۱۱ بازیگر مرد مشهور هالیوود که هیچ شباهتی به نقش معروف خود ندارند

۱۱ بازیگر مرد مشهور هالیوود که هیچ شباهتی به نقش معروف خود ندارند

سرسخت ترین مردان روی پرده ی سینما می توانند مهربان ترین قلب را داشته باشند. بازیگران این فهرست نقش هایی کاملاً متضاد با شخصیت واقعی خودشان را بازی کرده اند.

دنی ترخو

دنی ترخو با بازی در نقش شخصیت های شرور شناخته می شود. او گرچه در نقش های منفی بسیار باورپذیر است اما در زندگی واقعی هیچ شباهتی به آن ها ندارد. ترخو از شهرت خود برای ایجاد یک الگوی مثبت استفاده کرده است. او با خیریه ی مختلف همکاری می کند و کارهای خیری انجام می دهد که از او فردی بسیار خوش قلب در زندگی واقعی ساخته است.

دواین جانسون

در پشت ظاهر سرسخت دواین جانسون مردی مهربان و دوست داشتنی وجود دارد. محبوب ترین نقش برای او پدر بودن است و کاری نیست که این بازیگر فیلم های اکشن برای ۳ دخترش نکرده باشد، حتی خاله بازی با دختران کوچکش و عوض کردن پوشک آن ها. و تصاویر همه ی این ها را هم در صفحه ی مجازی خود منتشر کرده است. او ترسی از نشان دادن خود واقعی اش ندارد.

جیمی دورنان

جیمی دورنان را یکی از جذاب ترین مردان هالیوود می دانند. اما این مرد به ظاهر بااعتماد به نفس از قرار گرفتن در کانون توجه ترس دارد. او حتی اذعان کرده چیزهایی در مورد خودش هست که نسبت به آن ها اعتماد به نفس پایینی دارد، مثل نحوه ی راه رفتنش. موضوعی که به ما یادآوری می کند آن به ظاهر بااعتماد به نفس ترین بازیگران هم افرادی مثل ما هستند.

تام فلتون

تام فلتون با بازی در نقش ضد قهرمان دراکو مالفوی احساسات متناقضی در مخاطبان فیلم های «هری پاتر» ایجاد کرد. با این حال، او در زندگی واقعاً به کلی با این نقش متفاوت است و به طور قطع نمی تواند عضو گروه اسلیترین باشد. او ترجیح می دهد با حیوانات خانگی اش وقت بگذراند و ساز بزند تا اینکه پاترونوس بسازد.

برایان کرانستون

برایان کرانستون گرچه با نقش های منفی شناخته می شود اما خود مردی خونگرم و شوخ طبع توصیف شده که هرگز خود را گم نمی کند و فراموش نمی کند از کجا به جایگاه فعلی اش رسیده است.

کیانو ریوز

تنها وجه اشتراک کیانو ریوز و شخصیت جان ویک این است که هر دوی آن ها هر کاری برای سگ هایشان می کنند. این ستاره ی فیلم های اکشن در واقعیت بسیار متواضع است و به الگویی برای الهام بخشی برای دیگران بدل شده است.

جک گلیسون

جک گلیسون با بازی در نقش شاه جافری سادیستی و زودجوش در سریال «بازی تاج و تخت» به شهرت رسید. او اما در زندگی واقعی بسیار متفاوت است. گلیسون بسیار حیوان دوست است و حتی علاقه ای به شهرت و زرق و برق دنیای آن ندارد و زندگی ساده و عادی را ترجیح می دهد.

تام هیدلستون

تام هیدلستون در ابتدا برای بازی در نقش ثور تست بازیگری داده بود، اما در نهایت برای نقش لوکی انتخاب شد. او گرچه با نقش این ضد قهرمان شناخته می شود اما در دنیای واقعی او یکی از سفرای یونیسف است و با این سازمان همکاری دارد.

آلن ریکمن

شخصیت سوروس اسنیپ فیلم های «هری پاتر» هیچ شباهتی به بازیگر آن، آلن ریکمن ندارد. ریکمن مردی بسیار مهربان بود و با خیریه های زیادی همکاری داشت.

هنری کویل

ظاهر مردانه ی هنری کویل به او کمک کرده برای نقش شخصیت هایی قدرتمند انتخاب شود. او اما در واقعیت زندگی را جدی نمی گیرد و ترجیح می دهد با سگ هایش وقت بگذارند و با بازی های ویدئویی سرش را گرم کند.

آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز برای اجرای بی نقص و البته وحشت آفرینش در نقش هانیبال لکتر در فیلم «سکوت بره ها» برنده ی جایزه ی اسکار شد. با این حال، وقتی از او درباره ی اسکارش سؤال شد، گفت: «پس پرستارها و جراح ها و دکترهای بیمارستان چه؟ جایزه ی آن ها کجا است؟ آن ها جان آدم ها را نجات می دهند.»

بیشتر بخوانید:

۷ بازیگر هالیوود که شباهت زیادی به نقش معروف خود دارند

منبع: brightside ، brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود