ماجرای عجیب یک زن آمریکایی که کلیه اش را به شریک زندگی خیانتکارش اهدا کرد

ماجرای عجیب یک زن آمریکایی که کلیه اش را به شریک زندگی خیانتکارش اهدا کرد

وقتی یک نفر واقعاً برایتان مهم باشد، دنیا را زیر و رو می کنید تا از خوشحالی و راحتی او مطمئن شوید. علاوه بر این، ممکن است نیازهای او را بر نیازهای خودتان مقدم بدانید. با این حال، از آنجایی که این یک انتخاب قلبی و خودخواسته است، هر چه از سر عشق کنیم هرگز بیهوده نخواهد بود. و این زن آمریکایی، کالین لی ۳۰ ساله که این حس را به خوبی می شناسد، از نجات جان شریک عاطفی اش که در نهایت به او خیانت کرد، پشیمان نیست.

کالین در سال ۲۰۱۶ کلیه ی خود را به شریک عاطفی اش اهدا کرد

ماجرای کالین زمانی وایرال شد که او در ویدئویی در حساب تیک تاکش به شرح ماجرای خود پرداخت. داستان این زن ۳۰ ساله ی آمریکایی خیلی زود در شبکه های اجتماعی فراگیر شد و او با ابراز حمایت و همدردی همه ی کسانی مواجه شد که از ماجرای او باخبر شدند.

او در ویدئوی خود گفت: «تقریباً ۶ سال از آن جراحی می گذرد و اینگونه شد که تصمیم گرفتم به شیوه ی خودم در تیک تاک با آن شوخی کنم.»

کالین با شریک عاطفی سابق خود در سال ۲۰۱۵ وارد رابطه عاشقانه شد و رابطه ی آن ها خیلی زود پیش رفت، با آنکه او به خوبی می دانست شریک عاطفی اش به دلیل بیماری مزمن کلیوی تا چه حد در رنج بود. وقتی عاشق هستید، هر چه در توان داشته باشید برای حمایت از عشق زندگی تان و کمک به او در خوشی و سختی انجام می دهید. به همین دلیل، کالین خود را ملزم می دانست تا برای نجات جان مرد زندگی اش تلاش کند.

او که تحمل دیدن رنج کشیدن شریک عاطفی اش را نداشت، تصمیم به دادن آزمایش گرفت تا معلوم شود امکان اهدای کلیه اش به او را دارد یا خیر. او در اینباره گفت: «دیدن بیماری اش و اینکه چقدر از آن رنج می کشید مرا به دادن آزمایش واداشت. انگار این نیاز را احساس می کردم که ببینم می توانم کمکش کنم یا نه.»

در سال ۲۰۱۶ کالین برای اهدای کلیه اش به شریک عاطفی خود تحت عمل جراحی قرار گرفت و بزرگ ترین هدیه ای که احتمالاً در توانش بود را به او بخشید. علیرغم ترس شدیدش، کالین هرگز به تغییر تصمیمش فکر نکرد. او اذعان کرد: «انجام چنان جراحی بزرگی نگرانم می کرد. نمی دانستم چه در انتظارم است ولی می دانستم که تغییر مثبتی در زندگی شریک عاطفی ام ایجاد می کند.»

عمل جراحی بسیار خوب پیش رفت: کالین هدیه ای به مرد زندگی اش بخشید که هیچ قیمتی روی آن نمی شد گذاشت و جان او را نجات داد.

بعد از آن اتفاقی رخ داد که کالین انتظارش را نداشت

۷ ماه بعد از جراحی، شریک عاطفی کالین به مهمانی یکی از دوستانش در لاس وگاس رفت. به گفته ی کالین، او هیچ نگرانی ای از این بابت نداشت، اما شریک عاطفی اش یک روز یکباره جلوی در خانه اش حاضر شد و در برابر او اعترافی کرد که همه چیز را خراب کرد.

کالین با اعتراف بسیار ناخوشایندی رو به رو شد: شریک عاطفی اش در همان سفر به او خیانت کرده بود. او کاملاً شوکه شد و اصلاً نمی دانست چه باید کند. کالین در اینباره گفت: «من به شریک عاطفی ام اعتماد کامل داشتم. اصلاً فکرش را نمی کردم آنطور به من خیانت کند. واقعاً شوکه شدم.»

کالین اما با وجود آسیب و خیانتی که دیده بود معتقد بود زمان تمام کردن رابطه شان نیست، به همین دلیل به خاطر عشق میان شان و تمام چیزهایی که بین آن ها گذشته بود، شانس دوباره ای به شریک عاطفی اش داد. او دراینباره گفت: «نمی دانم چرا دلم می خواست همه چیز را درست کنم اما این کار را کردم.»

اما بعد از تجربه ی خیانت، شانس دوباره به ندرت کارساز است و کالین و شریک عاطفی اش خیلی زود با این مسأله مواجه شدند. ۳ ماه بعد از «تجدید» رابطه شان، علیرغم همه ی تلاش های آن ها برای درست کردن شرایط، یک مشاجره ی تلفنی به همه چیز پایان داد. شریک عاطفی کالین در میانه ی مکالمه تلفن را رویش قطع کرد و بعد از آن نیز کالین را بلاک کرد و دیگر به تماس هایش پاسخ نداد.

کالین به خودش افتخار می کند و هیچ پشیمانی ای ندارد

با آنکه پایان ماجرا آن چیزی نبود که او انتظار داشت، کالین در نهایت یاد گرفت که چگونه با آن مواجه شود و به تدریج حس ارزشمندی را دوباره به دست آورد. به همین دلیل او حالا هیچ مشکلی با صحبت درباره ی این ماجرا با دیگران ندارد، به آن می خندد و هیچ حسی جز افتخار نسبت به کاری که از سر عشق انجام داد، ندارد. او در اینباره گفت: «من جان یک نفر را نجات دادم و نمی توانم پسش بگیرم، برای همین اصلاً از کارم پشیمان نیستم.»

کالین حالا در یک رابطه عاشقانه پایدار است و از هر وقت دیگری شادتر به نظر می رسد. او گذشته را پشت سر گذاشته و همیشه از هدیه ی ارزشمندی که به شریک عاطفی سابق خود داده صحبت می کند و در عین حال، هیچ آرزوی بدی برای او ندارد. او دراینباره گفت: «من هنوز هم به خودم افتخار می کنم که به یک نفر فرصت دوباره ای برای زندگی کردن دادم.»

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • حاج محمود فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

  طبق گزارشات ۹۹ درصد افراد امریکایی به هم خیانت می کند برسد به افرادی که گدایی فرهنگ غرب را می کنند

  • مرتضی فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

   گزارشاتتو از ساقی پارک محلت می گیری؟?

  • بهار فروردین ۱۵, ۱۴۰۲

   دو کلمه از مادر عروس