کرده است. جاستین در اینباره می گوید: «از ظاهر الانم کاملاً راضی ام. همه درباره اش با من صحبت می کنند. حتی کارمند بانک هم از موهایم تعریف کرد.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • ن ا ص ر اسفند ۶, ۱۴۰۱

  اینکه علاقه بتوانددرتغییرحالات جسمانی نقش اساسی داشته باشدمقداری بدیهیست وروزانه قابل دیده،وحتی خیلی ازشخصیتهای ذینفودنیزدرارائه خودبه شکل کسانی که دوستشان داشته اندکاری به مبنای این دوستی ندارم درآورده اند،این بیشتربابت تمایل قضاوت اکثریت آحادبه ظاهره وجسمه درصورتی که مشابهت درونی درهرسمتی ماندگارتره،ودریک برداشت دیگرنیزمیتوان علاوه برخواستن وعلاقه مبهم خودزیرا این علاقه گاهاً دارای انگیزه های مقداری پنهان وتاریک است میتوانداستفاده ازسرمایه دیگران درجهت منافع شخصیست، واین بیشتربرمیگرددبه میزان ادراک واحساسات فرد مثالاً درصورت صحت ماجرادرنبودن مرض علت عمل برداشتن ۴دنده!خب این مقداری صدمه وارد کردن بخوداست امّا آن علاقه وخواستن خودحتی دربهره برداری ازموقعیّت الگوی ارائه شده این احساس وباوربنام علاقه میتواندپایه یک مریضی روانی باشدحالا گاهاً درتمام جهان مشاهده میشودکه شخصی یک کلیه اش رااهدانموده دراینجا حتی اگرمادیات نیزمدّنظراهداکننده باشدبازم نقش احیای یک انسان دیگرمیتواتدبعدها شایدمقداری ناراحتی وجدانی راکاهش دهدامّا نیمه خودکشی بدون عوارضی مانندرنج ودرد البته باپیشرفت علم پزشکی،بیشترین سایه وبیهوشی درروان واحساسات انسانهاست حال بنام علاقه ویاعلاقه پوشش داروگمنام،یااستفاده ازسرمایه دیگران یاحتی مطلقاً برای پول //خصوصاًموردی است برای مطالعه

 • بازوی سپیربی اسفند ۶, ۱۴۰۱

  اولی لاندن هم هست جزو این عقب مونده ها.

 • مگه مهمه؟ اسفند ۶, ۱۴۰۱

  جای یکی بدجوری خالیه….آرمیا میدونن کیو میگم?

 • مجتبی اسفند ۸, ۱۴۰۱

  سلام من یک کارگرم ک ۵ روزه میرم سر گذر ب خاطره سرما کار بهم نمیخوره ب فاطمه زهرا ع دوتا طفل داررم مستعجرم ب همون حضرت عباس ع قسمتون میدم اگه مسلمونی میتونه کمکم کنه ب همین امام رضاع فقط هزارتومن دارم پول نون واسه بچه هام ندارم تورو ب خدا انسانیت کنین کمکم کنین ش کارت تجارت
  (۵۸۵۹۸۳۱۱۳۸۸۹۰۲۴۸) ?ب جون بچه هام کلاه بردار نیستم

 • ن ا ص ر اسفند ۱۱, ۱۴۰۱

  طرف مخاطبم این سوژه تنها نیست بلکه عمومیبت یک قضیه قابل تعمیم است درانواع تغییرات انسان بعنوان یکی ازمنابع اصلی حیات بابت نوع موجودیّتش درتغییرات اساسسی درحال انجام؛مثالاً عدم مشاهده دیداری یک انتقال ژنی هرچنددریک مورددست نخورده این سامانه؛درباقی ماندن این صورت بالفرض برای انتقال ذخیره های دریافتی ازقبل نه درمتن بلکه بیشتر بصورت نمودظاهری جسم درنگاه به یک سمت قصیه در یک عینیّت یعنی ندیدن واقعیّت حقیقی منشعب ازانتقال ژنی درظاهر جدای ازدستکاری برای تغییررویکرداخلی که اونم رویکردهای خودش را داردهرچندمقداری متصل بهم واثرپذیرنددر موازات اثرپدیری اصول کلی ازجزئیات که درتعیین رفتارواقعیت حقیقی وجودقابل تببین ومحاسبه است//
  منظورپوشش دارکردن واقعیتهای ظاهری منشعب ازانتقال ژنی وتاثیرپذیری درون ازواقعیتهای این اشکال که گاهاً مقداری ازارقام تغییروتحولی دراین جایگزینی بابت تفسیرگسترش الزامی علوم درصورت ماندگاری حیات میتوانداثرگذاریش رادردیگرمنابع حیات به شکلی نادرامّا کارامدعرضه نماید این ربطی به خطرناک یابیخطری ان نداردمامجبوریم حیات جهان حداقل درکره زمین رادراینده به شکل دیگری ببینیم زمانی که یک سری واقعیتهای اورجینال وطبیعی بتدریج جزوفسیلهای باستانی منقرض شده ها یاداوری خواهندشدامّا مکتوب شده واضح دریک ثبت دگرگونی سریع دریک زمان کوتاه نه میلیاردها سال بلکه درمقدارزمانی کمترتغییرات متفاوت با نوع تغییرطبیعی سازوکارها بامحتوای مصنوعی برای جایگزینی هم دریک براوردقابل تفکبک ومحاسبه است//مثالاًدریک مورد تغییرات صورتهای طبیعیتردرنمادرباتها وهوش مصنوعی وتغییررویکردنوع برخوردررفتارانسانها؛یامثالاً دراشاره به یک منبع دیگرکه اجباراً بابت گسترش جمعیّت دررفع نیازهابشان کاهش طبیعی حیات وحش بابت عوارض رفع ان نیازها میتوان این حیات را به شکل روباتهای هوشمندالبته بصورت خدمات دهنده یک امکان درنظرگرفت گرچه خوداین واقعیّت نشانگرقدرت احیای گدشته ها رابصورتی جزئی حداقل درزمان حالش را نشان میدهد حتی نشانهای واقعی نمادقبلی امّادریک صورت دیگر گرچه دریک مثال ظاهری ساده برگرفته اثرسوژه ارائه شده حتی یک هنرپیشه دریک فیلم باتمامی برنامه های بدقت رعایت شده برای تشابهش با صورت ظاهری شخص حقیقی بظاهرمقداری بیان این واقعیت ضرب المثلیست که:(گوبندپدرتوبودفاضل ازفضل پدرتوراچه حاصل)خصوصاً درواقعیتهای غیرهنرپیشه ای برای نشانی ازاین تغییرگرچه اعمال همه گیری مربوط به طول حیات زبستی این کره است درتعیبن علمی عمرطبیعی آن هرچنددریک محاسبه دقیق علمی جدای ازتصادفات بالقوه که گاهی بالفعل خواهندشدمیتوان گفت شاید!
  امّا زندگی وحیات بشرهمواره تابع تلاش اوست که دریک نظم دقیق بارخوردهای آن بدقت قابل تبیین وبررسیست.

 • ? اسفند ۱۲, ۱۴۰۱

  اولی لاندن…