توصیه های ۱۰ زن مشهور هالیوود برای پشت سر گذاشتن غم شکست عشقی

توصیه های ۱۰ زن مشهور هالیوود برای پشت سر گذاشتن غم شکست عشقی

هیچ نسخه ی واحدی برای یک شروع دوباره بعد از تجربه ی یک رابطه ی عاشقانه ی شکست خورده وجود ندارد، چرا که روند التیام برای هر فردی به شکل متفاوتی طی می شود. هر قلب شکسته ای به ترکیبی از زمان، حمایت عاطفی و خودمراقبتی نیاز دارد و این امر می تواند فرآیندی چالشی باشد. برخی سلبریتی های زن هالیوود از تجربیات شخصی خود درباره ی پشت سر گذاشتن شکست عشقی گفته اند.

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت از تجربه ی خود درباره ی شکست عشقی و نحوه ی پشت سر گذاشتن آن گفته است.

به گفته ی سوییفت، در این حالت زمان طور دیگری برایتان می گذرد و درد شکل ذهنی، فیزیکی و احساسی دارد، امری که شما را دچار یک کشمکش درونی می کند. این دلشکستگی همه ی وجودتان را درگیر می کند و هیچ چیز نمی تواند حواس تان را از آن پرت کند.

با این حال، هر چه زمان می گذرد و عادت های جدیدی شکل می گیرد، به جای خالی شریک عاطفی سابق تان در زندگی خود عادت می کنید. عادت های جدید جای عادت های قدیمی را می گیرند، مثل رد و بدل کردن پیام با دوستان، برگزاری مهمانی های مفرح و تجربه ی ماجراجویی های جدید با دوستان خود.

سوییت همچنین تأکید دارد تجربه ی هر شخص از دلشکستگی منحصر به خود او و با دیگران متفاوت است.

جنیفر لوپز

جینفر لوپز یک بار از مهم ترین درسی گفت که از روابط عاشقانه ی قبلی خود گرفته است. او بر اهمیت دوست داشتن خود تأکید کرد. او در اینباره گفت: «شما باید اول خودتان را دوست داشته باشد. قبل از اینکه حال تان با کس دیگری خوب شود، باید اول خودتان حال تان را خوب کنید.»

علاوه بر این، او توضیح داد برای اینکه بتوانید رابطه ی سالم و رضایت بخشی با شخص دیگری داشته باشید، باید اول ارزش خودتان را درک کنید. تا زمانی که واقعاً خودتان را دوست نداشته باشید و برای خودتان ارزش قائل نباشید، نمی توانید انتظار برخورداری از یک رابطه ی موفق و رضایت بخش را داشته باشید.

سلنا گومز

سلنا گومز و تیلور سوییفت در مورد مسائل عاشقانه ی خود روی حمایت یکدیگر حساب می کنند. گومز در مصاحبه ای گفت یکی از کارهایی که او و سوییفت برای پشت سر گذاشتن شکست عشقی انجام می دهند این است که برای همدیگر یک فهرست از آهنگ های مختلف درست می کنند.

گومز توضیح داد که آن ها تلاش می کنند به یکدیگر روحیه و قدرت دهند. این دو دوست به همراه یکدیگر این آهنگ ها را انتخاب می کنند و هر زمان که پیش هم باشند، از رقص و پایکوبی با آن ها لذت می برند.

کیتی پری

به گفته ی کیتی پری، مقاومت در برابر ارسال پیام به شریک عاطفی سابق بارها برایش نجات بخش بوده است. او توصیه می کند از واکنش های آنی و فکر نشده خودداری کنید تا دست به کاری نزنید یا چیزی به زبان نیاورید که بعداً افسوسش را بخورید.

او در اینباره گفته: «مثل درس خودکنترلی می ماند. من همیشه پیامی که می خواهم بدهم را پیش نویس (Draft) می کنم و فرستادنش را موکول می کنم به بعد. چون شب ها احساساتم اوج می گیرد، ولی صبح که از خواب بیدار می شوم خوشحال می شوم که آن پیام را نفرستادم.»

مایلی سایرس

مایلی سایرس با توجه به تجربه ای که خود با لیام همسورث داشته، از نگاهش به زوج هایی گفته که بعد از اتمام رابطه شان بار دیگر به پیش هم بازمی گردند.

سایرس بازگشت زوج ها به یکدیگر را اتفاق بسیار خوبی می داند چرا که این فرصت را برای هر کدام از آن ها فراهم می کند تا بر روی رشد و ارتقاء خود تمرکز کنند. به عقیده ی او، حضور در رابطه عاشقانه می تواند مانع مستقل شدن و رسیدن به درک کاملی از پتانسیل خود شود.

او با توجه به رابطه ی خودش با همسورث اذعان کرده که نمی دانست آن ها بالاخره پیش هم بازخواهند گشت یا همه چیز واقعاً تمام است. با این حال، تأکید داشت که او به شمّ خودش اعتماد داشت و مطمئن بود جدا از نتیجه ی کار، در مسیر درستی قرار دارد.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون درباره ی جدایی اش از برد پیت صحبت کرده و به اندوه خود پس از آن اذعان کرده است. او از دشواری تلاش برای ادامه ی زندگی پس از یک جدایی ویرانگر گفته است. آنیستون معتقد است راه شروع دوباره بعد از یک پایان غم انگیز، مواجهه ی مستقیم با درد است.

به گفته ی او، اندوه مراحل زیادی دارد و پایان یک رابطه عاشقانه تجربه ی عاطفی و غم انگیزی است که می تواند فرد را درگیر حس آسیب پذیری کند. به عقیده ی او تلاش برای دوری از این درد به ایجاد دردی بزرگ تر خواهد انجامید.

بلیک لایولی

بلیک لایولی در مصاحبه ای گفت که توانسته کاری کند شکست های عشقی اش خیلی دردآور نباشند. راز او این است که به روابط عاشقانه ی شکست خورده ی خود به چشم یک تجربه ی مثبت و سازنده نگاه کرده بود.

به گفته ی لایولی، هر رابطه عاشقانه ای چیزی برای درس گرفتن دارد و فرصت هایی برای رشد فردی فراهم می کند. او در اینباره گفته: «برای من تمام شدن رابطه عاشقانه هیچ وقت خیلی دراماتیک نبوده.»

ریانا

وقتی یکی از طرفداران ریانا از او خواست درباره ی پشت سر گذاشتن شکست عاشقانه اش به او توصیه ای کند، گفت که به دلشکستگی می شود به چشم یک موهبت نگاه کرد و غصه خوردن و گریه کردن برای آن هیچ ایرادی ندارد.

با این حال، او به طرفدار خود این اطمینان را هم داد که این درد تا ابد ادامه نخواهد یافت و سرانجام بار دیگر عشق را به شکلی به مراتب زیباتر خواهد یافت. ریانا در عین حال، او را تشویق کرد به خاطر آنچه که هست خودش را دوست داشته باشد و قدر خودش را باشد.

کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان یک بار از شیوه ی خود برای شروع دوباره بعد از شکست های عشقی گفته است. به گفته ی او، سرگرم کردن خود با فعالیت های سازنده می تواند کمک کند فکرتان را از موضوع شکست عشقی دور کند. به عقیده ی او، پیدا کردن یک سرگرمی یا وقت گذرانی با عزیزان خود می تواند کمک کند ذهن خود را به شکلی مثبت مشغول کنید.

با این حال، او تأکید کرد فرآیند مشخصی برای التیام یافتن یا پشت سر گذاشتن شکست عشقی وجود ندارد و این فرآیند امری شخصی و منحصر به هر فردی است. به گفته ی او، هر کسی با سرعت خودش التیام می یابد و پشت سر گذاشتن این غم ممکن است برای برخی بیشتر به طول انجامد.

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو که طلافش از کریس مارتین را با عبارت «قطع پیوند آگاهانه» توصیف کرده بود، از قرار معلوم رویکرد عاقلانه ای هم به موضوع شکست عشقی دارد. او در حقیقت عناصر کلیدی جدایی دوستانه اش از مارتین را تشریح کرده است.

پالترو بر اهمیت بخشش، داشتن همدلی و مسئولیت پذیر بودن در قبال نقش خود در رابطه تأکید داشت. او همچنین توصیه کرد کینه ای به دل نگیرید، چرا که این کار می تواند جلوی رشد شخصی تان را بگیرد و مانع التیام یافتن تان شود. به گفته ی او، به جای این کار باید بر جنبه های مثبت شریک عاطفی سابق خود تمرکز و در آن احساسات جستجو کنید. به عقیده ی او، با این کار می توانید احساسات خوبی در خود ایجاد کنید و به شکلی مثبت زندگی را ادامه دهید.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود