نامزد فوتبالیست ارلینگ هالند ستاره تیم منچستر سیتی کیست؟

نامزد فوتبالیست ارلینگ هالند ستاره تیم منچستر سیتی کیست؟

ارلینگ هالند ستاره جدید تیم منچستر سیتی، اولین فصل خود در لیگ برتر انگلستان را تجربه می کند و در مسیر شکستن رکورد بیشترین گل در یک فصل است. اما این ستاره ۲۲ ساله منچسترسیتی، در روابط عاشقانه خارج از مستطیل سبز هم موفق بوده است.

نامزد ارلینگ هالند کیست؟

ارلینگ هالند اوایل این هفته در وست‌اند لندن با ایزابل هاگسنگ یوهانسن ۱۹ ساله دیده شد. این زوج به ندرت با هم دیده می‌شوند. ایزابل خودش هم فوتبالیست است و درواقع این زوج از طریق فوتبال با هم آشنا شدند.

نامزد ارلینگ هالند کیست؟

هالند ۵ سالگی به تیم محلی براین پیوست. او یک دهه را در این تیم سپری کرد و بعد وارد تیم مولده شد. هالند پس از شروع موفقیت آمیزش در تیم بزرگسالان، به آر بی سالزبورگ، بوروسیا دورتموند و منچسترسیتی پیوست. اما در براین بود که هالند با ایزابل آشنا شد. این زوج با هم در آکادمی باشگاه بزرگ شدند و گمان نی رود که آنها در دوران حضور هالند در دورتموند رابطه عاشقانه خود را شروع کرده اند.

نامزد ارلینگ هالند کیست؟

یکی از نزدیکان آنها گفته است: «رابطه آنها جدی به نظر می‌رسد و ایزابل بارها به آلمان و انگلیس سفر کرده تا ارلینگ را ببیند و آنها تعطیلات را با هم می‌گذرانند.» منبع دیگری گفت: «همه‌ی درها به روی هالند باز است و دختران بسیاری علاقه دارند که با او رابطه داشته باشند. اما او پسر عاقلی است و به همین دلیل رابطه اش را با دختری از شهر خود حفظ کرده است. او باید با افراد قابل اعتمادی باشد تا بتواند فقط روی فوتبال تمرکز کند.»

نامزد ارلینگ هالند کیست؟

این زوج در طول تعطیلات جام جهانی به سمت ویلای هالند در ماربلا آفتابی رفتند و در رستوران شیک منچستر The Ivy در شب سال نو دیده شدند.

اخیراً، ارلینگ و ایزابل در حال جشن گرفتن قرارداد جدید ۲۰ میلیون پوندی ستاره من سیتی با نایکی در خیابان آکسفورد در حال خرید دیده شده اند.

نامزد ارلینگ هالند کیست؟

ارلینگ هالند از زمانی که قرارداد قدیمی او در ژانویه به پایان رسید، با برند کفش ورزشی خاصی قرارداد نداشت. پوما و آدیداس مشتاق بودند تا این ستاره نروژی و هدف بلندمدت رئال مادرید را به دست آورند. اما هالند قرارداد با نایکی آمریکایی را انتخاب کرد و به کوین دی بروینه و فیل فودن، هم تیمی های خود و همچنین کریستیانو رونالدو، رابرت لواندوفسکی و هری کین پیوست.

منبع: the sun
دیجیاتو
بدون نظر

ورود