حضور سرزده یک سوسک بر روی فرش قرمز مراسم مت گالا! + ویدئو

حضور سرزده یک سوسک بر روی فرش قرمز مراسم مت گالا! + ویدئو

مراسم مت گالای ۲۰۲۳ که شب گذشته با حضور جمع کثیری از ستارگان هالیوود در نیویورک برگزار شد، مهمانی ناخوانده داشت؛ یک سوسک که سر و کله ی آن یکباره بر روی فرش قرمز مراسم پیدا شد و گویی قصد پیوستن به سلبریتی های شرکت کننده در مت گالا را داشت.

در ویدئوی منتشر شده از این اتفاق، سوسک را می توان دید که در حالی که گویی قصد بالا رفتن از پله های منتهی به سالن اصلی مراسم را دارد، عرض فرش را به سرعت طی می کند. صدای جیغ شاهدان ماجرا که از ترس و هیجان مواجهه با این مهمان ناخوانده بلند شده نیز به گوش می رسد.

البته فرش قرمز مراسم مت گالای امسال به رنگ کرم بود که همین موضوع سبب شد حضور این حشره بیشتر به چشم آید. به همین دلیل توجه حاضرین از جمله عکاسان به سرعت به آن جلب شد و آن ها نیز با دوربین های خود این حشره را شکار کردند.

یکی از عکاسان که درست بر سر راه سوسک قرار گرفته بود بعد از گرفتن چند عکس از آن تظاهر به کوبیدن پای خود بر روی حشره کرد، اتفاقی که باعث خنده ی شاهدان ماجرا شد.

این ویدئو اما با واکنش طنزآمیز کاربران توییتر نیز مواجه شد، تا جایی که بعضی از آن ها می خواستند بدانند این سوسک با لباس های کدام برند در مراسم مت گالا حاضر شده بود.

بعضی از واکنش ها:

لحظه عجیب دویدن یک سوسک روی فرش قرمز مت گالا + ویدیو

– عکاس ها انقدر از انتظار برای رسیدن سلبریتی ها خسته شده بودن که شروع کردن به عکاسی از یک سوسک. هیچوقت انقدر به صنعت خبرنگاری افتخار نکرده بودم.

– استایلش رو دوست نداشتم. روی شاخک هاش بهتر می تونست کار کنه کنه و شاید رنگ های خنثی براش بهتر بود.

– لباس مرد حشره ای عالی بود.

– ای بابا فکر می کردم ایلان ماسک امسال تو مت گالا شرکت نمیکنه.

– حتی سوسک ها هم به مت گالا دعوت میشن.

– آقای سوسک خیلی شیک و جذاب بود. به تلاشهاش احترام بگذارید.

– یکی از سلبریتی ها تو خونه اش سوسک داره و این سوسک به لباسهاش چسبیده بوده.

– لباس هاش از کدوم برنده؟

بر اساس یک نظرسنجی، از هر ۶ نیویورکی یک نفر در خانه ی خود با سوسک مواجه شده است و بنابراین تعجبی ندارد که یکی از این سوسک ها توانسته باشد به مراسم پر زرق و برق مت گالا راه یابد.

۲ نظر

ورود