۵ کار جالبی که می توانید با ChatGPT انجام دهید

۵ کار جالبی که می توانید با ChatGPT انجام دهید

سازندگان ChatGPT، اخیرا آخرین نسخه از این مدل را با نام GPT-4 منتشر کرده اند که خلاق تر و دقیق تر از نسخه های قبلی است. اگرچه فقط برای کاربران ChatGPT Plus در دسترس است، کاربران عادی همچنان می توانند به GPT-3.5 دسترسی داشته باشند. ChatGPT به عنوان یک ابزار پردازش زبان توانا شناخته شده است که می تواند کارهای زیادی را انجام دهد. افراد از ChatGPT برای نوشتن و اشکال‌زدایی کد، تولید الگوهای ایمیل و ویرایش تکالیف دانشگاهی استفاده می‌کنند.

با این حال، این ابزار چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. به عنوان مثال، می تواند شعرهایی بنویسد که با قافیه و معنادار باشند. ChatGPT می‌تواند یک جشن تولد کامل را برنامه‌ریزی کند و به کاربران بگوید دقیقاً چه کاری باید انجام دهند، از جمله چگونه تزئین کنند، برای چه چیزی خرید کنند و کدام فعالیت‌ها را انجام دهند. ChatGPT حتی می تواند یک سخنرانی برای فارغ التحصیلی یا عروسی بنویسد. در اینجا لیستی از ۵ کار جالبی که می توانید با استفاده از ChatGPT انجام دهید را مرور می کنیم.

۵. از ChatGPT بخواهید برایتان برنامه ریزی سفری را انجام دهد

چه کارهایی را می توان با استفاده از ChatGPT انجام داد؟

برای کسانی که قبلاً این کار را امتحان نکرده اند، ChatGPT به عنوان یک برنامه ریز تعطیلات عالی عمل می کند. هنگامی که از این چت بات خواسته می شود به عنوان یک مشاور سفر عمل کند، از کاربران چند سوال کلیدی می پرسد تا بهترین گزینه ها را پیشنهاد دهد. این ابزار یک برنامه سفر سفارشی به ازای ورودی های کاربر در عرض چند ثانیه ایجاد می کند. حتی گزینه های اقامتی اضافی را نیز فراهم می کند. با این حال، کاربران باید پیشنهادات را بررسی کنند تا از صحت جزئیات مطمئن شوند.

۴. از ChatGPT بخواهید مفاهیم پیچیده را ساده کند

چه کارهایی را می توان با استفاده از ChatGPT انجام داد؟

کاربران می توانند از چت بات بخواهند مفاهیم پیچیده ای مانند نظریه نسبیت انیشتین، یک مدل ارتباطی پنج مرحله ای، یا نحوه عملکرد بلاک چین را توضیح دهد. اگرچه ممکن است در اولین تلاش از اصطلاحات عمومی مرتبط با مفهوم مورد نظر استفاده کند، اما درخواست مجدد از این ابزار برای ساده کردن توضیحات به شما کمک می کند.

۳. از ChatGPT بخواهید که برای یک مهمانی برنامه ریزی کند

چه کارهایی را می توان با استفاده از ChatGPT انجام داد؟

ChatGPT می تواند تولد، سالگرد یا هر جشن دیگری را برنامه ریزی کند. از این بخواهید تا در برنامه ریزی یک مهمانی کمک کند و آن مانند یک برنامه ریز مهمانی عمل می کند و جزئیات مختلفی مانند نوع مهمانی، تعداد افراد شرکت کننده، محل برگزاری، بودجه و غیره را می پرسد. این چت هوش مصنوعی جزئیات زیادی را می‌پرسد، اما از ارائه پیشنهادات بیشتر ابایی ندارد.

۲. از ChatGPT بخواهید شعر یا سخنرانی بنویسد

چه کارهایی را می توان با استفاده از ChatGPT انجام داد؟

این ابزار پردازش زبان هوش مصنوعی می تواند شعر و آهنگ بنویسد. اگرچه برخی از نتایج ممکن است به خوبی هم نباشند، خلق یک شعر عالی مممکن است به چند بار تلاش نیاز داشته باشد.

۱. از ChatGPT بخواهید کار برنامه کاری شما را تنظیم کند

چه کارهایی را می توان با استفاده از ChatGPT انجام داد؟

سعی کنید از چت بپرسید: «کار زیادی دارم، اما نمی‌توانم تصمیم بگیرم از کجا شروع کنم» و آن فهرستی از دستورالعمل‌ها برای کمک به اولویت‌بندی کار ایجاد می‌کند که با درخواست از کاربران برای ایجاد لیستی از تمام کارهایی که باید انجام شوند و تعیین ضرب الاجل برای هر کار شروع می شود. سپس توجه به اهمیت همه کارها، ترتیب آنها و تکمیل آنها را پیشنهاد می کند.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود