سلبریتی هایی که نمی دانستید دندان های خود را ارتودنسی کرده اند

سلبریتی هایی که نمی دانستید دندان های خود را ارتودنسی کرده اند

امروزه از هر ۴ فرد دارای ارتدونسی، یک نفر بزرگسال است و مرتب بودن دندان ها جدا از تأثیر مثبتی که بر ظاهر ما دارد، می تواند سلامت دندانی ما را هم بهبود ببخشد. بسیاری از سلبریتی های هالیوودی هم مانند ما با دندان های هالیوودی به دنیا نیامدند و به همین دلیل تصمیم به استفاده از ارتودنسی گرفتند. بعضی از آن ها در سنین پایین این کار را انجام دادند و بعضی هم در دوران بزرگسالی. در ادامه با برخی از آن ها آشنا خواهیم شد.

اِما واتسون

اِما واتسون دندان های نسبتاً نامرتبی داشت، به همین دلیل در فاصله ی فیلم های سوم و چهارم «هری پاتر» دندان های خود را ارتودنسی کرد.

گوئن استفانی

گوئن استفانی در ۳۰ سالگی دندان های خود را ارتودنسی کرد. او گفته از کودکی دلش می خواست دندان هایش را ارتودنسی کند اما تا قبل از ۳۰ سالگی توان مالی انجام این کار را نداشت.

اِما استون

اِما استون تا ۱۱ سالگی انگشت شست خود را می مکید و این کار اثر قابل توجهی بر روی دندان هایش گذاشت. چندی قبل تصویری از استون در شبکه های اجتماعی منتشر شد که او را در دوران نوجوانی با دندان های ارتودنسی شده نشان می داد.

نیکلاس کیج

نیکلاس کیج کارهای زیادی بر روی دندان های نامرتب خود انجام داده است. آخرین آن ها که ارتودنسی بوده، از قرار معلوم به چشم نیامده است، با این حال، او در واقع در ۳۹ سالگی دندان های پایین خود را ارتودنسی کرد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی، پدیده ی آینده ی دنیای سینما، در یکی از اولین تجربه های حضورش در مراسم های فرش قرمز، در کنار پدرش جان ویت و برادرش جیمز هیون، دندان های ارتودنسی شده ی خود را با افتخار به رخ کشید.

کریس ایوانز

کریس ایوانز درباره ی دندان های نامرتب خود در دوران کودکی گفته: «دندان هایم می خواستند از صورتم فرار کنند.» اما شانس با او یار بود، چون پدرش یک دندانپزشک بود.

داکوتا فانینگ

داکوتا فانینگ در کودکی به مشکلی دچار بود که مانع از افتادن خود به خودی دندان های شیری او می شد، به همین دلیل، دندان های بزرگسالی اش پشت آن ها شروع به رشد کردند. او کارهای زیادی بر روی دندان های خود انجام داد و حتی مجبور شد مدتی از هدگیر ارتودنسی استفاده کند، اما همه ی این کارها بالاخره نتیجه داد.

پرنس هری

ارتودنسی همیشه در خاندان سلطنتی انگلیس طرفدار داشته است. پرنسس ها بئاتریس و اوژنی و پرنس ادوارد، همگی دندان های خود را ارتودنسی کردند. پرنس هری هم در سال ۱۹۹۹، زمانی که ۱۵ سال داشت، دندان های خود را با بریس های شفاف ارتودنسی کرد.

کندال جنر

کندال جنر اولین بار در ۱۳ سالگی دندان های خود را ارتودنسی کرد و در ۱۷ سالگی هم با ارتودنسی نامرئی، دندان های خود را مرتب تر کرد.

آریل وینتر

آریل وینتر در زمان فیلمبرداری فصل دوم سریال «خانواده امروزی» (Modern Family) دندان های خود را ارتودنسی کرد و با اینکه به گفته ی خودش، هیجانی برایش نداشت، اما حتماً ارزشش را داشت.

سیندی کرافورد

سیندی کرافورد در دهه ی ۱۹۷۰ دندان های نامرتب خود را ارتودنسی کرد. این سوپرمدل بعدها برای یک آگهی تبلیغاتی شرکت پپسی هم مجبور شد دندان های خود را دوباره ارتودنسی کند.

مگان فاکس

مگان فاکس تصاویری از دوران نوجوانی خود منتشر کرده است، از جمله عکسی از ۱۲ سالگی خود که او را با دندان های ارتودنسی شده نشان می دهد. فاکس در شرح عکس به هایلایت های مسی موهایش و چهره ی آفتاب سوخته ی خود هم اشاره کرده بود.

تام کروز

تام کروز از دوران جوانی کارهای زیادی بر روی دندان های خود انجام داده است. او در سال ۲۰۰۲، زمانی که ۴۰ سال داشت به مدت ۶ ماه دندان های خود را ارتودنسی کرد. یک نکته ی جالب دیگر درباره ی دندان های کروز که شاید تا به حال به آن دقت نکرده باشید این است که خط وسط دندان های او در وسط قرار ندارد. این موضوع اما چیزی از زیبایی خنده های او کم نکرده است.

درو بریمور

درو بریمور هم خنده ی زیبایش را از ارتودنسی دندان هایش دارد. او یک بار تصویری از خود در دوران نوجوانی منتشر کرد که او را با دندان های ارتودنسی شده نشان می داد. او نوشته بود در این عکس ۱۲ سال داشت.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو قبل از به شهرت رسیدن، دندان های نامرتبی داشت. علاوه بر این، هنگام خنده لثه هایش مشخص می شد.  او با ثروتی که به دست آورد، بالاخره کار درست کردن دندان هایش را آغاز کرد. او دندان های خود را ارتودنسی کرد و چند کار دیگر هم بر روی آن ها انجام داد. حالا دندان های او دیگر هیچ شباهتی به چیزی که با آن بزرگ شده بود، ندارد.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • H فروردین ۱۲, ۱۴۰۲

    صدتا خبر زرد و آبکی میزارید، دوتا خبر درست درمون هم نشر بدین
    دیگه داریم از ابتذال روزیاتو نا امید میشیم