کایلی جنر شایعات درباره انجام عمل های زیبایی متعدد را رد کرد!

کایلی جنر شایعات درباره انجام عمل های زیبایی متعدد را رد کرد!

کایلی جنر موفق شد با استفاده از ظاهر خود یک امپراتوری آرایشی بسازد. و ظاهر بی نقصش شاید گمانه زنی های زیادی درباره ی عمل های زیبایی او به وجود آورده باشد، اما جنر ۲۵ ساله در مصاحبه ی جدیدی به این شایعات پرداخته و ادعاهایی را در اینباره مطرح کرده است.

به ادعای جنر او آنقدرها که تصور می شود عمل زیبایی انجام نداده

کایلی جنر در مصاحبه ی جدید خود گفت: «فکر می کنم یک تصور اشتباه بزرگی که در مورد من وجود دارد این است که عمل های زیادی روی صورتم انجام داده ام و آدمی هستم که اعتماد به نفس پایینی دارد.»

جنر پیش تر نیز در مصاحبه ای دیگر درباره ی عمل های زیبایی اش صحبت کرده بود. او گفته بود: «مردم فکر می کنند من سر تا پایم عمل زیبایی است و صورتم را از نو ساخته ام. ولی اینطور نیست. من هیچوقت چنین کاری نکردم.»

جنر که مالک یک برند آرایشی چندین میلیون دلاری است، همچنین گفته بود که بدون رفتن زیر تیغ جراحی هم می توان به ظاهری مانند او دست یافت: «مردم تأثیر آرایش موها و چهره و بوتاکس را در نظر نمی گیرند.»

او در ادامه گفته بود: «آرایش به من حس قدرتمند بودن و احساس خوبی می دهد و فکر می کنم این چیز مثبتی باشد. تفریح کردن با آن و احساس خوب داشتن نسبت به خود هیچ ضرری ندارد.»

به استفاده از بوتاکس اذعان کرد

لب های قلوه ای مشهور کایلی جنر مادرزادی نیستند. به گقته ی جنر او در کودکی اعتماد به نفس بسیار بالایی داشت اما یک چیز بود که در مورد آن اعتماد به نفس پایینی داشت: لب هایش.

مدتی طول کشید تا او بتواند با صراحت درباره ی این موضوع صحبت کند، تا اینکه بالاخره در سال ۲۰۱۵ در یکی از قسمت های ریالیتی شوی خانوادگی شان «پا به پای کارداشیان ها» (Keeping Up With the Kardashians) به استفاده از فیلر لب موقت اذعان کرد: «بهترین کاری بود که تا به حال کرده ام. از آن پشیمان نیستم. ولی همیشه فکر می کردم دختر بامزه ای هستم.» با این حال، او در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه ای مدعی شد همه ی فیلرهای لبش را تخلیه کرده است.

مادر شدن باعث شد بیشتر احساس زیبایی کند

کایلی جنر یک دختر ۵ ساله به نام استورمی و یک پسر یک ساله به نام اِیر دارد. به گفته ی جنر، بچه دار شدن باعث شد حس تحسین تازه ای نسبت به ظاهرش پیدا کند: «مادر شدن باعث شد خودم را بیشتر دوست داشته باشم. حالا ویژگی های ظاهری خودم را در دختر و پسرم هم می بینم. دخترم شبیه من است. می توانم زیبایی خودم را در او ببینم. مفهوم زیبایی برای من دائماً در تغییر است.»

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود