پیروزی دردناک؛ مشت سنگین کشتی گیر بازنده به صورت حریفش + ویدیو

پیروزی دردناک؛ مشت سنگین کشتی گیر بازنده به صورت حریفش + ویدیو

هر مسابقه‌ی ورزشی برنده و بازنده دارد و اغلب در انتهای بازی حریفان به نشانه‌ی صلح با یکدیگر دست می دهند. این کار در مسابقات کشتی هم متداول است. اما در ویدیویی که به تازگی منتشر شده است یک نوجوان کشتی گیر پس از شکست از حریفش، زمانی که باید دستش را به نشانه دوستی به سمت کشتی گیر برنده دراز می کرد، با مشتی محکم به صورت او کوبید تا خشم خود را از شکست نشان دهد و کشتی گیر پیروز بی خبر از همه جا، نقش بر زمین شد. 

مشت کشتی گیر بازنده به صورت حریفش

این حادثه در اوک پارک، ایلینوی در ایالات متحده، در جریان مسابقات کشتی یک آکادمی ورزشی برای مقام سوم یکی از اوزان سبک وزن رخ داد. دو کشتی گیر نوجوان روی تشک رفتند و در نهایت، کوپر کوردر (Cooper Corder)، با دوبنده‌ی قرمز، در برابر حفید آلیسیا (Hafid Alicea) با دوبنده‌ی آبی، پیروز شد. در حالی که قرار بود با آلیسیا دست بدهد، حریفش او را با مشت محکمی نقش زمین کرد.

آلیسیا بلافاصله توسط ناظران از روی تشک خارج شد و سایر بچه ها و والدین آنها از اتفاقی که رخ داده بود شوکه شده بودند. به نظر می رسد برخلاف آنچه در ویدیو دیده می شود، کوردر از این حادثه صدمه‌ی جدی ندیده است و فقط از ناحیه‌ی بینی آسیب دیده است. به هر حال او باید در مسابقات بعدی خود ماسک محافظ بزند.

مشت کشتی گیر بازنده به صورت حریفش

جاستین پیرچ، بنیانگذار آکادمی ای که این مسابقات را برگزار می کرد، گفت: «کوپر کوردر در وضعیت خوبی است و در حال حاضر به تمرینات بازگشته است. همانطور که می دانید، مسابقات کشتی ممکن است از کنترل خارج شوند، اما هیچ چیزی توجیه کننده رفتار خشونت آمیز آلیسیا نیست. این رفتار در ورزش ما قابل تحمل نیست.»

مشت کشتی گیر بازنده به صورت حریفش

گزارش ها حاکی از آن است که اداره پلیس اوک پارک اکنون درگیر این حادثه است و در حال بررسی آن است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود