۱۰ ترفند زیبایی که به سلبریتی های هالیوودی کمک می کند مانند الماس بدرخشند

۱۰ ترفند زیبایی که به سلبریتی های هالیوودی کمک می کند مانند الماس بدرخشند

همه ی ما ترقندها و رازهای زیبایی کوچکی داریم که سال ها است از آن ها استفاده می کنیم. سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. آن ها برای درخشیدن بر روی فرش قرمز از همه نوع ترفندی استفاده می کنند. بعضی از این ترفندها بسیار کاربردی اند و بعضی بسیار عجیب.

شارلیز ترون

ظاهر گیرای شارلیز ترون در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۹ نه تنها بسیار مورد توجه قرار گرفت، بلکه یکی از رازهای جوانی پوستش را برملا کرد. طرفداران ریزبین ترون متوجه رد یک شیوه ی زیبایی پرطرفدار بر روی صورت او شدند: لیزر فرکسل که نوعی روش ترمیم و جوانسازی پوست با استفاده از لیزر است که از آن برای کاهش جای جوش، چین و چروک و لکه های پوستی استفاده می شود.

ریانا

ریانا برای فرم دادن به ابروهای خود از صابون معمولی استفاده می کند. او این روش را از میکاپ آرتیست خود یاد گرفته است. به گفته ی ریانا، صابون بهتر از هر محصول دیگری ابروها را سر جای خود نگه می دارد.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان در مهمان ونتی فر اسکار ۲۰۲۱ آرایش بسیار شیکی داشت. به گفته ی کارداشیان، از میکاپ آرتیست خود خواسته بود او را آرایش ساده کند و تنها یک برنزر کرمی به پلک هایش بزند.

جنیفر آنیستون

جیلین دمپسی، میکاپ آرتیست جنیفر آنیستون از یک ترفند ساده استفاده می کند تا رژلب او ساعت ها روی لبش بماند. دمپسی رژلب موردنظر را می زند و سپس یک ورق ِ برنج بر روی آن قرار می دهد و به آرامی یک پودر فیکس (تثبیت کننده ی آرایش) رویش می زند.

سوزان ساراندون

سوزان ساراندون با وجود داشتن ۷۴ سال سن کماکان شیک و زیبا است. میکاپ آرتیست او، تیم کویین، با ترفندی ساده به صورت ساراندون فرم می دهد: او برس آرایشی را آغشته به برنزر می کند، سپس آن را از پیشانی به گونه و از آنجا به چانه می کشد.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز همیشه یکی دو میلیمتری به خط دور لب خود اضافه می کند. او برای این کار از مدادهای خط لب به رنگ طبیعی استفاده می کند تا لب هایش پرتر به نظر برسند.

اِما استون

اِما استون همیشه پیش از شرکت در مراسم ها به خوبی خود را آماده می کند و فراموش نمی کند پوست و لب هایش را مرطوب کند. او برای این کار از پچ های کلاژن و ویتامین E استفاده می کند.

زویی کراویتز

زویی کراویتز روش ویژه ای برای آرایش دارد. او با یک ترفند ساده پوست خود را درخشان می کند: کراویتز همیشه روی هایلایتر کرم پودر می زند. بعد از زدن هایلایتر امکان زدن کرم پودر وجود دارد و با این کار هایلایتر از زیر کرم پودر درخششی به پوست می دهد.

الیزابت تیلور

الیزابت تیلو رازهای زیبایی زیادی داشت. یکی از آن ها رفتن به حمام بعد از آرایش کردن بود. بخار آب باعث تثبیت شدن آرایش روی پوستش می شد و پوستش حالتی مرطوب پیدا می کرد. او همچنین بیشتر از یک کرم پودر سبک استفاده می کرد تا کک و مک هایش از زیر آن معلوم باشند.

لیدی گاگا

لیدی گاگا از طرفداران کلاه گیس است. کلاه گیس نه تنها او را از صدمات ناشی از آرایش زیاد موها در امان نگه می دارد، بلکه کمک می کند بتواند فرم چشمانش را هم تغییر دهد. به گفته ی لیدی گاگا، او از چسب برای ثابت نگه داشتن کلاه گیس و همچنین کشیدن پوست خود در صورت نیاز استفاده می کند. این نکته در تصاویر او در مهمانی ونتی فر اسکار ۲۰۱۴ قابل مشاهده است.

منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود