۱۲ چهره مشهور که عشق خود به فرزندان شان را با یک خالکوبی نشان دادند

۱۲ چهره مشهور که عشق خود به فرزندان شان را با یک خالکوبی نشان دادند

گاهی خالکوبی برای افراد راهی می شود تا عشق خود به عزیزان شان و جایگاه ویژه ای که آن ها در زندگی شان دارند را نشان دهند. سلبریتی های زیادی هم تصمیم گرفتند یک خالکوبی اختصاصی برای فرزندان شان داشته باشند.

ادل

ادل نه یکی بلکه دو خالکوبی برای پسرش آنجلو که تنها فرزند او است، دارد. یکی از آن ها نام آنجلو است که ادل آن را در قسمت بیرونی دستتش خالکوبی کرده است. خالکوبی دوم یک حرف A است که در پشت گوش ادل قرار دارد.

جیجی حدید

جیجی حدید یک بار از اینکه توانسته در ۲۵ سالگی مادر دخترش از شریک زندگی سابق خود، زین ملک شود ابراز خوشحالی کرده بود. او برای نشان دادن عشقش به دختر خود نام او که خای است را با رنگ قرمز و به حروف عربی در قسمت داخلی آرنج خود خالکوبی کرده است.

کایلی جنر

کایلی جنر ستاره تلویزیونی و تاجر جوان دو خالکوبی کوچک به دخترش استورمی اختصاص داده است؛ یکی ۴:۴۳ که زمان تولد استورمی است و روی ساعد جنر خالکوبی شده و دیگری نام دخترش که آن را در بالای قسمت بیرونی آرنج خود خالکوبی کرده است.

کریسی تیگن

کریسی تیگن و همسرش جان لجند پسر در راه خود، جک را در هفته ی بیستم بارداری بر اثر سقط ناخواسته از دست دادند. تیگن به یاد فرزند از دست رفته شان نام او را بر مچ دست خود خالکوبی کرد.

دیوید بکهام

دیوید بکهام خالکوبی های زیادی دارد. اما یکی از آن ها بسیار ویژه است چرا که توسط دخترش هارپر کشیده شده است. هارپر بر روی کف دست بکهام یک قلب و یک دختر خندان با پیراهن و کفش های پاشنه بلند کشید که انگار می خواهد پدرش را در آغوش بکشد.

بیانسه

بیانسه درست بعد از به دنیا آمدن دوقلوهایش، سِر و رومی از خالکوبی جدید خود که بر روی انگشت حلقه اش قرار داشت، رونمایی کرد. از آنجایی که این خالکوبی به شکل ۳ نقطه بود طرفداران بیانسه مطمئن بودند درواقع اشاره ای به فرزندان بیانسه، بلو آیوی و دوقلوهای او است. بیانسه البته توضیحی درباره ی این خالکوبی نداده و به همین دلیل نمی توان با اطمینان درباره ی آن اظهارنظر کرد اما حدس طرفدارانش منطقی به نظر می رسد.

کاردی بی

کاردی بی نام پسرش ویو را با رنگ قرمز بر روی صورت خود خالکوبی کرده است. او گفته از این کار پشیمان نیست و خالکوبی صورت خود را بسیار دوست دارد.

درو بریمور

درو بریمور، لحظه ای از یاد دخترانش، اولایو و فرانکی غافل نمی شود. او در سال ۲۰۱۶ نام آن ها را بر روی مچ دست خود خالکوبی کرد.

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا که ۳ فرزند دارد، صورت فلکی ماه های تولد آن ها را روی ساعد خود خالکوبی کرده است. این خالکوبی ها بسیار ظریف اند و حتی زمانی هم که دست او پوشیده نیست، به سختی قابل تشخیص اند.

لنی کراویتز

اغلب پدر و مادرهای مشهور بعد از به دنیا آمدن فرزندشان یا زمانی که آن ها هنوز کودک هستند، خالکوبی ای برای آن ها انجام می دهند. لنی کراویتز اما در سال ۲۰۱۵ زمانی که دختر مشهورش زویی کراویتز ۲۷ سال داشت حرف اول نام او Z را روی یکی از انگشتان دست خود خالکوبی کرد.

اولیویا وایلد

اولیویا وایلد نام فرزندانش، دیزی و اوتیس را بر روی مچ دستان خود خالکوبی کرده است.

سوزان ساراندون

سوزان ساراندون معتقد است خالکوبی سن و سال نمی شناسد. او در سال ۲۰۰۸ زمانی که ۶۲ سال داشت حرف اول نام ۳ فرزندش، مایلز، ایوا و جک را به شکل MEJ بر روی پشت خود خالکوبی کرد.

منبع: brightside
۵ نظر

ورود

 • Arman فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

  فقط ادل قبل و بعد لاغری!!

 • یاس فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

  پس جانی دپ چی اونو نذاشتید

 • ندا فروردین ۲۰, ۱۴۰۲

  شادمهرم اسم دخترشو تتو کرده

 • Sida فروردین ۲۰, ۱۴۰۲

  مسی هم هست

 • Atena فروردین ۲۹, ۱۴۰۲

  زین هم هستا