۱۴ سلبریتی هالیوودی که نمی دانستید کار خود را از ریالیتی شوها آغاز کردند

۱۴ سلبریتی هالیوودی که نمی دانستید کار خود را از ریالیتی شوها آغاز کردند

بر کسی پوشیده نیست که برای دستیابی به شهرت مسیر طولانی ای را باید طی کرد. برخی سلبریتی های هالیوودی این مسیر را با بازی در فیلم های سینمایی آغاز کردند و بعضی نیز ترجیح دادند شانس خود را در تلویزیون امتحان کنند که برخی از گروه دوم فرصت حضور در ریالیتی شوها را یافتند.

کاردی بی

کاردی بی در حالی که فعالیت در عرصه ی موسیقی را به تازگی آغاز کرده بود، در سال ۲۰۱۵ در ریالیتی شوی Love & Hip Hop: New York حضور پیدا کرد که به فعالان سبک موسیقی هیپ هاپ اختصاص داشت. در سال ۲۰۱۶، او از حضور در این ریالیتی شو کناره گرفت تا خود را به طور کامل وقف کار موسیقی کند.

مگان مارکل

مگان مارکل در زمانی که حتی تصورش را نمی کرد که یک روز یک دوشس خواهد شد، قصد ورود به دنیای سرگرمی را داشت. او نقش های کوتاهی در سریال های تلویزیونی همچون CSI: New York و Century City ایفا کرد، اما در ریالیتی شوی Deal or No Deal که یک مسابقه تلویزیونی بود طولانی ترین حضور را داشت و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ در این برنامه بود.

جیجی و بلا حدید

خواهران حدید اولین بار در فصل سوم ریالیتی شوی The Real Housewives of Beverly Hills حضور یافتند که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ از تلویزیون پخش شد. این ریالیتی شو تعاملات میان گروهی از زنان خانه دار و ثروتمند شهر بورلی هیلز را به تصویر می کشید که یولاندا حدید، مادر جیجی و بلا یکی از آن ها بود. تا فصل ششم این برنامه که در سال ۲۰۱۶ روی آنتن رفت، این دو خواهر در چند قسمت دیگر گهگاهی حضور داشتند. جیجی و بلا حالا هر دو سوپرمدل هایی مشهور هستند.

کامیلا کابیو

کامیلا کابیو به عنوان هدیه ی تولد ۱۵ سالگی اش خواست که در ریالیتی شوی استعدادیابی X Factor شرکت کند و در سال ۲۰۱۳ در آزمون های ورودی این برنامه برای به محک گذاشتن خود در برابر داوران پذیرفته شد. او کمی بعد عضو یک گروه موسیقی دخترانه به نام Fifth Harmony شد، تا سال ۲۰۱۶ که تصمیم گرفت فعالیت موسیقی خود را به صورت مستقل ادامه دهد.

اِما استون

اولین تجربه ی اِما استون در دنیای سرگرمی در سال ۲۰۰۴ بود، زمانی که در ریالیتی شوی استعدادیابی In Search of the New Partridge Family شرکت کرد. او بعدها شروع به بازی در کمدی های نوجوانانه ای همچون Zombieland و Easy A کرد که به خاطر بازی اش در دومی نامزد جایزه گلدن گلوب شد.

لیدی گاگا

لیدی گاگا از سن کم به کار موسیقی مشغول بوده است. با این حال او بازیگری را هم امتحان کرد و در سال ۲۰۰۵ نقش کوچکی در ریالیتی شوی Boling Points ایفا کرد که از نوع دوربین مخفی بود و عکس العمل شرکت کنندگان خود را در موقعیت های دشوار می سنجید. او در این برنامه نقش مشتری حواس پرت یک رستوران را برعهده داشت.

کشا

کشا در دوران نوجوانی در ریالیتی شوی The Simple Life حضور پیدا کرد که درباره ی دو چهره ی مشهور و ثروتمند، پاریس هیلتون و نیکول ریچی بود. او درسال ۲۰۰۵ با نقشی کوچک در یک از اپیزودهای این برنامه ظاهر شد. کشا آن زمان تحصیل در مدرسه را کنار گذاشته بود تا خود را به طور کامل وقف کار موسیقی کند، امری که در نهایت به شهرت او در این عرصه انجامید.

بیانسه

بیانیه نخستین قدم های خود را با گروه موسیقی دخترانه ای به نام Girl’s Tyme برداشت که در سال ۱۹۹۰ به همراه آن ها در یک ریالیتی شوی استعدادیابی به نام Star Search شرکت کرد. او البته موفق به برنده شدن در این رقابت نشد که به عقیده ی بیانسه، به دلیل مناسب نبودن آهنگی بود که آن ها اجرا کردند.

جان هم

جان هم اولین بار در سال ۱۹۹۶ در ریالیتی شویی به نام The Big Date در نقش خودش حضور یافت. این ریالیتی شو افراد مجردی را از نقاط مختلف شهر گرد هم می آورد تا به اولین قرار عاشقانه ی زندگی شان بروند. شرکت کنندگان برای این منظور باید ۳ نفر از جنس مخالف را انتخاب می کردند و از آن ها سؤالاتی می پرسیدند.

لوسی هیل

لوسی هیل در سال ۲۰۰۳ به عنوان یکی از برندگان ریالیتی شوی استعدادیابی American Juniors به شهرت رسید که اسپین آف برنامه ی مشهور American Idol مخصوص کودکان بود. پس از آن او یک گروه موسیقی به راه انداخت که به دلیل فروش پایین آلبوم هایش در سال ۲۰۰۵ منحل شد.

آرون پال

آرون پال در سال ۲۰۰۰ در یکی از قسمت های ریالیتی شوی The Price Is Right حضور پیدا کرد که یک مسابقه تلویزیونی بود. او گرچه در این رقابت برنده نشد، اما به فعالیت خود در عرصه ی سرگرمی ادامه داد.

هری استایلز

در سال ۲۰۱۰ مادر هری استالیز به او پیشنهاد شرکت در ریالیتی شوی استعدادیابی The X Factor را داد که در آن به عنوان یک خواننده ی تک خوان به رقابت پرداخت. او گرچه در این رقابت به پیروزی نرسید اما به همراه چند پسر دیگر گروه موسیقی One Direction را به راه انداخت. آن ها یک بار دیگر شانس خود را در این برنامه امتحان کردند و این بار به پیروزی دست یافتند.

کریس همسورث

کریس همسورث کار خود را از تلویزیون استرالیا شروع و در چندین سریال آن حضور پیدا کرد. با این حال، در سال ۲۰۰۶ این فرصت را یافت تا در مقام یک رقصنده توجه ها را به خود جلب سازد، زمانی که در ریالیتی شوی بین المللی Dancing with the Stars شرکت کرد که یک مسابقه ی رقص است. او نفر پنجم این رقابت شد. این موضوع نزدیک بود شانس بازی در نقش ثور را از کریس بگیرد، چرا که مدیران مارول در ابتدا نگران بودند حضور او در این نقش با واکنش منفی طرفداران رو به رو شود.

پاریس هیلتون

پاریس هیلتون گرچه از سن بسیار کم کار مدلینگ را آغاز کرد اما به لطف حضور در ریالیتی شوی The Simple Life بود که در سال ۲۰۰۳ به شهرت گسترده ای دست یافت. در این ریالیتی شو او و دوستش نیکول ریچی که هر دو از خانواده ای ثروتمند هستد، به مدت یک ماه در خانه ای روستایی زندگی کردند. از آن ها تمام مدت فیلمبرداری می شد تا تجربه ی زندگی روستایی برای مخاطبان به تصویر کشیده شود.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود