شارلیز ترون همیشه جذاب رازهای زیبایی اش را لو داد

شارلیز ترون همیشه جذاب رازهای زیبایی اش را لو داد

شارلیز ترون که با ظاهر خیره کننده و زیبایی پیری ناپذیرش شناخته می شود، چند ترفند زیبایی در چنته ی خود دارد. همچون بسیاری از مادران، این بازیگر برنده ی جایزه اسکار هم زمان زیادی برای رسیدگی به خود ندارد اما از ترفندهای زیبایی ای استفاده می کند که هم مقرون به صرفه اند و هم انجام شان ساده است.

گاهی حمام نمی کند

گرچه بعد از یک روز طولانی هیچ چیز بهتر از یک دوش آب گرم نیست، اما افراط در حمام کردن می تواند پوست را خشک کند، باعث شوره شود و چربی پوست را بیشتر کند. شارلیز اذعان کرده فکر نمی کند لزومی به هر روز حمام کردن باشد و می تواند روزها بدون حمام سپری کند. او در اینباره گفته: «من دختر سرسختی هستم و می توانم یک هفته حمام نکنم. مشکلی با آن ندارم.»

استفاده از کرم ضد آفتاب را هرگز فراموش نمی کند

زدن کرم ضد آفتاب یکی از سالم ترین کارهایی است که می توانید برای زیبایی خود انجام دهید، چون کمک می کند چین و چروک ها دیرتر به سراغ پوست بیایند و دیگر نشانه های پیری را نیز از پوست دور نگه می دارد. شارلیز مادری پرمشغله است اما هرگز خانه را بدون زدن کرم ضد افتاب ترک نمی کند.

او در اینباره گفته: «در خانه ی ما همه خیلی زود بیدار می شوند؛ ساعت یک ربع به ۶ صبح. من یک مادر مجرد هستم که باید دو بچه را برای رفتن به مدرسه آماده کنم، ناهارشان را حاضر کنم و از اتوبوس مدرسه هم جا نمانم. وقتی از خواب بیدار می شوم، فقط صورتم را آب می زنم و ضد آفتاب می زنم.»

برای تقویت موهایش از روغن کرچک استفاده می کند

گرچه مفید بودن روغن کرچک برای موها هنوز به اثبات نرسیده، اما بسیاری ادعا می کنند استفاده از این روغن هم موها را پرپشت تر می کند و هم سرعت رشدشان را بیشتر. به عقیده ی شارلیز، این روغن ارزان قیمت موهایش را تغذیه می کند و کمک می کند در بهترین حالت خود قرار گیرند.

او در اینباره گفته: «یک نفر درباره ی این روغن به من گفت. یک یا دو بار در هفته آن را به ابروها و کف سرم می زنم. قطعاً موهایم را پرپشت تر کرده.»

روتین پوستی شبانه اش را در اولویت قرار می دهد

گرچه پاک کردن آرایش پیش از خواب اهمیت زیادی دارد، اما شارلیز اذعان کرده گاهی فراموش می کند این کار را انجام دهد. او در اینباره گفته: «خسته اید، خواب تان می برد و وقتی بیدار می شوید می فهمید که شب قبل یادتان رفته صورت تان را بشویید. فکر می کنم همه ی ما هر از گاهی این کار را می کنیم.»

شارلیز به عنوان یک مادر مجرد، صبح ها زمان زیادی در اختیار ندارد و سعی می کند شب ها که امکانش را دارد به پوست خود رسیدگی کند. او در اینباره گفته: «من یاد گرفته ام شب ها به پوستم برسم، برای همین صبح ها فقط از یک حوله صورت داغ استفاده می کنم، مسواک می زنم و ضدآفتاب می زنم. منظورم این است که واقعاً تمامش همین است. کاری که شب ها انجام می دهم فقط یک مقدار بیشتر از این است. معمولاً وقتی است که بچه ها خواب اند و من زمان بیشتری برای خودم دارم.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • مهلا فروردین ۸, ۱۴۰۲

  چارلایز در جوانی زیبایی خیره کنندگی داشت
  واقعا اللهه زیبایی بود
  فیلم هاش سنده
  امانمیدونم ب یاره اون همه زیبایی مسخ کننده کجارفت
  والان واقعا خیلی فاصله داره بااون موقع هاش
  قیافع الانش اصلا شبیه اون موقع هاش نیس
  حیف حیف