واکنش تند شهاب حسینی به شایعات در مورد بازی در نقش صدام حسین

واکنش تند شهاب حسینی به شایعات در مورد بازی در نقش صدام حسین

شهاب حسینی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون با انتشار متنی به شایعه بازی در نقش صدام حسین واکنش نشان داد. شهاب حسینی در مورد این شایعه که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود نوشته است که به هیچ وجه در نقش صدام بازی نخواهد کرد.

واکنش شهاب حسینی به بازی در نقش صدام حسین

وی در این باره نوشته است:

پیرو دفاع از خود در برابر این موج تازه حمله سایبری به این بنده کوچک، باید عرض کنم که اینجانب کوچکترین اطلاعی از فیلم مذکور نداشته و این شایعه را قویا تکذیب میکنم. چرا که مطابق مرامنامه ای که در حرفه و زندگی خود به آن پایبندم، حتی در برابر کوهی از طلا هم حاضر به ایفای نقش شخصیت های منفور تاریخ، به خصوص شخص منفوری چون صدام که نامش با ریختن خون جوانان غیور و برومند این سرزمین عجین است، نخواهم شد.

غرض ورزان بیماری که مدام در پی ایجاد شبهه و حمله به شخصیت اجتماعی اینجانب با روشهای جدید و عجیب در تلاشند، از شناخت کافی از محتوای فکری و جهان بینی بنده دور و عاجزند که همواره تیرشان به سنگ نشسته و در نهایت رو سیاهی نصیب آنها بوده.

توصیه این بنده کوچک به آنان اینست که اگر آن توان و انرژی که صرف تخریب دیگران میکنید و درد بی درمان خود را به واسطه آن موقتا تسکین میبخشید، صرف امور کار و زندگی خود میکردید، شاید امروز شما نیز از نعمت رضایتمندی در زندگی خود بهره ای داشتید که دیگر شفای خود را در زهرآب کین و بخل و حسد جستجو نمیکردید.

حال آنکه بر عکس شما حس بنده کوچک برای شما ترحم است و برایتان به جهت شفای عاجل و کامل به درگاه خدا دعا میکنم . بلکه از آتش درون خویش رهایی یابید. انشالله.

با احترام، سید شهاب الدین حسینی

واکنش شهاب حسینی به بازی در نقش صدام حسین

در روزهای اخیر برخی خبرگزاری ها و کاربران در شبکه های اجتماعی گفته بودند که شهاب حسینی در حال آماده شدن برای بازی در نقش صدام حسین است و تصاویری که با ریش بلند از او در تمرینات تیم فوتبال پیکان تهران منتشر شد، مربوط به گریم جدید او برای این نقش است. در این شایعات ادعا شده بود که حامد بهداد نقش قصی صدام، کامران تفتی نقش عدی صدام و سعید راد نیز نقش عزت ابراهیم را در فیلمی به نام «عامل اعصاب» بازی خواهند کرد که اشاره ای به بمباران شیمیایی شهر کرد نشین حلبچه دارد.

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • لعنت بر صدام اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲

    لعنت به این صدام. یکی از دایی هام مفقود. یکی از عموهام شهید. یکی از دایی هام دوباره مجروح. ۲ تا پاشو از دست داده.
    یکی دیگه از دایی هام شهید.