۱۰ زوج سلبریتی که اختلاف سنی زیاد آن ها بحث برانگیز شد

۱۰ زوج سلبریتی که اختلاف سنی زیاد آن ها بحث برانگیز شد

نظرها درباره ی اختلاف سنی زیاد میان زوجین متفاوت است. برخی ناموفق بودن چنین رابطه ای را حتمی می دانند و برخی هم معتقدند سن چیزی جز یک عدد نیست و نباید عامل تعیین کننده ای در روابط عاطفی تلقی شود. به همین دلیل این موضوع همواره مورد بحث بوده و زوج های سلبریتی ای هم که اختلاف سنی زیادی دارند از این قاعده مستثنی نبوده اند.

آرون و سم تیلور جانسون: ۲۳ سال

سم و آرون تیلور جانسون در سال ۲۰۰۹ از نامزدی خود خبر دادند. آن ها در زمان ساخت فیلم «پسر ناکجاآباد» (Nowhere Boy) با یکدیگر آشنا شدند، فیلمی که سم کارگردان آن و تیلور بازیگرش بود. آرون تیلور جانسون در سال ۲۰۱۴ درباره ی نامزد خود گفت که او روحی جوان و زیبا دارد.

الکساندرا داداریو و اندرو فورم: ۱۷ سال

الکساندرا داداریو در سال ۲۰۲۱ در سن ۳۵ سالگی با تهیه کننده ای به نام اندرو فورم که آن زمان ۵۲ سال داشت وارد رابطه عاشقانه شد. آن ها در سال ۲۰۲۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

جیسون استاتهام و رز هانتینگتون وایتلی: ۲۰ سال

جیسون استاتهام و رز هانتینگتون وایتلی رابطه عاشقانه ی خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کردند. این زوج در سال ۲۰۱۶ رسماً با یکدیگر نامزد کردند و اندکی بعد اعلام کردند اولین فرزند خود را در راه دارند. آن ها در سال ۲۰۱۷ صاحب یک پسر شدند.

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت: ۲۲ سال

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت در سال ۲۰۰۲ در مراسم گلدن گلوب با یکدیگر آشنا شدند. فورد آن زمان ۶۰ ساله و فلاکهارت ۳۸ ساله بود. آن ها به مدت ۷ سال و نیم با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند تا اینکه در فورد در روی ولنتاین سال ۲۰۰۹ از فلاکهارت خواستگاری کرد. آن ها همان سال با یکدیگر ازدواج کردند و یک پسر را به فرزندخواندگی گرفتند.

آلیسیا ویکاندر و مایکل فاسبندر: ۱۱ سال

داستان عشق آلیسیا ویکاندر و مایکل فاسبندر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد، زمانی که با یکدیگر در فیلم «نور میان اقیانوس ها» (The Light Between Oceans) همبازی شدند. آن ها در این فیلم نقش یک زوج عاشق را داشتند. عشق میان زوج سینمایی به یک رابطه عاشقانه واقعی انجامید و آن ها در سال ۲۰۲۱ صاحب اولین فرزند خود شند.

نیکلاس کیج و ریکو شیباتا: ۳۱ سال

نیکلاس کیج با همسر پنجم خود، ریکو شیباتا در ژاپن آشنا شد و آن ها در سال ۲۰۲۰ رابطه ی خود را علنی کردند. کیج از طریق یک تماس تصویری از شیباتا خواست و انگشتر نامزدی او را برایش پست کرد. این زوج در سال ۲۰۲۱ در لاس وگاس ازدواج کردند و در سال ۲۰۲۲ صاحب یک دختر شدند.

جورج کلونی و امل علم الدین: ۱۷ سال

جورج کلونی و امل علم الدین اولین بار در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر آشنا شدند. کلونی در مصاحبه ای درباره ی آشنایی شان گفت: «امل به نظرم زیبا، بامزه و به طرز واضحی باهوش آمد.» کلونی همچنین به شوخی گفت: «احتمالاً من به نظر امل پیر آمدم.» این زوج در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کردند و همان سال صاحب یک دختر و پسر دوقلو شدند.

مل گیبسون و رزالیند راس: ۳۵ سال

مل گیبسون و رزالند راس از سال ۲۰۱۵ با یکدیگر در رابطه عاشقانه هستند و یک فرزند نیز دارند. گیبسون یک بار در مصاحبه ای درباره ی اختلاف سنی خود و راس گفت: «در بحث روابط عاطفی سن فقط یک عدد است. رزالیند یک زن بالغ است و ما همدیگر را درک می کنیم. اختلاف سنی می تواند مشکل ساز شود و بعضی ممکن است در مورد آن نگران باشند ولی ما مشکلی نداریم. رزالیند بسیار خاص است.»

پریانکا چوپرا و نیک جوناس: ۱۱ سال

پریانکا چوپرا و نیک جوناس پس از تنها ۲ ماه رابطه عاشقانه، در سال ۲۰۱۸ از نامزدی خود دادند. این زوج اندکی بعد در همان سال در جشنی مفصل و چند روزه در هند با یکدیگر ازدواج کردند. منبعی نزدیک به جوناس به رسانه ها گفته اختلاف سنی او و همسرش برای آن ها هرگز یک مسأله نبوده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • داریوش اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

    سام اصغری لاشون نبود! خارج رو نمی دونم ولی اینجا خیلی بحث برانگیز بود