۱۱ پاسخ دندان شکن از سلبریتی های هالیوودی به گستاخی خبرنگاران

۱۱ پاسخ دندان شکن از سلبریتی های هالیوودی به گستاخی خبرنگاران

خبرنگاران و مجریان تلویزیونی در تلاشی برای ایجاد جنجال های خبری، بسیاری از اوقات سؤالات نامناسبی از سلبریتی ها می پرسند و آن ها را گیج یا خجالت زده می کنند. با این حال، چهره های مشهوری که می خواهیم از آن ها صحبت کنیم خوب می دانند چطور از پس چنین موقعیت هایی بربیایند و به سؤالات گستاخانه با ذکاوتی تمام عیار پاسخ دهند.

اسکارلت جوهانسون

در مصاحبه ای به مناسبت اکران فیلم «انتقام جویان» (The Avengers) از اسکارلت جوهانسون سؤال شد که آیا هنگام بازی در این فیلم در زیر لباس لاتکس نقش خود لباس زیر به تن می کرد. جوهانسون اما فوراً با این جمله مصاحبه کننده را سنگ روی یخ کرد: «پنجمین نفری هستید که این سؤال را از من می پرسد.»

مصاحبه کننده که از پاسخ جوهانسون جا خورده بود، تلاش کرد منظور خود را توضیح دهد اما جوهانسون به او گفت: «چه خبر شده؟ از کی تا حالا مردم از همدیگر درباره ی لباس زیر سؤال می کنند؟»

جونا هیل

در جریان یک نشست خبری  خبرنگاری از جونا هیل درباره ی کاهش وزنش سؤال پرسید. هیل در پاسخ گفت که صرفاً تصمیم گرفت سبک زندگی سالمی در پیش بگیرد. اما خبرنگار از او پرسید: «آیا هنوز هم به مهمانی یا هر جایی که می روید به چشم یک آدم چاق به شما نگاه می کنند؟» هیل که به وضوح از این سؤال حیرت زده شده بود، لبخندی زد و گفت: «سؤال هوشمندانه تری برای پرسیدن ندارید؟»

آن هاتاوی

آن هاتاوی در مصاحبه ای درباره ی فیلم «شوالیه تاریکی برمی خیزد» (The Dark Knight Rises) شرکت کرده بود، اما بنا به دلایلی مصاحبه کننده علاقه ی زیادی به لباس شخصیت زن گربه ای داشت، به همین دلیل از هاتاوی پرسید: «لباس جذب زن گربه ای به اندامی بی عیب و نقص نیاز دارد. چه برنامه ای برای تناسب اندام داشتید، مثلاً رژیم غذایی، ورزش و این دست چیزها؟» هاتاوی در ابتدا سعی کرد به طور غیر مستقیم به مصاحبه کننده بفهماند که علاقه ای به صحبت درباره ی این موضوع ندارد. او به شوخی گفت که لباس بتمن بسیار اذیت کننده تر از لباس زن گربه ای بود چون گوش های بازیگر را هم می پوشاند.

اما مصاحبه کننده مدام این موضوع را پیش می کشید. در نهایت هاتاوی که به وضوح از این سؤالات خسته شده بود، در پاسخ گفت: «قصد لاغر کردن دارید؟ جریان چیست؟ شما که خیلی خوبید!» و وقتی که مصاحبه کننده تلاش کرد او را راضی به پاسخ کند، هاتاوی گفت: «می خواهید لباس زن گربه ای را بپوشید؟ ۱۰ ماه وقت می برد.»

پاریس هیلتون

پاریس هیلتون در مصاحبه ای با یک خبرنگار درباره ی پیامدهای ناخوشایند شهرت از جمله تعقیب شدن توسط غریبه ها صحبت کرد. او همچنین از تصمیم خود برای فاصله گرفتن از آن تصویر بلوند احمق با صدایی بچگانه گفت که از او شکل گرفته بود.

یکباره اما مصاحبه کننده شروع به پرسیدن سؤالاتی از هیلتون درباره ی کیم کارداشیان و اینکه آیا به او حسادت می کند، کرد. و وقتی با جواب منفی هیلتون مواجه شد، باز هم راضی نشد و این بار پرسید: «تا به حال پیش آمده نگران شوید که دوران موفقیت تان گذشته باشد؟» هیلتون در پاسخ گفت که این گفتگو ارزش ادامه ندارد، به همین دلیل، از جای خود بلند شد و آنجا را ترک کرد.

سلین دیون

در حین گفتگویی با سلین دیون، یک مجری تلویزیونی مجله ای را برداشت و در آن عکس خانوادگی سلین دیون را نشان داد که پسر کوچکش نیز در آن حضور داشت و گفت: «او را ببینید، خیلی زیبا است. ولی موهایش را ببینید. کِی می خواهید موهایش را کوتاه کنید؟»

دیون اما به سرعت در پاسخ به او گفت: «می دانید آدم ها همیشه چیزی برای ناراضی بودن پیدا می کنند. اگر موهایش را کوتاه کنم، همه می پرسند: “چرا انقدر کوتاه کرده ای؟”» مجری موضوع بحث را به سرعت به موسیقی تغییر داد.

جیسون موموآ

حتی ستاره های ورزشکاری همچون جیسون موموآ هم از انتقادات ظاهری در امان نیستند. بعد از آنکه کاربران شبکه های اجتماعی از موموآ به خاطر بالا رفتن وزنش و «پدرانه» شدن اندامش انتقاد کردند، خبرنگارها او را فوراً از این موضوع باخبر کردند.

اما پیدا کردن یک پاسخ هوشمندانه وقت چندانی از موموآ نگرفت. او گفت: «اگر صبور باشید، اندام پدرانه ام را با افتخار، بیشتر نشان خواهم داد.»

اِما استون

بعد از آنکه اِما استون اسکار بهترین بازیگر زن را برای فیلم «لالا لند» (La La Land) دریافت کرد، از او سؤال شد: «آیا احساس می کنید یک نوشیدنی یا شام به اِما واتسون برای رد کردن پیشنهاد بازی در این فیلم مدیون هستید؟» بر اساس شایعات، واتسون انتخاب اول برای این نقش بود و آن خبرنگار تصمیم گرفته بود به شکلی غیرمؤدبانه در اینباره صحبت کند.

استون با آنکه به وضوح از این سؤال شوکه شده بود، با متانت کنترل موقعیت را در دست گرفت و در پاسخ گفت: «خدای من، می دانید چیست؟ کار اِما واتسون عالی است. او باحالترین است. او نقش بِل را بازی کرده (شخصیت اصلی لایواکشن “دیو و دلبر” که واتسون نقش آن را ایفا کرد). درست می گویم؟ منظورم این است که همه ی این ها خیلی خوب است. فکر می کنم که او فوق العاده است.» بر اساس همان شایعات، واتسون پیشنهاد بازی در فیلم «لالا لند» را برای بازی در فیلم «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) رد کرده بود.

امیلی بلانت

بعد از اکران فیلم «لبه فردا» (Edge of Tomorrow) که در آن بلانت نقش مقابل تام کروز را برعهده داشت، یک خبرنگار تصمیم گرفت یکی از مصاحبه ی قدیمی بلانت را به او یادآوری کند. در سال ۲۰۰۵ بلانت در مصاحبه ای گفته بود: «ترجیح می دهم تا آخر عمرم در نمایش هایی که دستمزد خیلی پایینی دارند بازی کنم تا اینکه در یکی از فیلم های تام کروز سیاهی لشکر باشم.»

و وقتی آن خبرنگار در گفتگوی جدید بلانت این مصاحبه را به او یادآوری کرد، بلانت لبخندی زد و گفت: «این خیلی خنده دار است. خب دست کم من نقش سیاهی لشکر نداشتم.» بعد از آن او بازیگری تام کروز را تحسین کرد و به طور ضمنی گفت که نظر آدم ها می تواند با گذشت زمان تغییر کند.

ماریا کری

در یک مراسم فرش قرمز یک خبرنگار به سراغ ماریا کری رفت تا تعریف نسبتاً عجیبی از او کند. او گفت: «همه می گویند وزن تان بالا رفته. ولی اینطور نیست. خیلی عالی به نظر می رسید!»

کری اما بدون آنکه بهم بریزد، در پاسخ گفت: «کی این را می گوید؟ شما؟ اگر شما این را می گویید که حتماً درست است.»

ساندرا بولاک

ساندرا بولاک در گفتگویی تلویزیونی درباره ی جدیدترین فیلم آن زمان خود «خواستگاری» (The Proposal) شرکت کرده بود که مجری برنامه یکباره به او گفت: «مهم ترین تغییر از آخرین باری که اینجا بودید این است که حالا شما را در حالت برهنه دیده ام (اشاره به یکی از سکانس های فیلم).»

بولاک در پاسخ گفت: «از این بابت متأسفم. بعدش خواب تان برد؟» و سعی کرد بحث را عوض کند، اما مجری برنامه مدام آن را پیش می کشید و در انتهای مصاحبه گفت: «اشاره کردم که یک صحنه ی برهنه در این فیلم داشتید؟» بعد از آن بولاک خندید و گفت که دیگر هرگز پایش را در این برنامه نخواهد گذاشت.

داکوتا جانسون

در برنامه ی تاکشوی جیمی فالون، مجری از داکوتا جانسون سؤال نسبتاً غیرمؤدبانه ای پرسید: «مردم می خواهند بدانند که چرا دیگر بین دندان هایتان فاصله نیست.»

جانسون خندید و گفت: «حقیقت این است که اینکه این اتفاق قابل توجهی در دنیای حالا باشد برای من خیلی عجیب است.» فالون اما اصرار به پاسخ داشت، به همین دلیل جانسون توضیح داد که از ۱۳ سالگی از یک ریتینر دائمی (نگهدارنده ی ارتودنسی) استفاده می کرد که او را دچار گردن درد کرده بود، به همین دلیل تصمیم به برداشتن آن گرفت که این امر باعث شد فاصله ی بین دندان هایش به طور خودکار بسته شود. جانسون بعد از آن گفت: «من هم برای فاصله ی بین دندان هایم که از بین رفتند ناراحتم. برای همین حالا به حریم شخصی نیاز دارم.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود