رییس گروه واگنر تهدید کرد که بزودی نیروهایش را از باخموت خارج می کند + ویدیو

رییس گروه واگنر تهدید کرد که بزودی نیروهایش را از باخموت خارج می کند + ویدیو

رییس گروه شبه نظامی واگنر از فرماندهان وزات دفاع روسیه با عنوان «فرومایه» یاد کرده و گفته است که این افراد در دفاتر خود فربه می شوند در حالی که نیروهای او بدون مهمات کشته می شوند. یووگنی پریگوژین در خطابه ای تند تهدید کرده که به زودی نیروهایش را از شهر باخموت خارج خواهد کرد. در یک خطابه ویدیویی تند که در کانال تلگرامی اش منتشر کرده، پریگوژین با یک مشعل، تصاویر سربازان کشته شده واگنر را نشان داده و می گوید: «گوش کنید حرامزاده ها! این ها پدر کسی هستند، پسر کسی هستند. این لعنتی هایی که به ما مهمات نمی دهند، در جهنم دل و روده شان را خواهند خورد».

خطابه تند رییس گروه واگنر از وزارت دفاع روسیه و خروج نیروهایش از باخموت

خطابه تند رییس گروه واگنر از وزارت دفاع روسیه و خروج نیروهایش از باخموت

او در حالی که در میان اجساد سربازان واگنر راه می رود، خطاب به سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه و ژنرال والری گراسیموف فرمانده ارتش این کشور، با خشم می گوید: «مهمات کجاست؟ این ها داوطلبانه به اینجا آمدند و برای شما مردند که خودتان را در دفاتر با میزهای ماهونی تان فربه کنید». در ویدیو دوم، پریگوژین ۶۱ ساله مستقیماً خطاب به ولادیمیر پوتین می گوید که نیروهایش بعد از رژه ۹ می برای یادبود روز پیروزی اتحاد جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم، از باخموت عقب نشینی خواهند کرد. وی در این ویدیو می گوید: «از سوی جنگجویان واگنر، از سوی فرماندهی واگنر اعلام می کنم که در روز ۱۰ می ۲۰۲۳، قصد داریم که موقعیت هایمان را در این منطقه از باخموت به واحدهای وزارت دفاع تحویل داده و باقیمانده نیروهای واگنر را به کمپ های لجستیکی برگردانیم که زخم هایمان را لیس بزنیم» که منظور او از این بخش پایانی از صحبت هایش ترمیم زخم های سربازانش است.

خطابه تند رییس گروه واگنر از وزارت دفاع روسیه و خروج نیروهایش از باخموت

وی در ادامه می گوید: «من واحدهای واگنر را از باخموت بیرون می کشم، به این دلیل که در نبود مهمات، آن ها به شکل غیرمنطقی محکوم به مردن هستند. ما ۷۰ درصد کمبود مهمات داریم. شویگو! گراسیموف! مهمات لعنتی کجاست؟ این ها رفقای واگنر هستند که امروز کشته شدند؟ خونشان هنوز تازه است. به آن ها نگاه کنید. شما حرام زاده ها! …در باشگاه های گرانقیمت نشسته اید… بچه هایتان ویدیوهای یوتیوبی می سازند… فکر می کنید این حق را دارید که حق زندگی را از آن ها بگیرید… آن ها به عنوان داوطلب به اینجا آمدند و کشته شدند تا شما خودتان را در دفترهایتان فربه کنید»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • . اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

  🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • به قول برعندازان گرامی ساندیس خور اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۲

   دوستان اگر اخبار رو دنبال کرده باشید ماجرا اصلا برای
   این موضوع نیست ماجرا اینه که واگنر میخواد مناطق
   فتح شده رو به نیروهای چچنی ارتش روسیه واگذار کنه
   ومن نمیدونم روزیاتو این ماجرا رو از سایت های اوکراینی
   در اورده یا مشکل ترجمه اشتباه بوده واقعا مساله عجیبِ
   این تلفات هم در جبهه سنگین باخموت احتمالا خیلی کم هست و این عالی هست تازه برای شبهه نظامی ها
   نه نظامی های ارتش روسیه این فرمانده واگنر معمولا حرف عجیب زیاد میزنه احتمالا میخواد ارتش بیشتر هواشون رو داشته باشه یکی از ادعا های عجیبش اینه که وزیر دفاع روسیه خائن هست! به نظرم حقوقشون گاهی عقب میفته حرف الکی میزنن تا پولشون رو بدن این ها بخش خصوصی هستن ارتشی نیستن که عاشق روسیه باشن اینا مثل بلک واتر یک شرکت خصوسی هستن