سلبریتی های هالیوودی که رابطه ویژه ای با خواهر و برادر خود دارند

سلبریتی های هالیوودی که رابطه ویژه ای با خواهر و برادر خود دارند

بسیاری از سلبریتی های محبوب مان خواهر و برادرهایی دارند که استعدادهای مشترکی با آن ها دارند و در مسیری مشابه آن ها قدم می گذرند و همیشه حامی یکدیگر هستند.

زندایا و خواهرش کیلی کولمن

زندایا نه تنها بازیگر بااستعداد، بلکه عضو خانواده ای پرجمعیت است. او ۵ خواهر و برادر دارد که کوچک ترین آن ها کیلی کولمن است. کیلی در سال ۲۰۱۷ به همراه خواهر مشهورش در مراسم اهدای جوایز برگزیده کودکان نیکلودین (Kids’ Choice Awards) شرکت کرد. از تصاویری که زندایا از خانواده و به خصوص خواهر و برادرهایش منتشر می کند، روشن است که رابطه مستحکمی با آن ها دارد.

لیدی گاگا و خواهرش ناتالی جرمنوتا

لیدی گاگا که نام اصلی او استفانی جرمنوتا است همواره حامی خواهرش ناتالی بوده که طراح لباس و استایلیست است. لیدی گاگا بارها با لباس های طراحی خواهرش در مراسم ها شرکت کرده است و آن ها در پروژه هایی همچون فیلم «ستاره ای متولد می شود» (A Star Is Born) با یکدیگر همکاری داشته اند.

هری استایلز و خواهرش جما استایلز

جما استایلز خواهر بزرگ تر هری استایلز است. در حالی که هری با فعالیت موفقش در زمینه ی خوانندگی در دنیای موسیقی جریان ساز شده و یک جایزه گرمی هم در کارنامه ی حرفه ای خود دارد، جما به کار نویسندگی مشغول است و با صحبت درباره ی موضوعاتی همچون فمینیسم و پایداری در زندگی روزمره دنبال کنندگان زیادی در شبکه های اجتماعی دارد.

کارا دلوین و خواهرش پاپی دلوین

پاپی دلوین یکی از ۲ خواهر بزرگ تر سوپرمدل مشهور، کارا دلوین، پیش از خواهرش وارد عرصه ی مدلینگ شد. کارا و خواهرانش از قرار معلوم رابطه ی نزدیکی با یکدیگر دارند. پاپی در مصاحبه ای اذعان کرده وقتی آن ها در کنار هم هستند تحمل شان برای دیگران دشوار می کند. او در اینباره گفته: «خیلی بلند حرف می زنیم و دائم جمله های همدیگر را تمام می کنیم که تحملش می تواند واقعاً سخت باشد.»

بن افلک و برادرش کیسی افلک

این ۲ برادر نقاط مشترک زیادی دارند. بن متولد سال ۱۹۷۲ است و کیسی ۳ سال از او کوچک تر است. هر دوی آن ها هم بازیگرند و هم فیلمسازی را تجربه کرده اند و از ابتدای ورودشان به عرصه ی سینما پا به پای همدیگر در این مسیر جلو آمده اند.

برادران جوناس

کوین، جو و نیک جوناس که با گروه موسیقی شان به نام «برادران جوناس» شناخته می شوند، یک برادر کوچک تر نیز به نام فرانکی دارند. جوناس های مشهور کار خود را با بازی در سریال محبوبی به نام «جوناس» (Jonas) که از شبکه دیزنی پخش می شد، شروع کردند و سپس وارد عرصه ی موسیقی شدند. گروه موسیقی «برادران جوناس» در سال ۲۰۱۳ منحل شد اما آن ها در سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را از سر گرفت.

جیک جیلنهال و خواهرش مگی جیلنهال

جیک جیلنهال چندی قبل پس از آنکه خواهرش مگی جیلنهال برای اولین تجربه ی کارگردانی خود، فیلم «دختر گمشده» (The Lost Daughter) در جشنواره فیلم ونیز جایزه بهترین فیلمنامه را دریافت کرد، در پستی اینستاگرامی از او تمجید کرد. البته استعداد هنری در خانواده ی جیلنهال محدود به جیک و مگی نیست و پدر و مادر آن ها، استفن جیلنهال و نائومی اکس نیز هر دو فیلمساز هستند.

کول اسپراوس و برادر دیلن اسپراوس

کول و دیلن اسپراوس، دوقلوهای مشهور، متولد سال ۱۹۹۲ هستند و از کودکی به همراه یکدیگر در عرصه ی بازیگری حضور داشته باشند. آن ها با بازی در نقش دو برادر دوقلو به نام زک و کودی در سریال های تلویزیونی The Suite Life of Zack & Cody و The Suite Life on Deck به شهرت رسیدند. پس از آن نیز در هر یک در پروژه های جداگانه ای همچون سریال «ریوردیل» (Riverdale) و «تکه های موز» (Banana Split) حضور یافتند.

سیلوستر استالونه و برادرش فرانک استالونه

فرانک استالونه برادر کوچک تر سیلوستر استالونه است اما برادر کوچک ستاره ی هالیوود بودن او را از رفتن به دنبال موسیقی و درخشیدن به سبک و سیاق خودش بازنداشت. فرانک همیشه حامی برادر مشهورش بوده و معروف ترین آهنگ او نیز در یکی از فیلم های سیلوستر پخش شد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود