لحظه پر احساس دیدار دوباره مردی با سگش پس از ۱۰ سال جدایی + ویدیو

لحظه پر احساس دیدار دوباره مردی با سگش پس از ۱۰ سال جدایی + ویدیو

ارتباط بین انسان ها و سگ هایی که به عنوان حیوان خانگی در کنار آنها بزرگ می شوند بسیار عمیق است. این حیوانات به عضوی از خانواده تبدیل می شوند که در بسیاری موارد به افراد برای تحمل سختی ها و پشت سر گذاشتن بحران ها نیز کمک می کنند. فیلمی که در ۱۲ مارس منتشر شده است نشان می دهد مردی در فلوریدا پس از دیدار دوباره با سگی که ۱۰ سال پیش مجبور به ترک آن شده بود به گریه افتاد.

این ویدیو توسط سوزانا گرین سایر در تیک تاک منتشر شد و به سرعت مورد توجه کاربران این برنامه قرار گرفت و بیش از ۸۰۰,۰۰۰ بازدید جمع آوری کرد. این ویدیو شوهر سوزانا، مایکل سایر را نشان می دهد که پس از ۱۰ سال جدایی با پیتبول ریزر خود به نام اسموکی ملاقات می کند.

مایکل به محض دیدن اسموکی می گوید: «دلم برات تنگ شده بود رفیق. من واقعاً دلم برایت تنگ شده بود».

دیدار دوباره مردی با سگش پس از 10 سال

سوزانا گفت که شوهرش اسموکی را در سال ۲۰۰۶ خرید و آنها مدتی با هم زندگی کردند تا مشکلات مالی پیش آمد و به دلیل نژاد این سگ، آنها باید در مناطق جغرافیایی خاصی زندگی می کردند، که به خاطر مشکلات مالی امکان پذیر نبود.»

دیدار دوباره مردی با سگش پس از 10 سال

پس از نقل مکان به یک خانه جدید در پالم هاربر، مایکل مجبور شد از سگ محبوبش دست بکشد. سوزانا گفت: «او آگهی داد تا اسموکی محبوبش را به خانه بازگرداند، حداقل به شش خانه مختلف رفت تا ببیند اسموکی کجا زندگی می‌کند.»

دیدار دوباره مردی با سگش پس از 10 سال

مالک جدید اسموکی، دیو، سال هاست که حال و اوضاع اسموکی را به اطلاع مایکل می رساند. اما شوهرش و سگ پیرش اوایل این ماه دوباره یکدیگر را ملاقات کردند. مایکل توانست جفت و بچه های اسموکی را نیز ببیند.

دیدار دوباره مردی با سگش پس از 10 سال

مایکل در ویدیو دیدار دوباره با سگش در حالی که اسموکی را نوازش می کند می گوید: «من نمی توانم کاری را که دیو برای تو انجام می دهد را انجام دهم. «دیو، من از شما بسیار سپاسگزارم، مرد. من خیلی خوشحالم که او اکنون پسر شماست.» 

منبع: usatoday
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سگ دوست فروردین ۲۵, ۱۴۰۲

    خودم سگ دوست دارم اما متاسفانه تو مملکت ما قانونش نیست.
    دوستم تو اروپا سگ داره میگه تو اروپا سگ داشتن اونقدر قانون داره که حتی یکیش رو زیر پا بزاری سگ رو میگیرن و بیهوش میکنن و تو بیهوش سگ فوت میکنه. یه امپول میزن در واقع. بهش میگن کشتن انسانی.
    بعدم کل هزینه ها و یه جریمه رو از صاحاب سگ میگیرن. حدود ۵ هزار یورو هزینه ی جریمه هاست